Элька-Карамелька• 06 сентября 2022
Дівчатка питання по центру зайнятості, хто може підкажіть.
Ситуація така, стояла в центрі зайнятості під час військового стану 30 днів шукали роботу по диплому потім дали 2 направлення на прибиральницю, я відмовилась . Відповідно 2 відмови, і мене зняли з ЦЗ.
Тепер питання чи можу я стати знову в ЦЗ, дізналась що вагітна, правила такі самі будуть?
Новогодняя пальма• 06 сентября 2022
Повторно подать заявление о безработице можно не менее, чем через 12 месяцев после начала предыдущего периода безработицы. При повторной подаче заявления о безработице действительны те же условия получения пособия, что и при подаче любого заявления о безработице.
Новогодняя пальма• 06 сентября 2022
Відповідно до частини другої статті 45 Закону України «Про зайнятість населення» (зі змінами) (далі – Закон) та пункту 32 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженим постановою КМУ від 19.09.2018 № 792 особа має право перереєструватися у тому ж або іншому центрі зайнятості як безробітна у разі, коли після припинення реєстрації особа залишилася безробітною та належить до категорії осіб, які зазначені у частині першій статті 43 Закону . Перереєстрація безробітного здійснюється з дня подання відповідної заяви.
У разі припинення реєстрації відповідно до пунктів 4-9 частини першої статті 45 цього Закону безробітний має право на наступну реєстрацію лише за умови повернення коштів, отриманих за період попередньої реєстрації, та не раніше ніж через 90 календарних днів з дня припинення попередньої реєстрації.
Элька-Карамелька
• 06 сентября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Мені сказали через 90 днів )
Новогодняя пальма• 06 сентября 2022
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мені сказали через 90 днів )
Читайте пост 2 при каких условиях можно через 90 дней