Дівчата, порадьте. Потрібні шкарпетки та труси не за всі гроші світу.Допомогаємо хлопцям.
Засомневаю• 10 сентября 2022
Автор, зараз пошукаю і напишу вам в особисті.
Я купляла, ціни хороші.
Фея_3уровень• 10 сентября 2022
Не подскажу , но спасибо вам огромнейшее, всем , кто помогает нашим ребятам
Всех в сад• 10 сентября 2022
На Проме посмотрите. Часто указывают розничную и оптовую цену.
Спасибо за ваш труд!
Ищу Аленя• 10 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Про Гугл не чули?
Короткая фраза и уже многое говорит об авторе. Хорошего вам настроения, мира и будте добрее, хотя бы к себе. Не тратьте свое драгоценное время на на скуШные для вас темы.
Українська Мрія• 10 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Про Гугл не чули?
Про вихованість і ввічливість не чули?
Соня-сонятко• 10 сентября 2022
Які тут хамки є!! Іхні дупи захищає ЗСУ, то хоч би мовчали і не лізли в тему з висловами про гугл....
А Вам, автор, раджу з´ясувати які саме шкарпетки. Для хлопців, що на передку бажано особливі, тактичні, а вони коштують немало.
Ви через волонтера будете передавати певному взводу, самостійно чи ще якось?
Джавеліна• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
Так маляр вчера сказала что все закупили, и теплые вещи тоже.
Вона і про військовий облік жінок казала.
Балаболка вона.
Чашечка кофе• 10 сентября 2022
Ответ дляЯ только за!
Вы бы почитали сколько по нормам вещевого довольствия положено в разделе трусов и носков, а в условиях боевых действий это просто становится расходником
Чашечка кофе• 10 сентября 2022
Ответ дляДжавеліна
Балаболка вона.
Все нормально. Никуда не надо идти с 1 октября и Маляр постоянно говорила о внесении изменений
Ответ дляЯ только за!
Нижньої білизни та шкарпетки потрібні завжди. Прати, сушити немає часу, та змоги
Ответ дляСоня-сонятко
Ми допомогаємо 128 закарпатській, написали, що потреба є. Закупляємо плащ намети , бо дощі починаються. І ще багато чого.
Ответ дляБеллаДонна
На оптовых рынках
На це потрібен час, заказала, прийшла на нову пошту, і все.
Попадалочка• 10 сентября 2022
Ответ дляНатали.София
Плащ-намети- може у вас є відгуки від хлопців? Киньте фото які самі зручні
Дякую всім, дівчина зкинула провіреного продавця шкарпеток, я куплю в неї. Може в когось є продавець нижньої білизни?
Чашечка кофе• 10 сентября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Житомирські шкарпетки
Не всі шкарпетки підійдуть. Треба тактичні або трекінгові.
Можливо, зв´язатися з виробником, але на деяких підприємствах вже черги
Ответ дляПопадалочка
Дивилися такі
Чашечка кофе• 10 сентября 2022
Гарні тренінгові шкарпетки Декатлон. Є набори по 4 пари і тоді ціна також гарна.
Всех в сад• 10 сентября 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Вы правы. Лучше уточнить какие носки.
Муж служит в ВСУ. Носки выдавали.
Под берцы они должны быть достаточно высокие, внутри махра, хлопок.
Муж служит в ВСУ. Носки выдавали.
Соня-сонятко• 10 сентября 2022
Ответ дляНатали.София
О, це добре що у Вас персоналізована допомога.
Вище радили пром, там дійсно можна закупитися, бпгато наших виробників та гуртових продавців мають сторінку там.
Соня-сонятко• 10 сентября 2022
Ответ дляВсех в сад
Вы правы. Лучше уточнить какие носки.
Муж служит в ВСУ. Носки выдавали.
Ответ дляbysinka
Будь ласка. Скиньте і мені. Також шукаємо де закупити для лікарень
Напишіть мені в особисті повідомлення. Зкину силку на носки, щось не виходить, Вам написати
Ответ дляScylla
І мені магазин зі шкарпетками, якщо можна, будь ласка.
І Ви напишіть, поділюсь