Пацака-задирака• 04 сентября 2022
Щілина між зубом і коронкою, запалення ясен
Болить , чутливе до холодного, гарячого, солодкого, просто твердого ( овочі). Це може бути через цю щілину? Нерва в зубі немає. Лікар виписав метрогіл, але щось то до одного місця .
Пробувала вчора вставити нитку, з ліками, то нитка складена в 4 випадає.
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
Уберите все раздражающие факторы. И полощите после каждого приема пищи. Может действительно зацепили десну при обточке и там ранка еще не зажила
Буду чекати прийому. Обтрчка була давно. Це почалось як їсти стала на ту сторону. Ще з приводу чутливості, то після заміни пломб всі зуби стали чутливі. Перший раз таке.
Ответ дляСкомуниздила
Ясна не дають реакцію на солодке! Біль в яснах ниючий, а різкий біль і виражена реакція на холодне, солодке - то взагалі для ясен не характерно. Тут можна лише гадати що і як. Навіть при очному огляді стоматолог без рентгену не скаже що саме причина болю. Може передбачати, але точно не знатиме.
Я автору сразу написала к врачу. Десна дают боль на раздражители. Кислое особенно. Может я ошибаюсь, но после того, как поставила металлокерамику, был период заживления десен. Не могу сказать, что это 100% в этом причина. Я не врач. Пациент со стажем... Мне ставили сначала вкладки, потом их точили... потом подтачивали зубы... Десна были после этих процедур очень болезненные.
Скомуниздила• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
У мене купа коронок, але такої реакції як автора ніколи не було. Максимум - до кінця дня понила і все, на ранок все ок. А ось реакцію як автора мала коли нерви були не до кінця почищені і коли інфекція була у каналах, де нерви вже видалені і запалення пішло далі, до кістки.
Ответ дляСкомуниздила
Автор написала, що нерва нема давно... Він би і раніше болів би. Хоча інфекція досить реальна, якщо канали наново пломбували...
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляTSveti4ka
Канали не чіпали, тільки пломбу наново поставили, канали запломбовані давно вже
Скомуниздила• 04 сентября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Якщо раніше пломба не була герметична і був вихід інфекції, а зараз ’законопатили’ - то все збігається, тоді і буде боліти, як ви пишите. Але це лише припущення.
Пацака-задирака
• 04 сентября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Пломба була герметична, зламався зуб, камінець у їжі попався. Два зуба зламались. Один закрили коронкою, інший просто запломбуваои наново. І біль якби між яснами і зубом, ніби ясна не прилягають, може то так відчувається, я хз