Anna.sekret• 05 сентября 2022

Посоветуйте идеи канапе без сыра, помидор, рыбы (я аллергик)

Нужны хорошие сочетания. Весь интернет прошуршала везде запрещенка. Спасибо заранее
slpplp• 05 сентября 2022
Прошуто+ груша; дыня/персик+ мясо( копченое, бекон, хамон)
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Я аллергик(увы нельзя копченості, дыни, арбузы.
Вообще бекон, сало.. немного можно
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Из фруктов можно зелёное яблоко, из овощей: огурец, кабачок, спаржевую фасоль, капусту
Калиопа• 05 сентября 2022
Хумус + оливка, паштет +огурец, креветка с оливкой или огурчиком
svetla2201• 05 сентября 2022
канапе з печінковим паштетом, зверху огірок
olia961• 05 сентября 2022
Соус песто+ тунец+ огурец
Roni-Verona• 05 сентября 2022
то зробіть канапе з того що вам можна, ви ж знаєте яке воно на смак буде якщо їсте в таких поєднаннях.
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Спасибо. А без рыбы и морепродуктов не знаете рецептики?
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Ответ дляRoni-Verona
Может есть что-то чего я не знаю. Я канапехи не делала. А мне нужно на стол поставить, чтобы всем вкусно было, и я могла съесть.
Bonya_A• 05 сентября 2022
Ви напишіть що Вам можна. Виходячи з цього вже вам щось запропонують
Roni-Verona• 05 сентября 2022
Ответ дляAnna.sekret
просто ви написали які фрукти, які овочі я так розумію що все зеленого кольору і не екзотичне а риба, м*ясо ?
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Ответ дляRoni-Verona
Да, что-то именно из такого. Без экзотики, рыбы, мореков, без овощей красных.
Калиопа• 05 сентября 2022
Ответ дляAnna.sekret
Приготовьте канапе для гостей и добавьте несколько видов, которые можно Вам.
Roni-Verona• 05 сентября 2022
Ответ дляAnna.sekret
тоді профітролі з паштетом і огірком, ( зверху вже написали ) а більше і нічого не приходить, подивіться в інтернеті канапе вегетаріанські можливо там щось знайдете що довподоби буде
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Ответ дляBonya_A
Курица, свинина, яйца, оливки, огурец, кабачок, капуста, спаржевая фасоль, листья салата, пекинская капуста, творог, сметана, картошка, хлеб, лаваш
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Ответ дляКалиопа
Спасибо
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Вы бы ели такое?
1. Курочка, оливка, хлеб, лист салата
2. Ветчина, огурчик, хлеб
3. Хлеб, огурец, яйцо перепелиное
svetla2201• 05 сентября 2022
Ответ дляAnna.sekret
Вы бы ели такое?
1. Курочка, оливка, хлеб, лист салата
2. Ветчина, огурчик, хлеб
3. Хлеб, огурец, яйцо перепелиное
можна десь хліб замінити тарталеткою, також десь лаваш використати, щоб не скрізь був хліб
автор Anna.sekret • 05 сентября 2022
Ответ дляsvetla2201
Дякую
natella579• 05 сентября 2022
3-4 різні сорти сиру кубиками, нанизати на шпажку і перемежувати великою виноградинкою або половинкою грецького горіха
Авокадо з огірком і лимонним соком на грінках
Авокадо із сиром
Ананас і сир
Ананас і курка
Рулетики мясні і зшматочком сиру всередині на шпажці і зверху зелена оливка або консервований корнішончик
Балик, свіжий огірок, оливка