Daimyo• 07 сентября 2022

Відтермінували на рік

Сподіваюся це правда🙂
ЩОДО ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ ЖІНОК.
Міністерство Оборони України.
Жодних заборон на виїзд жінкам за кордон з 1 жовтня немає.
Наразі в парламенті на рівні профільного комітету Верховної Ради доопрацьовується проект Закону «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Свої пропозиції, які серед іншого передбачають,  що взяття на військовий облік жінок носить виключно добровільний характер, Міністерство оборони України раніше направило до Комітету.
Разом з тим, розуміючи, що законотворчий процес є тривалим, паралельно Міноборони, в межах повноважень, підготувало наказ, яким вчергове відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік ще на рік - до 1 жовтня 2023 року. Відповідний наказ вчора, 6 вересня, підписав міністр оборони Олексій Резніков.
Нагадую, що норма про обов’язкову постановку жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік регулюється ☝️саме законом.
Цей наказ не змінює норм чинного законодавства, але він дозволить Комітету, а потім і парламенту в цілому, доопрацювати і внести зміни до законодавства, аби врегулювати це питання.
Ми ж, в межах своїх повноважень, можемо лише відтермінувати строки.
Тож, ще на рік - до 01 жовтня 2023 року, їх відтерміновано, а за цей час парламентарі зможуть на законодавчому рівні встановити, що військовий облік жінок відповідних професій/спеціальностей є виключно добровільним.
Робота в комітеті Верховної Ради активно продовжується.
Тому, ніякої паніки і зради.
Ніяких обмежень для жінок не існує.
Після прийняття відповідних змін до законодавства щодо виключно добровільного взяття на військовий облік жінок, необхідності знов і знов відтерміновувати строки наказами Міноборони ❗️більше не буде.
Як заявив Генеральний Штаб, досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби збільшувати кількість жінок на військовому обліку.
(с) Ганна Маляр.
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
и снова в СТУДИИ
там ниже масса тем) но еще всеПРопало.
Чашечка кофе• 07 сентября 2022
Да, а рада тем временем работает над внесением правки про исключительно добровольный учет
Ваша величність• 07 сентября 2022
Удалено администрацией...
ostrov_schastya• 07 сентября 2022
А я уже в Германии, благодаря этому закону
Ваша величність• 07 сентября 2022
Ответ дляЧашечка кофе
Угу угу.
При слежующей власти внесут. Не раньше, чем через 3 года.
автор Спогад • 07 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
и снова в СТУДИИ
там ниже масса тем) но еще всеПРопало.
Не глянула що вже є такі теми, то на радостях що відтермінували на рік, бігом вирішила поділитися, от така я дурна, коли бачу добрі новини
автор Спогад • 07 сентября 2022
Ответ дляВаша величність
Удалено администрацией...
Головне відтермінували, ні?
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Головне відтермінували, ні?
Ви наказ бачили? Ніяк не можу його знайти на сайті МО
Ева05• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Я також не бачила наказу. Але я в шоці, це якщо відтермінували на рік мобілізацію жінок, то це ще війна триватиме невідомо скільки часу.
Ola_la-d152• 07 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Головне відтермінували, ні?
Хорошо было б если отменили б. через год вы готовы вернутся к этой эпопее? Я лично из за этого закона с начала лета ничего планировать не могу. не понятно придется уезжать или остаться, качели туда-сюда. Власти законами нервы истрепали больше чем война. И до сих пор не ясно отсрочили или нет. указа то никто не видел в глаза
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляСпогад
да ниче. надо ж людям общаться. только не люблю плачи с надрывом сотни страниц... и разгоны. пусть будут хорошие новости.
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляЕва05
да так и планируют, война зависит от учета женщин... вот как пойдут так и победа)
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляЕва05
Чому Ви вважаєте що відтермінування пов’язане із закінченням війни?
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
не связано. и учения не связаны
просто мы уже будем ВСЕГДА в ближайшей перспективе воинстующая нация с большим опытом...
и процесс этот дальше запущен, многие страны увеличили расход с Бюджета на военку. а в ЕС идет речь о общей АРМИИ ЕС, это новая эра. теперь..
Lera-13• 07 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Поки є тільки та заява на сайті Мінобр. Ми її і паралельній темі вже розглядали. А самого підписаного наказу ще немає.
Невже їм так важко відсканувати на викласти? Бісить.
Та головне ж те, щоб вони в другому читанні прийняли той закон, що вчора обіцяли
Ева05• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Я не знаю. А навіщо планувати мобілізацію жінок з 1 жовтня 2023 року?
Чи я щось неправильно розумію?
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляЕва05
Чи я щось неправильно розумію?
Не мобілізацію, а військовий облік. Це різні поняття
Lera-13• 07 сентября 2022
Ответ дляЕва05
Швидше ми таки поступово будемо наближатимя до контрактної армії, бо такі найефективніші. Це така моя наївна думка
Ева05• 07 сентября 2022
Ответ дляLera-13
Я дуже хочу вірити в те, що дійсно буде добровільність взяття на облік жінок. Чекаємо
Vikyha23• 07 сентября 2022
Ответ дляЕва05
Не
Я думаю она точно закончится максимум через год
Но потом через год-два будет снова
И как раз база женщин будет готова тоже )
Vikyha23• 07 сентября 2022
Ответ дляOla_la-d152
В течении года надо просто не забывать кипишь поднимать и подгонять принимать законопроект о добровольности
Ваша величність• 07 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Головне відтермінували, ні?
Це означає лише те, що жінки і далі будуть нервувати.
А такі теми тут будуть плодитися протягом року. Чи не так?
Ева05• 07 сентября 2022
Ответ дляVikyha23
Не
Но потом через год-два будет снова
Снова?
Я наивно хочу верить в то, что война закончится и наступит новый этап в развитии нашей страны.
Леска• 07 сентября 2022
Опрацьовується....
От коли допрацюють і приймуть, тоді й будемо говорити. Поки шо зарано заспокоюватися.
Ваша величність• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Військовий облік - це лише сходинка до мобілізації
Vikyha23• 07 сентября 2022
Ответ дляЕва05
Снова?
А как ? Есть шансы полностью убрать рашу с земли? Я честно не понимаю
Даже если полная победа и мы все вернём
Они ж снова силы накопят и прийдут
Ваша величність• 07 сентября 2022
Ответ дляVikyha23
Даже если полная победа и мы все вернём
Они ж снова силы накопят и прийдут
Є шанси, що раша розпадеться на частини, тому втратить силу.
Ева05• 07 сентября 2022
Ответ дляVikyha23
Даже если полная победа и мы все вернём
Они ж снова силы накопят и прийдут
Суки... Как же хочется мира в своей стране.
Может у них будет смена власти, я очень наивно надеюсь когда эта говноимперия рухнет
Vikyha23• 07 сентября 2022
Ответ дляВаша величність
Ой надеюсь было бы замечательно
И что б ушли всякие путлеры от власти
Vikyha23• 07 сентября 2022
Ответ дляЕва05
Значит будем надеятся и молится что развалится и власть сменится
Сама переживаю за это очень