Снежнакомка• Изменено 08 сентября 2022
Податкова соціальна пільга на дітей
Для бюджетних організацій її відмінили на час воєнного стану? Мені вона повинна бути надана, як матері 3-х дітей до 18 років, розмір граничного доходу входить в ці рамки. Бухгалтер мені говорить , що зараз відмінили цю пільгу.
Чи це так?
Пиши-пропало• 08 сентября 2022
Ответ дляСнежнакомка
То чи маю право вимагати?
налоговые льготы по НДФЛ не отменены, бухгалтер не права. Но условие - ваша подача заявление на применение социальной льготы (специальная форма) и документы на детей.
Пиши-пропало• 08 сентября 2022
Ответ дляСнежнакомка
То чи маю право вимагати?
добавлю, а что вы хотите требовать? вы написали заявление? если нет, то с момента подачи.
Снежнакомка
• 08 сентября 2022
Ответ дляПиши-пропало
Заяву я подала згідно зразка на сайті Головбух + додала копії всіх необхідних документів. Завірила у директора.
Вона просто каже, що вона такого не знає і цю пільгу відмінили.
Снежнакомка
• 08 сентября 2022
Ответ дляПиши-пропало
Я написала заяву з першого робочого дня.
Я не знайшла ніде інформації, що пільга зараз не застосовується.
Пиши-пропало• 08 сентября 2022
Ответ дляСнежнакомка
открываете налоговый кодекс 169 статья, и смотрите все изменения.