Левый Локоть• 04 сентября 2022
Лікар не якісно пролікувала зуби дитині. Це можливо довести?
Розхвалювала одного дитячого стоматолога у нашому місті і сама себе зурочила.
У минулому році лікувала зуби старшій дитині - все пройшло чудово.
У цьому році у молодшої дитини з’явився пляшечковий карієс. Наш візит тривав годину, пролікували четверо зубів. Я ще трохи здивувалась, що дитина сиділа відносно спокійно (з самого початку була налаштована на лікування під седацією, але лікар сказала, що побачить по ситуації). Всі вийшли задоволені, дитина отримала подарунки за мужність, я - солідний рахунок).
На наступний день вирішила подивитись на результат роботи і була шокована: на одному зубі ближче до коріння темна пляма, ніби папір лишився, яким перевіряють, чи зручно кусати, але він не вичищався. Не вичистився він і на наступний день! На другому зубі між пломбою і яснами ніби проміжок (аби туди не заходила їжа). Третій зуб - лишилась коричнева невелика пляма (її ледь видно, але вона є, це значить, що карієс не дочистили! Після чого постає питання, чи взагалі карієс весь прибрали, чи зуби продовжуватимуть гнити зсередини, і через рік вилізуть запаленням.
Порадьте, що робити. Йти до іншого лікаря на консультацію, а потім, у випадку підтвердження моїх здогадок - виказувати притензії лікуючому лікарю ?
Дуже здивована таким лікуванням, до неї ходить пів нашого міста, при тому, шо вибір лікарів великий
из_под_тишка• 04 сентября 2022
Автор, это рядовой случай, а не исключение. стоматологи в основной массе это наглые вредители. Вам ничего не кажется.
Миссис Буркул• 04 сентября 2022
Однозначно йти ! Бо серед лікарів купа коновалів … це людський фактор , перевірити треба обов’язково ! Навіть якщо це «привидилося» потім лікувати гнилі до кореню зуби під «пломбами» які й випадуть якщо дитина жуйку пожує … це буде в рази дорожче коштувати
Левый Локоть
• 04 сентября 2022
Я так довго налаштовувала дитину. А виходить, що прийдеться знову нервувати, переліковувати. І кошти витрачені.
МастерЮля• 04 сентября 2022
мы в таких случаях возвращаемся к нашему врачу и она нам бесплатно переделывает
Левый Локоть
• 04 сентября 2022
Ответ дляМастерЮля
Я просто не понимаю, как можно было так «пролечить».
Огромное желание забрать свои деньги назад и обратиться к другому врачу. Но ведь ребёнку дополнительный стресс
МастерЮля• 04 сентября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
тогда да, если врач бестолковый, то лучше другого найти. пусть эти уроды возвращают деньги
Берегу и стерегу• 04 сентября 2022
А що там з седацією? Дитині зовсім не кололи анестезію?
Чому ви погодились? Неможливо ж гарантувати що не буде боляче, а якби заболіло - дитина отримала б переляк і наступні походи до стоматолога стали б проблемою.
Не буду• 04 сентября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
А ризик алергічної чи іншої реакції на анестезією Вас не лякає?
Не буду• 04 сентября 2022
Пломби на молочних зубах при пляшковому карієсі можуть дуже погано триматись. У моєї доньки випали через півтора місяці.
Берегу и стерегу• 04 сентября 2022
Ответ дляНе буду
Ні. Весь світ лікує зуби під анестезією. Алергічні реакції це рідкість.
Как остановить развитие кариеса, читайте в этой теме https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3189396
Пломбированием вы ничего не вылечите, зубы должны реминерализироваться слюной. У вашего ребенка этого не происходит