Трахтибидох• 08 сентября 2022
Як би ви це сприйняли?
В мого чоловіка сьогодні не було роботи і він не захотів сидіти в офісі. В 12:00 приїхав додому, випив пиво, поїв, подивився порно і подрочив. Потім в четвертій я подзвонила і він сказав, що вдома. І в п’ятій пішов за дитиною в садок. Зараз вони гуляють, а я прибігла з роботи, купила гору продуктів, заходжу додому а тут навіть ліжко не застелене. Я дуже зла, що він мені не сказав що їде додому і що нічого тут не зробив. Але розумію що не можу нічого йому навіть сказати, бо зрозуміє, що я подивилась в котрій годині він включив комп’ютер і проконтролювала його. Як вам така поведінка?
Думы мои думы• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Что можно понять? А меня понять можно?
Можно понять, что он задолбался или его задолбали, что у вас не принято позволять отдыхать, что вы контролируете любое движение и потом сто процентов выедете мозг.... все очень не радужно
МояХатаЗкраю• 08 сентября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
а пятна спермы на мониторе есть?
На стелі
Дую ветер• 08 сентября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
про порно и подрочил это он вам сам лично отчитался?
це важлива деталь))) краще б автору присунув, менше б зайопувала
Звездолётчица• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Что можно понять? А меня понять можно?
Ну ви що не знаєте, хто таке пише?)) самі поміркуйте, чи буде щастлива жінка писати таке?
Чоловік ваш по суті олень і недопомогає, і вас ще і клюють. Мабудь від ’щастя’ таке лізе з людей.
Просериарила молодость• 08 сентября 2022
Ответ дляДую ветер
логично)
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Ви це звідки берете? А ви б відпочити не хотіли, побути самій? В мене такого не буває відпочинку
Звездолётчица• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
То раби мотні)) все для мужичка.
Я супер-пупер• 08 сентября 2022
Ответ дляДелиВерка
Не знаю. Ну задрот, таких много. Смиритесь.
’Задрот’ - синоним ’ботана’.
Если Вы не в курсе
Думы мои думы• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Откуда я это беру? - Вы проверили чем занимался муж, закипели и создали тему с возмущением и осуждением своего мужа.
Он вам запрещает отдыхать?
А вам хочется иногда побыть одной и отдохнуть?
Он вам запрещает отдыхать?
МояХатаЗкраю• 08 сентября 2022
Автор, щоб мужик щось зробив тре давати ЦУ, не отримав- не зробив.
Не знаю хто з мужиків у свій вільний час вибере прибирання та готування замість порно, подрочити та полежати.
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Он вам запрещает отдыхать?
Хочеться, але я не маю на це ні часу ні грошей
ВсеПроВсехЗнаю• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Так а кто Вам виноват? Вас замуж насильно отдавали?
ВсеПроВсехЗнаю• 08 сентября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
То раби мотні)) все для мужичка.
Наоборот, каждая не рабыня может себе позволить ничего не делать
Думы мои думы• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
А если бы было время и деньги, то отдохнули бы?
Полежали пол дня дома в тишине и покое, посмотрели сериал, выпили мартини?
ДелиВерка• 08 сентября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
’Задрот’ - синоним ’ботана’.
Если Вы не в курсе
Та пофиг. Дрочило обыкновенный
АБВГДейка• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Муж забрал ребенка из садика и гуляет с ним. Поставьте пельмени и отдыхайте)
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я ж не знала, що він вдома. Я б попросила приготувати вечерю, думаю 45 хв з цілого дня можна на це витратити. Але обурює, що він не сказав, що їде додому
МояХатаЗкраю• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
А шо має звітувати?
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Так і полежала б і випила
Я супер-пупер• 08 сентября 2022
Ответ дляДелиВерка
Та пофиг. Дрочило обыкновенный
А что плохого в онанировании?)
Думы мои думы• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Не сказал, потому что бы вы ’попросила приготувати вечерю,’.... неужели это не понятно)
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляМояХатаЗкраю
А шо має звітувати?
Так, має. Я дзвоню, якщо йду на 10 хв швидше
Думы мои думы• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Так і полежала б і випила
Так что вам не понятно в поведении мужа, если, при возможности, вы бы поступили именно так как он?)
Вам просто обидно что он позволил себе это?
МояХатаЗкраю• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Ви йому мамка?
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Понятно! Тому і злюсь!
ДелиВерка• 08 сентября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
А что плохого в онанировании?)
При живой жене? Или жена его уже не возбуждает, надо на бл..дец смотреть?
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Обідно, бо я такої можливості не маю. Я приволокла продукти і готую вечерю. Я може теж хотіла прийти, і лежати
АБВГДейка• 08 сентября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
То замовте піцу, відпочиньте.
А кого тогда пилить?