Админко• 06 сентября 2022

Еда женская, полкило

Помните тему про то, что должна есть женщина? )))

Завтрак у меня явно вписывается в представление о женской еде ))

А у вас?
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляУлыбчик
Мені 2 мало.
якщо з овочами то норм. хоча і на мене жор нападає то смажу три :)
завжди маю в морозилці якісь овочі які зручно розігріти на сковорідці а потім туди вбити яйця
Баба Яга• 06 сентября 2022
Нет, ем что хочу и когда хочу, такое бы есть не стала - не люблю. Вес мне набрать сложно). Комплексов по поводу еды нету)
Баба Яга• 06 сентября 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Нормальный женский завтрак. Мой муж такое бы не ел, а я могу
А я нет
Баба Яга• 06 сентября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так само. Таке не їм. Мені не смачно. Ну це мої власні вподобання, чи не вподобання ПП.
В мене кава, 2 чашечки вже, і картопля під сиром з куркою. Фото немає)) вже з’їла.
Согласна с вами
Баба Яга• 06 сентября 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Ні, я таке не люблю. Моє то яйця, м´ясо, риба. А оті всі мюслі-сирники - баловство суцільне.
👍🏼
ВсеПроВсехЗнаю• 06 сентября 2022
Ответ длябибизяна
бутрики на белом батоне с грудинкой такой жииииирненькой, кофе и вафли артек. И шоб я ото еще заморачивалась что ’дефффачки едят только лист салата, какают радугой и пукают цветами’)))) хотя у нас на работе такая была. Когда зашел разговор что какая -то леди не смыла свою ’радугу’ - она глаза закатывала и ныла ’ну мы же дееееевочки, зачем такое обсуждаааать’. И ела она тоже только ’женскую’ еду.
Мммм грудинка))) сумую за таким і за нормальним білим батоном, або сірим, аде щоб нормальний. Жіноча їжа - те, що хочеться в смачно. Чому авторка вважає свої мюслі жіночою їжею?!))) для мене це суто для тих, хто на дієті)
Смурфик• 06 сентября 2022
Ответ дляПростоваля
Я жінка, і таке не їм. Тему пам´ятаю. Сніданок це смажена яєчня з двох яєць.
Холестерин у нормі? Якщо підвищений, то можна лише 2-5 яєчок на тиждень, а не 14, як у вас.
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
мюслі на дієті не можна, там же одні вуглеводи :)
А_Шо_Такое• 06 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Кава і цигарка, років 20 так снідаю
Ужас, представляю как изо рта воняет у вас. Но вы конечно же будете отрицать
Я супер-пупер• 06 сентября 2022
В мене кава та канапки з фетою і лососем.
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
яйця можна в будь-якій кількості скільки влізе, нема в них поганого холестерину
Намакушка• 06 сентября 2022
Ответ дляНе служанка
З майонезом
Ужаааас
Майонез.

А масло растительное, как, нормально?
Намакушка• 06 сентября 2022
Ответ дляУжгород
Яка ваша вага? 5 яйць це ж дуже багато😬
Те, кто ест яйца и майонез, но не ест хлеб, лишним весом не страдают)
Простоваля• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
Понятия не имею какой у меня холестерин. Но в яйцах холестерин полезный.
А что завтракать вместо яиц? Я не представляю. Каши не ем. Бутербродами не наедаюсь.
Смурфик• 06 сентября 2022
Ответ дляПростоваля
Це міф, що в яйцях корисний холестерин. Там насичені жири, як у всіх тваринних продуктах - мʼясі, молоці, маслі
Смурфик• 06 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Міф. Слухайте доказових кардіологів. Моєму чоловікові з атеросклеротичними бляшками лікар сказав їсти не більше 5 яєць на тиждень. Бажано менше
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
як вам міф то не їжте. з їжею організм отримує не більше 25% від потреби в холестерині, 75 синтезує сам. якщо обмежувати тваринний холестерин то збільшиться синтез за рахунок внутрішніх резервів
Бабка в тапках• 06 сентября 2022
Это миф, что женщинам не нужно мясо и белки. Хотя женщине оно нужнее чем мужчине. Как минимум из-за кровопотери каждый месяц.
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
доказові, насмішили.
доказові це означає лише що ні кроку від протоколу не відступлять. як їм сказали так і робитимуть, хай навіть пацієнт загнеться.
Простоваля• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
Так я ще й м´ясоїд :) мені все одно. Я знаю і читала що яйця на сніданок це здоровий і ситний сніданок. Я їх їм на сніданок щодня вже 26років. Каші не їм ніякі, тільки зрідка рис у вигляді плову. Що мені їсти? До солодкого та хлібу байдуже. Молочку не переносимість да й тяги немає.
Смурфик• 06 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
доказові, насмішили.
Саме завдяки доказовій медицині ці країни мають найздоровіших людей. А в нас рівень майже Індії та Африки
В гости звали?• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
Для меня самая вкусная кухня средиземноморская
Видно не зря
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
ага, і саме тому зараз наші дівчата від цієї доказової медицини в Європі виють, а рівень смертності від лікарської недбалості у США на другому місці після сердечно-судинних хвороб
Смурфик• 06 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Не узагальнюйте. У США прекрасна медицина, просто дорога.
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
да, прекрасна.
і що значить не узагальнюйте,
ДРУГЕ МІСЦЕ ПО СМЕРТНОСТІ займає лікарська недбалість, всі лікарі абсолютно доказові, те про що ви мрієте
Смурфик• 06 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
да, прекрасна.
і що значить не узагальнюйте,
Де ви таке вичитали про друге місце за смертністю? Перше місце - серцево-судинні захворювання, друге - діабет, третє - рак. У всьому світі так
Смурфик• 06 сентября 2022
Перепрошую, діабет вже добре контролюється. Найвища смертність від ішемічної хвороби серця, цереброваскулярних хвороб (інсульти), ковіду та раку.
Одяг та сумки• 06 сентября 2022
що це? це так перекус- полдник
Ms. Iphone• 06 сентября 2022
Ответ дляСмурфик
вибачте, третє таки, була неправа

https://www.cnbc.com/2018/02/22/medical-errors-thi...
Подскажите плиз• 06 сентября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Є, в жовтках