Картопляна фокачча
Картопляне пюре (200 г + лодка солі чайна)
Тепле молоко+0, 5 ч. ложки цукру+ 7г сухі дріжджі (10 хв залишити)
Змішати пюре з молоком, поступово добавити 500г муки +2 ложки олії
На півтори години під плівку в тепле місце
Потім прям на протяжність розмять десь 2 см, під рушником ще 15 хв і в духовку на 200°
20 хв до золотистої скоринки
Дуже смачно, наступного разу додам тмин чи якоїсь духм´яної трави
20 хв до золотистої скоринки
Майстерня домашнього текстилю• 11 сентября 2022
На вигляд смачно, і на смак смачно, а я зразу перевожу в додаткові сантиметри на Ж)))
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Сховала, бо вже половини нема )) грію суп
Маю надію, що моя тяга до кулінарії це просто гормони, бо їсти я не можу, а хлопці мої округляються))
Але економія реальна афігенна
18 мнеУЖЕ• 11 сентября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Де ці сантиметри, їм як не в себе, а вага стоїть
Ответ для18 мнеУЖЕ
Повезло) хоча, по молодості їла, шо хотіла і худенька була. А потім виросла і все виросло теж, особенно, Ж.
НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
В мене свіжий хлібчик. Бездріжджовий. Поки ходила / базарувала, чоловіку строго настрого наказала слідкувати за духовкою, постарався, а він може напартачити, якось промила мізки йому що мій труд треба поважати! старається
Бездрожжевой это какой?
НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
Ну скажімо змішана закваска(закваска на аідварі хмеля(я називаю рідкі дрієджі, бо не треб: підгодовувати)+ комбуча), без купованих дріжджів. Після 24.02 до 08.03 прийшов рецепт . От так і печу.
Понятно. Но хмель и гриб, наверное, дает вкус?
НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
Структура схожа на магазинний ’кірпічик’. Люди кажуть, що духмяний, то я звикла.
не кришиться і не псується довго .
У меня на дрожжах тоже не крошится, от их качества много зависит.
НичеНипанимаю• 11 сентября 2022
Ответ дляok1904
Если хорошо вымешано тесто, не крошится. Ну и мука в/с , а если 1 сорт (полезнее), то не такой пышный , воздушный , пористый мякиш получается.
У меня именно на дрожжах выходит все пушистое) Даже на цельнозерновой и ржаной. А я наоборот хотела чтобы немного плотнее и более резиновый и толстой корочкой именно темный. Но это думаю на закваске такой выйдет. Хотела попробовать, но что-то никак не настроюсь, долго выращивать и у нас холодновато для нее. Вот и пеку на дрожжах..