неДодекаэдр• 04 сентября 2022
В садочку тільки один унітаз
Доброго дня. Ми зараз живемо на західній Україні в досить маленькому місті і тут не так багато садків, а в тих що є, вже немає місць, тому ми водимо дочку у єдиний приватний садок який тут є, але виникла одна проблема, яка мене дуже хвилює. Садок невеликий і у ньому тільки один туалет (звичайний унітаз), яким користуються і діти і вихователі. Моя дочка (3.5 років) сама ходить в туалет і залазить на нього сама без підставки (стає перед ним спиною і руками ніби трохи підтягується) і виходить так що вона може тертись інтимними місцями об сидіння унітазу, і коли вона робить це вдома, де туалетом користуємось тільки ми, то я не переживаю, а от в садочку, де на цей унітаз ходять 5 дорослих і близько 20 дітей, я не можу бути впевнена у його чистоті, а лікувати дитині молочницю чи щось посерйозніше ніяк не хочеться. І я зовсім не знаю як вирішити це питання. Купити їй горщик? То я боюсь, щоб не було відкату і вона не перестала ходити на унітаз. Казати їй щоб просила виховательку водити її у туалет і підсаджувати? То вона може на автоматі піти в туалет і не згадати про що я її просила. Може я взагалі себе накручую? Буду дуже вдячна, якщо щось порадите
Говорящая галограмма Чингисхана.• 04 сентября 2022
А чому для дітей немає підставки? Хай куплять.
неДодекаэдр
• 04 сентября 2022
Ответ дляStanyaC
Взагалі це дуже не гігієнічно. Вихователі не можуть разом з дітьми ходити на один унітаз. Та й діти всі на один не повинні ходити.
Інших батьків все влаштовує ?
Не знаю, дочка туди ходить буквально кілька днів і я якось не спілкувалась з іншими батьками.
неДодекаэдр
• 04 сентября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Та все-одно, 1 накладка на 20 дітей теж не дуже гігієнічно, а кожному по накладці точно не купиш, бо там місця немає де їх зберігати
Разгуляшка• 04 сентября 2022
Дітей зараз на весь садок 20 чи раніше теж так мало дітей було?мало того що садок приватний ,в кожній групі має бути до 5 ДИТЯЧИХ унітазів.І дорослі не мають сідати разом з дитиною,це по нормі.В крайньому випадку вони мають установити хоч один -два дитячих унітазів.Так як садок приватний ( а це недешево) - можна поговорити з директором садка.
неДодекаэдр
• 04 сентября 2022
Ответ дляРазгуляшка
Там немає місця. Це приватний садок у маленькому місті, а не у Києві, рівень зовсім інший. Там весь садок 130 кв.м., а туалет 1.5х1.5 м. То навіть не зовсім садок, а клуб дитячого розвитку з можливістю залишати там дитину на весь день. Я ж питаю пораду в конкретній ситуації, з конкретними умовами, які вже є і які не зміняться. Яка різниця що там має бути по нормам, якщо це єдиний варіант, куди я можу водити дитину, але заради мене вони не будуть робити капітальний ремонт приміщення і додавати 2 унітази
Любимка-анонимка• 04 сентября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Накладки на унітаз купіть дитині одноразові бумажняні, іншого виходу не має. Ну або шукати інший садок.
Викасикрет• 04 сентября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Читайте уважненько - підставку, не накладку . Це зручно
PORKA• 04 сентября 2022
Вы повели ребенка не известно куда ,приватный сад или клуб ,а теперь хотите там свои правила установить ?Вы же видели ,куда ведете ребенка ?
Не будет воспитатель каждого ребенка поднимать на унитаз.
И накладки каждому не будет стелить ,если до этого не делали .
Какой вообще спрос с таких садов ,да никакой .
Отжигающая• 04 сентября 2022
У нас в государственном садике был один унитаз на группу)) садик в центре города,все сливки общества как говорится туда водили.Старый сад,вонючий запах,а почему-то все туда хотели всунуть дитя.
неДодекаэдр
• 04 сентября 2022
Ответ дляPORKA
Свої правила хочуть встановити жінки зверху, які радять щоб у садку зробили додаткові туалети. А я питаю поради що можу зробити особисто я щоб моїй дитині було краще, тому ваш наїзд абсолютно не в тему.
неДодекаэдр
• 04 сентября 2022
Ответ дляОтжигающая
А як діти ним користувались? Ви і інші батьки не переживали через це? Бо у мене склалось враження, що це норм для всіх крім мене
Фантасмагория• 04 сентября 2022
Ответ дляStanyaC
Інших батьків все влаштовує ?
А как тогда ?
Каждому ребёнку по унитазу?
Отжигающая• 04 сентября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Дочке уже 9 лет и никаких молочниц и прочих ваших страхов у неё не было.Она научена с детства на садится попой.Меня больше пугает когда девочки садятся во взрослых общественных туалетах попой,да и многие взрослые так делают
ЛисАпедная• 04 сентября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
вам пишут про подставку, а не про накладку
ЛисАпедная• 04 сентября 2022
я бы купила подставку. пусть дети пользуются ,мне не жалко. и накладку. личную. и приучила бы мою ею пользоваться. сейчас есть красивые, удобные.