Бронетапок• 10 сентября 2022
Пробіотики для ШКТ. А в них є сенс?
В мене оперований ШКТ, тож перідично вживаю пробіотики.
І днями зустріла пост в ІГ від наче гастроентеролога - на жаль не встигла дочитати і він щез, не змогла найти в ленті.
Там лікар написала таке: термін дії пробіотика - від прийому препарата до випороженення кишківника.
Тобто по сути це тратнзиний препарат і не затримується в организмі? Тобто дія майже нульова?
Перемелица• 10 сентября 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
не всем они нужны. если сибр, то вообще опасно
Чем при сибр опасно? Мы пьем на постоянной основе
Сорока-ворона• 10 сентября 2022
Сьогодні, поки прибирала, включила для фону на ютубі інтерв’ю з гастроенерологом («Ходят слухи» з Раміною), так було питання за пробіотики - користі з них мало, можуть і шкоди завдати, він там по розумному розповів чому саме. Я хотіла замовити собі з Айхерб, але передумала, для себе зробила висновок, що спочатку треба налагодити харчування, моя біда це багато солодкого і випічки, ніяк не можу відмовитися, як наркота якась для мене
Бронетапок
• 10 сентября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Хирург проктолог рекомендовал делать самим йогурты.
Так в них же дія та сама, вони ж не затримуються надовше.
Бронетапок
• 10 сентября 2022
Ответ дляВаша величність
Правильно, автор, там написано.
Фармбизнес процветает.
Ну а яким тоді чином у кишківнику затримуються ті бактерії що живуть там постійно?
Ответ дляСорока-ворона
Это как раз запрос микробиоты, дисбактериоза которой не существует как ’диагноза’