Форс мажор• 08 сентября 2022
капуста тушена на зиму
Доброго дня. Прошу написати свій улюблений рецепт капусти тушеної на зиму. Ніколи не робила, але куштувала. Сподобався.
Уродило капусти в городі, хочу с користю використати.
Дякую
Форс мажор
• 08 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Може квашена?
квашена, це їсти зараз. а мені щоб в банки закрити
Настенные трусы.• 08 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
Не знаю як у вас, але в нашій родині навпаки. Тушену для їсти зараз, квашена-на зиму.
Котомафия• 08 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Те саме.
Котомафия• 08 сентября 2022
Навіщо вам ті банки, поквасили і їжте, а взагалі, якщо є де зберігати, вона добре зберігається, можна і взимку квасити, тушити, навіщо в банки?
Пез Году Неделя• 08 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
Ви серйозно?))))
Тушкована, тобто тушена, робиться щоб їсти одразу, а квашена на зиму. Того вона і квашена, бо має інший термін придатності, ніж тушкована
ПотеряласЯ Я...• 08 сентября 2022
Красавица писяная• 08 сентября 2022
В мене мама закриває, і це дуже зручно) Бо якщо немає особливо часу і захотілося вареників/ пиріжків/ просто тушкованої капусти, то відкрив баночку і є. Але рецепту не знаю(
Форс мажор
• 08 сентября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
дуже шкода. ось і я так хочу
Меня много• 08 сентября 2022
В блогерші інстаграму бачила , як вона тушковану капусту закручувала на зиму. Відгуки були схвальні. Пошукайте , Олеся сад англійською, якось так, бо я на неї не підписана
Форс мажор
• 08 сентября 2022
Ответ дляБелоснежко
Ось блогер так закриває. Каже що смачна. Я так і не наважилась.
дякую
Форс мажор
• 08 сентября 2022
Ответ дляМеня много
знайшла. багато хороших рецептів в неї. підпишусь!
ПотеряласЯ Я...• 08 сентября 2022
Ответ дляЛорисель
Хто ж тушену закриває???? Ви смієтеся. Квасять капусту на зиму і їдять....цирк на дроті.
Я закриваю, багато років. Мама моя теж закривала. Багато рецептів в інтернеті є.
ПотеряласЯ Я...• 08 сентября 2022
Ответ дляЛорисель
З оцтом? Кому той оцет потрібний?. Я їм квашену з яблуками у власному соку.роблю сама. За зиму декілька відер з´їдаємо.
Їжте на здоров´я. Я теж квашу. Але солянку теж консервую, бо мені вона смакує.
Цветик-семицветик• 08 сентября 2022
Ответ дляЛорисель
Люди дають рецепт без оцту, але в мене великі сумніви, що воно буде стояти ....
ПотеряласЯ Я...• 08 сентября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Якщо в рецепті томати, то буде.
Здрасьтенька• 08 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
Вообще то тушёная - есть сейчас. А квашеную можно есть всю зиму и весну. Я первый слышу, чтобы капусту тушили и закрывали в банки.
Кукарикуууууу• 08 сентября 2022
Що ви накинулися на людину? Якщо ви не знаєте що тушковану капусту можна закрити на зиму, то це не значить що такого не існує. Люди роблять, я пробувала, мене якось сусідка пригостила, мені не смачно, саме через наявність оцту. Хоча тушковану капусту роблю всю зиму, ми її любимо. Зберігати свіжу можливо теж не завжди можливо, чому б не закрити.
Автор, пошукайте в інеті рецепти типу солянка з капусти на зиму або щось таке... Мені траплялися точно такі
Кукарикуууууу• 08 сентября 2022
Ответ дляФорс мажор
Дайте посилання, будь ласка
Уточка• 08 сентября 2022
Ответ дляЛорисель
Мені оце так «подобається» тут. ну не їсте ви з оцтом,так з чого ж ви взяли що і інші такі ???
Я люблю оцет усюди,мені без нього не смачно.
Різні смаки у людей!