Трахтибидох• 08 сентября 2022
Як би ви це сприйняли?
В мого чоловіка сьогодні не було роботи і він не захотів сидіти в офісі. В 12:00 приїхав додому, випив пиво, поїв, подивився порно і подрочив. Потім в четвертій я подзвонила і він сказав, що вдома. І в п’ятій пішов за дитиною в садок. Зараз вони гуляють, а я прибігла з роботи, купила гору продуктів, заходжу додому а тут навіть ліжко не застелене. Я дуже зла, що він мені не сказав що їде додому і що нічого тут не зробив. Але розумію що не можу нічого йому навіть сказати, бо зрозуміє, що я подивилась в котрій годині він включив комп’ютер і проконтролювала його. Як вам така поведінка?
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляПросериарила молодость
про порно и подрочил это он вам сам лично отчитался?
Це історія браузера
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Я думаю у Вас лично не всё ок. Если цензурно.
Що зі мною не ок?
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Клас! Це Ви через веб камеру бачите, що дрочив?
По вашому просто дивився порно? Є в історії
Звездолётчица• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Це історія браузера
Зачем вы отслеживаете, что он делает при отдыхе? Ведь это его отдых, почему бы не порно???
Я супер-пупер• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Це історія браузера
а пятна спермы на мониторе есть?
АБВГДейка• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Що зі мною не ок?
В голове. Лучше пока муж гуляет с ребенком приготовьте ужин, потом уложите ребенка и займитесь сексом.
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляЯ супер-пупер
а пятна спермы на мониторе есть?
По темі відповіді будуть?
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Не хочу займатись сексом, з мужиком який мені не допомагає і дрочить
Звездолётчица• 08 сентября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Извините, но вы как маленькая. Кто смотрит порно просто так?) не мужчины, это 100%. Та и женщинк просто нак нафига?)
АБВГДейка• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
А Вы не дрочите?)))
Я супер-пупер• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
По темі відповіді будуть?
Нет, если будете отвечать вопросом на вопрос.
Но, если хотите, что мы провели расследование и ответили на Ваш сакральный вопрос, придется ответить по уликам
Звездолётчица• 08 сентября 2022
Ответ дляАБВГДейка
После роботы лучше отдохнуть, а не жрать готовить, а потом бодрячком быть вечером.
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Тільки їсти немає, він сидів дома 6 годин і дивився відео, а готувати мені
Думы мои думы• 08 сентября 2022
А вы хотели что бы как было?
Чтобы он позвонил и сказал что с 12 свободен и получить указания от вас?
ВсеПроВсехЗнаю• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
То вигнать его
АБВГДейка• 08 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
А вы хотели что бы как было?
Та кто в своём уме захочет автору звонить?))
Звездолётчица• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Ну так ви праві, я точно згодна, що він мог мінімум зробити. В мене чоловік, як хоче, щоб я відпочила після роботи, то і прибере і наготовить. А там хай порно дивиться скільки влізе))
ВсеПроВсехЗнаю• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
А чего ребенок в садике?
Я супер-пупер• 08 сентября 2022
’Але розумію що не можу нічого йому навіть сказати, бо зрозуміє, що я подивилась в котрій годині він включив комп’ютер і проконтролювала його. Як вам така поведінка?’
’Завидую. Как вы с мужем-то живете... Не жизнь, а именины сердца!’, как сказал известный персонаж в одной известной советской комедии
Думы мои думы• 08 сентября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Та отож.
Да, не красиво выглядит со стороны, но его понять можно)
АБВГДейка• 08 сентября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
То вигнать его
В иске о разводе причина расторжения брака : дрочил, вместо того, чтобы мне позвонить и выслушать кучу г-на
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Сподіваюсь ви одинока
АБВГДейка• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Сподіваюсь ви одинока
Зря) Замужем и счастлива
Звездолётчица• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Я вас розумію, вам прикро, і це нормально. Побалакайте з ним, як прийде. І скажіть, що ви не робот. Хай допомагає, бо і він же захоче секс, а ви вижатий лимон.
Просериарила молодость• 08 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
так не готовьте. ’как убрал дома, так и наготовила’
Трахтибидох
• 08 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Та отож.
Что можно понять? А меня понять можно?