БезобидныйКрокодильчик• 03 сентября 2022

Фемостон 2/10. Місячні не почалися

В чт прийняла останню таблетку. Місячних так і немає. Скільки днів затримки норма?
Стопясят раз обсуждала• 03 сентября 2022
В мене на 1/10 починаються на 5-6 таблетці нової пачки.

До речі, від чого Вам прописали? Бо я випила три упаковки і місячні скудні ( точніше кровотеча відміни, то не справжні місячні). От думаю чи варто стільки пити і далі.
В мене КД не приходять. Причину не знайшли.
автор БезобидныйКрокодильчик • 03 сентября 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Підготовка до ЕКО. Лікар видно очікувала через день-два. Але я вде переживаю, бо останній рік мої місячні коли зочуть тоді ф приходять. І таблетки їм не наказ
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Лікарю видніше.
Але на мене оргаметрил наприклад не подіяв взагалі. Хоча лікар попереджала, що можлива навіть кровотеча. Два курса пропила і перейшла на фемостон. Але таке враження, що то все фігня((