Контрольница• 06 сентября 2022

Любі жіночки хазяєчки, дайте, будь ласка, рецепт квашених помідор, шоб були солодкі

Ну не прям такі як сахар,а кисло солодкі з газіками)
Буду Вам дуже вдячна)
Детсадовский полицейский• 06 сентября 2022
Квашені солодкими не будуть, вуглеводи(глюкозу) вживають мікроорганізми які ферментують/квасять помідори. З часом квашене є квашене.

ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 сентября 2022
На 3 л банку 3 ст ложки солі.
На дно: петрушка, півголовки часнику подушити, перець горошком. Посередині банки знову ця прослойка. Зверху накрити листком хріну. На 5-7 днів тримати в кімнаті. Потім прибрати в холодильник.
Бла бла бла• 06 сентября 2022
Вчора десь читала шоб були газіки то гірчицю додають
lenakarp• 06 сентября 2022
Квашеные всегда кислые ,а вот маринованные сладкие
Ответ дляБла бла бла
Я гірчицю (насінея) додаю, але ’газіки’ не від гірчиці, а коли щільно закрита кришка. Г
Подметайло• 06 сентября 2022
Хрін, часник, укроп, вишня, смородина, гострий перець, лавровий, перець горошком, перець духмяний, базилік, гірчиця зерна в банку. Вкладаєте помідори, зверху 2ст л солі нейодованої і 1ст л цукру обов´язково, заливаєте холодною водою. Стоїть пару днів на кухні, а тоді в погріб. Будуть вам такі, як хочете: гострі, газовані, пряні, за душу беруть конкретно. Вчора заклала 8банок.
автор Контрольница • 06 сентября 2022
Ответ дляПодметайло
Дякую!А банку на 3 літри?
Подметайло• 06 сентября 2022
Ответ дляКонтрольница
Дякую!А банку на 3 літри?
Да
Играю_на_кларнете• 07 сентября 2022
Ответ дляПодметайло
а можна відразу в погріб?

Подметайло• 07 сентября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
а можна відразу в погріб?
Просто потрібно запустити процес бродіння, він запуститься в теплі, а тоді треба спустити, бо як стоятиме в теплі весь час, то швидко перекисне, а в холоді запущений процес трішки призупиняється і вони вкисають поступово, довше зберігаючись. А якщо зразу спустити, навіть не знаю, чи забродять вони так, як треба. Мабуть, що так, тільки ще повільніше, але я так не ризикувала.
Играю_на_кларнете• 07 сентября 2022
Ответ дляПодметайло
Дякую, я так і хочу щоб повільніше. Я так огірки робила, заливала і одразу в погріб.
Подметайло• 07 сентября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Навіть після декількох днів в кухні спущені в погріб повністю вони будуть готові місяці через два
Играю_на_кларнете• 07 сентября 2022
Ответ дляПодметайло
так, я це знаю. Просто нема можливості сидіти з ними, приїду на один день, хочу зробити і закинути в погріб.
Подметайло• 07 сентября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ясно. Думаю, все буде, як треба. Заквасяться - де дінуться)