LudaSHS• 09 сентября 2022

Мы наступаем.

ВСУ, вероятно, освободят Купянск в течение следующих 72 часов, - ISW
ПЯТНИЦА 09 СЕНТЯБРЯ 2022 07:57

https://www.rbc.ua/rus/news/vsu-veroyatno-zahvatya...

8 сентября - день освобождения Балаклеи, стал переломным моментом, это победа военная, победа психологическая, а самое главное - победа, которую сама Россия вынуждена признать вопреки отчетам своего Минобороны.

8 сентября Россия осознала, что неспособна победить ни при каких обстоятельствах.

8 сентября весь мир увидел, что сценарий победы Украины в войне является единственно возможным результатом.

8 сентября война не закончилась. Война будет ещё долгой и тяжелой и кровавой. Диктатор Путин сделает все, чтобы удержать захваченное, чтобы не признавать, что его силовики оказались биты, что поставленные им цели захвата Украины недостижимы, что он втянул Россию в войну, в которой у нее нет ни единого шанса добиться каких-либо приобретений.
Бутусов

Также ньюнс
Казанский
Самый кайф сейчас - читать телеграмм каналы русских нацистов. Там корчи, причитания и судороги.

Но в одном Холмогоров все же прав. Россия в очередной раз предала и кинула тех, кто ей поверил. Бросила всех предателей и коллаборантов, успевших получить российские паспорта. Им до последнего напаривали, что «Россия в Балаклее навсегда». И нае… в лучших русских традициях.

И уже понятно, что вскоре точно так же кинут коллаборантов и в Херсоне, и ещё много где. Россия кинет всегда - это аксиома. Поэтому не будьте коллаборантами и никогда не сотрудничайте с российскими захватчиками. Это как минимум глупо и не выгодно.»
Renesmeе 16• 12 сентября 2022
І ще
Renesmeе 16• 12 сентября 2022
Це лише частину поскрінила, спеціально для дівчат із цієї теми)))
rybka21• 12 сентября 2022
Вже намобілізували
https://t.me/kharkiv_1654/48282
iroman• 12 сентября 2022
Ответ дляRenesmeе 16
росіяни дуже хочуть на війну
Надо же какой трезвомыслящий у них есть форум, к удивлению.
Tata_F• 12 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Красивого становится все больше. Уже 18 округов.

публичное заявление с требованием отставки президента РФ Владимира Путина.

прикиньте
https://meduza.io/news/2022/09/12/munitsipalnye-de...
То в них просто підгорає, що теж прийдеться відповідати, тому грають на випередження. Але якщо уважно прочитати, що вони там понаписували, то звинувачують пу у тому, що їм казали, що все буде швидко й бізболісно для раші, а вийшло не так. Ось що їх бентежить.
Renesmeе 16• 12 сентября 2022
Ответ дляiroman
Та ні. Це лише на мобілізацію так відповідають
НамСвоюРобити• 12 сентября 2022
Ответ дляRenesmeе 16
І ще
В останньому цитата про собак. От про свою ж націю пише. І не усвідомлює навіть. Дивовижно...
Tata_F• 12 сентября 2022
Ответ дляiroman
Так у полі, це тобі не на дивані воювати))
Гл@ша• 13 сентября 2022
Про мобілізацію кацапні, вибачайте коли вже було
Гл@ша• 13 сентября 2022
Залужный: *даже и не думает останавливать контрнаступ.

Россия: Рокировка Изюмско-Балаклейской группировки идёт по плану.

ЗСУ: * продолжает рушить к херам линию фронта, освобождает города и сёла.

Россияне: Так, я не понял. Мы выигрываем спецоперацию или проигрываем?

Кремль: Мы отрицательно перегруппировываемся.

Залужний: Стадія ’Отріцаніє’. Ждіть.

Войска РФ: Нам пизда! Укры валят с колёс! Вы там охуели в Москве вообще, нас тут хуярят по-полной!

Залужний: Стадія ’Гнєв’. Ждіть.

ЗСУ: Старшина! А ми отой стовпчик проїхали - то вже російській кордон був? Чи нє?

Старшина: Заїбали блять, стопчики вони рассматрюють. Он танк знов кинутий, пішли глянемо, може шо полєзне буде.

Россияне: А может - это такой хитрый план?

Залужний: Стадія ’Торг’. Ждіть.

ЗСУ: Так а шо ждать?

Залужний: Як дійдуть до дєпрєссії - хуярьтє хаймарсамі.

Россияне: Как, как мог так посыпаться фронт? Мы в шоке... такого не может быть...

ЗСУ: Це вже вона?

Старшина: Хто - вона?

ЗСУ: Дєпрєссія?

Залужний: ВОГОНЬ!

Войска РФ: Ааааа!!! Сьобуем, блять!!! Сукаааа!!!

Українці: * донатять на пікапи, мавікі та буржуйкі.

Россияне: Так мы с НАТО воюем, или тока с Украиной?

Путин: С НАТО.

Россияне: То есть Залужный командует войсками НАТО?

Путин: Нет... то есть да... та блять!

Українці: Ми, чєстно говоря, такого не очікували. Ну Балаклєя. Ну Куп´янськ, це ще понятно... Но Ізюм? Святогірськ?

ЗСУ: Вірте у нас. Пам´ятайте загиблих. Поважайте живих. І ми все зробимо.
автор LudaSHOPSale • 13 сентября 2022
Ответ дляГл@ша

Залужний: Стадія ’Отріцаніє’. Ждіть.

Залужний: Стадія ’Гнєв’. Ждіть.

Залужний: Стадія ’Торг’. Ждіть.

ЗСУ: Так а шо ждать?

ЗСУ: Це вже вона?

Старшина: Хто - вона?

ЗСУ: Дєпрєссія?

Залужний: ВОГОНЬ!

Путин: С НАТО.

Путин: Нет... то есть да... та блять!

Доброе утро
Хороших новостей
Прочитала статью. https://meduza.io/feature/2022/09/13/eto-mesto-pro...
Амарилис• 13 сентября 2022
Дівчата, доброго ранку! Це ж просто свято, Азейбарджан превентивно лупашить Вірменію.
Alinka_15• 13 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Доброго ранку. Думаю, що нам від цього нічого не буде - ні +. а ні -.
Рашка не піде туди з військом, тим, що у нас. А те , що валиться їх ОДКБ - це непагано. Імперія тріщить.
ok1904• 13 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Там Вірменія провокує пару днів, і це після підписання мирної угоди
ok1904• 13 сентября 2022
Ответ дляAlinka_15
У рашки є найбільша закордонна військова база поряд на Таджикістані. там орків відімо не відімо.
Амарилис• 13 сентября 2022
Ответ дляAlinka_15
Валиться той Колосс на глиняних ногах і це чудово. Зрозуміло, що у воєнному плані це нам нічого не змінить, але вєлікіє і магучіє нехай знають, що на ую їх вертять тепер всі кому заманеться.
ok1904• 13 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Ось, Азербайжан стверждує, що провокують. https://m.haqqin.az/news/259675
Амарилис• 13 сентября 2022
Ответ дляok1904
Ви ж розумієте, що Азербайджан не наважився б на цей крок без підтримки Турції. А їхніх анало говнетов вже всі бачили.
Амарилис• 13 сентября 2022
Ответ дляok1904
Та молодці вони, гарно стібуть. А раша думала, що прєвєнтівно тільки вона може війну починати?
Бессмертный пони• 13 сентября 2022
Ответ дляСмирноваН
-Як буде майбутній час для «победить» на російській мові ?
-Побєдю ? Побєжу ? О , побегу ! Побегу ! Точно !
ok1904• 13 сентября 2022
Ответ дляАмарилис
Тонко
Бессмертный пони• 13 сентября 2022
А представляете – летит редкая птица до середины Днепра , захекалась уже , а тут ее бурят обгоняет и кусок переправы …
lenchik maha• 13 сентября 2022
Ответ дляБессмертный пони
автор LudaSHOPSale • 13 сентября 2022
Підірвали у її ж квартирі «ректорку» Херсонського держуніверситету Тетяну Томіліну. Охоронець-кадировець загинув, абізяну госпіталізували.
Це та божевільна, яка розповідала про американські біолабораторії у Херсоні. Я думала, цю міську божевільну з якогось пункту збору макулатури на цю посаду притягли, а прочитала, що в неї міжнародний сертифікат доктора наук.
Тепер у неї два шляхи. Або приєднатися до свого охоронця, або до Киви у якості співавтора у нових наукових трудах.
Вот так
Alinka_15• 13 сентября 2022
Нажаль пишуть., що Сальдо матеріалізувався. От гидота.
lenchik maha• 13 сентября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Вот так
Ну вижила і хер з нею. Зато інші боятимуться.
freedom_2015• 13 сентября 2022
Ответ дляAlinka_15
виглядає він так наче вже вмер ...
freedom_2015• 13 сентября 2022
Ответ дляБессмертный пони
ранок починаю з кави і вашого коментаря дякую, повеселили
Бессмертный пони• 13 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
СмирноваН• 13 сентября 2022
Ответ дляАмарилис