gnomik.kiev.ua• 08 сентября 2022

Поїзд Київ-Варшава

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, прямий поїзд Київ-Варшава прибуває за розкладом в 10:09, без запізнень? Якщо в той же день літак з аеропорта Модлін в 16:30, то встигнемо? Чи краще брати квитки на поїзд на добу раніше?
Bonya_A• 08 сентября 2022
Зазвичай вчасно, але це дорога

Sweet_Dreams_• 08 сентября 2022
Поезд могут задержать . Учитывайте форс-мажор. Или как повезёт .
ku4eravaku4erava• 08 сентября 2022
Да успеете
автор gnomik.kiev.ua • 08 сентября 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Да успеете
Дякую!
ЖД білети ловлю• 08 сентября 2022
Потяг 067/068 Київ-Варшава/назад досить часто затримується на дві години, внаслідок затримки на кордоні. Це потрібно враховувати при плануванні мандрівки
Калатея• 08 сентября 2022
Подскажите, как вы купили билеты?
ЖД білети ловлю• 08 сентября 2022
Ответ дляКалатея
Подскажите, как вы купили билеты?
звертайтесь, підкажу

Калатея• 09 сентября 2022
Ответ дляЖД білети ловлю
звертайтесь, підкажу
спасибо, видела ваше сообщение. Буду знать.