Братья Капли• 06 сентября 2022

Флуконазол и алкоголь.

Девочки, совместимы?
Приняла сегодня капсулу 150 мг.
Сейчас жду гостей.
Можно будет бокал вина выпить?
Катастрофа• 06 сентября 2022
Краще не треба, нейтралізує дію. Якщо прийняли капсулу, мінімум 4 доби алкоголь не приймати. Подивіться в інструкції написано скільки діб становить виведення із організму, і згідно з ним(якщо праильно пам!ятаю), там 7 діб. Я пила вино на 5 добу))), але через тиждень після 1 капсули, я випила ще другу.
Якщо тільки 1 капсулу будете приймати, то краще стриматись тиждень, у мене 1 капсула на 4-5 день тільки починала давати відчутну дію, але кожен організм різний))

Тра Ля Ля• 06 сентября 2022
Нежелательно
ЧакрыНеРаскрылись• 06 сентября 2022
Не нужно,толку от него не будет.
Копирайторша• 06 сентября 2022
Они то совместимы, рвать не будете)) но толку будет 0,0.