ШанельКуКу• 10 сентября 2022

Які є підводні камені у навчанні в ВУЗі на бюджеті

SaBllya• 10 сентября 2022
ун. Ім.Т.Г Шевченко, ніяких підводних каменів не було
Kiev love• 10 сентября 2022
Как сейчас даже и не знаю,но я училась горя не знала,все было хорошо.Зависит наверное где ещё.Нархоз
Скользкая• 10 сентября 2022
Политех, никаких камней, кроме того что нужно пахать
Звезда в шоке• 10 сентября 2022
Ніяких. Якщо хочете отримувати стипендію, то треба конкурувати за неї з іншими бюджетниками.
Але і це підводним камнем не назвеш
ЭтаваНиМожетБыть• 10 сентября 2022
У мене ніяких.
За навчання не платила взагалі (ніхто не натякав на взятки і подарунки). Безкоштовно було все.
Закінчила в 2014
Як зараз... Навіть не знаю.
Можливо,від вузу залежить
ЭтаваНиМожетБыть• 10 сентября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Але і це підводним камнем не назвеш
У нас пахати треба було на підвищену стипендію. А на простій стипендії можна було просто добре вчитися.
Я отримувала 860, підвищена була 900-1000.
Звезда в шоке• 10 сентября 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я вчилася в Політеху
Можливо в інших місцях по іншому
На нашу факультеті конкуренція була шалена
ЭтаваНиМожетБыть• 10 сентября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Я вчилася в Політеху
Можливо в інших місцях по іншому
А,ну да)
автор ШанельКуКу • 10 сентября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Я вчилася в Політеху
Можливо в інших місцях по іншому
Який факультет?
Toyota• 10 сентября 2022
Ніяких підводних каменів
Звезда в шоке• 10 сентября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Який факультет?
Фіот
Соня-сонятко• 10 сентября 2022
Я як викладач вузу заявляю, що ніяких немає каменів!
Цветок Мира• 10 сентября 2022
Хотите стипендию, нужно быть в 40% лучших студентов, остальные в пролёте, все.
Я Главная• 10 сентября 2022
Подписываешл бумажку что отраьотаешь 3 года на благо государства но ничего не было
автор ШанельКуКу • 10 сентября 2022
Сьогодні знайома налякала, що можуть ввести обов´язкове відпрацювання, звідки інформація, так і не пояснила
Я Главная• 10 сентября 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Уже лет 5 как поменяли, теперь получают стипендию первые 40% по списку и повышенную 5%
Я Главная• 10 сентября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Оно номинально есть. Мы подписывали такую бумажку про 3 года в универе. КПИ. Универ закончила в 2018
Борода• 10 сентября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Але і це підводним камнем не назвеш
А что бюджетники не все стипендію получают
Звезда в шоке• 10 сентября 2022
Ответ дляБорода
Не всі
40% бюджетників
автор ШанельКуКу • 10 сентября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Фіот
Підкажіть будь ласка, дитина теж вступає на фіот до понеділка потрібно вирішити 126-бюджет, 121 - контракт, чи є велика різниця між спеціальностями?
Звезда в шоке• 10 сентября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Різниці великої немає. Але по досвіду краще йти туди де маєте бюджет.
Багато хто в результаті або не працює за професією, або просто відраховують багатьох.
Навчання складне і там, і там
Губной рояль• 10 сентября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Я такую ещё в 1998 году подписывала, а по факту, каждый сам ищет место работы.
мистерЛяпсус• 11 сентября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Таке ніби вже давно в Драгоманова практикують. В нас було лише одне - принести довідку, що ти працевлаштований, щоб їм статистику не псувати