juliyadorosh• 05 сентября 2022
Ортодонт Балицька Оксана, хто має контакти чи знає, як потрапити до неї на прийом
Знаю,що приймає в державній стоматології, але через Хелсі всі години на два тижні розписані. В приватній клініці- теж запис за 3 тижні вперед. Можливо, хтось має її контакти або знає, чи можна в порядку живої черги потрапити на прийом?
Херсон це Україна• 05 сентября 2022
А це дитячий ортодонт, чи дорослий? Я зараз сама в пошуку ортодонта.
У вашому випадку, якщо дуже терміново, то тільки чекати під кабінетом і сподіватися, що хтось не прийде.
Ответ дляХерсон це Україна
дитячий, записалась до іншого