Эскиз бесконечности• 08 сентября 2022
Як підготовлюють сир для вареників?
Поділіться, будь ласка, секретами. Вперше готую вареники🤗
Дякую.
Эскиз бесконечности
• 08 сентября 2022
Ответ дляJsolo
Якщо сир ,,рідкий,, можна тільки жовток. А так цукор і сіль. Мені достатно ретельно ложкою перетерти, не збиваю ніколи.
У мене бабуся готувала не дуже солодкі, я також так звикла. Але іноді ізюм добавляю
Сухий, 0%.
КоКоКоКоКоКо...• 08 сентября 2022
Як його готувати? Дістати з упаковки, добавити яйце і сіль чи цукор.
Эскиз бесконечности
• 08 сентября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ось мене цікавила ця підготовка чи потрібно яйце. Я не дуже вмію готувати.
КоКоКоКоКоКо...• 08 сентября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Яйце потрібно, щоб начинка не розлізлася. Перед цим можна трохи віджати від зайвої вологи.
Эскиз бесконечности
• 08 сентября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Дякую.
Швидка Настя• 08 сентября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
якщо він м’який, то достатньо жовтка, бо з білком буде за рідкий.
Злюка-закусюка• 08 сентября 2022
Потрібен сир кисломолочний, добре віджатий, один жовток, сіль, цукор за смаком.