ХвостПистолетом• 09 сентября 2022
smart junior 1 робочий зошит. Чи є відмінності у видавництв?
Хто розбирається чим відрізняється smart junior for ukraine нуш 1 workbook видавництва лінгвіст від видавництва MM Publications. Чи вони однакові, бо я щось неможу зрозуміти.
З вчителем зв´язку тимчасово немає, тому не можу в неї запитати, а зошит потрібно замовити вже.
Наперед вдячна за відповіді по темі.
КтоЕслиНеЯ• 09 сентября 2022
Кардинально отличаются. Темы не совпадают. Если у вас учебник нуш - то и тетрадь тоже нуш.