Асталависта бэйби• 11 сентября 2022

Така поведінка нормальна?

Коли батьки налаштовують дітей агресивно щодо тих, хто виїхав і живе звичним життям?
Результат:
вже голосів: 51
40 (78.43%) Ненормально
6 (11.76%) Нормально
5 (9.8%) Результат
Куплю орехи• 11 сентября 2022
Не нормально.
А кто кого настраивает? Я таких случаев не знаю.

автор Асталависта бэйби • 11 сентября 2022
Ответ дляКуплю орехи
Не нормально.
Племінників, завжди вважала їх батьків адекватними, але тепер їхні і мої діти не можуть нормально спілкуватися, бо ’під час війни не можна веселитися, святкувати ДН і відпочивати ’
Губы рыбы• 11 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Правильно они говорят.
Эта_Шикарна)• 11 сентября 2022
Ответ дляГубы рыбы
Правильно они говорят.
Бред какой
Ответ дляГубы рыбы
Правильно они говорят.
Вони теж могли виїхати
Схема сыра• 11 сентября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Бред какой
Бред це одні зараз гинуть а інші скачуть
МЕСТО_Встречи• 11 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Может они под обстрелами, а вы каждый день засираете ленту новостей фоточками из отдыха? Тогда их понять можно, а вы глупая

Ответ дляСхема сыра
Ми просто живемо звичним життям - в дітей школа, гуртки, в цьому нема нічого поганого
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ні, вони в спокійному місті, фото не в соц.мережах, а діти між собою діляться, так завжди було.
ЛолитаНеРазлита• 11 сентября 2022
Не хотят с вами общаться. Ищите новых друзей
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Та не будуть спілкуватися , не проблема, просто дивно для чого дітей так налаштовувати
SaBllya• 12 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Я проти налаштовувань, але, вони правду кажуть. Принаймні веселіться так щоб ніхто не бачив. Бо постити фотки з Європи, вечірок і тд- моральне дно
Карамелька• 12 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Вони теж могли виїхати
И вашим детям, и вам запрещают?
автор Асталависта бэйби • 12 сентября 2022
Ответ дляSaBllya
Дітей нема в соц.мережах, але вони між собою завжди обмінювалися фото
Ответ дляКарамелька
И вашим детям, и вам запрещают?
Що забороняють?
SaBllya• 12 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Якщо так то батьки не праві. Ми маємо зробити все щоб наші діти нн відчули на собі війну
ВернитеВалеру• 12 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Ой, ну вот вы и ответили. Дети виноваты, да? Вы ж повлиять не можете? Что ж поделать🤷‍♀️Вам же нравится возвышаться и хвастаться таким образом, вот и выхватываете. А жить в войне, здесь, под стрессом постоянным многое меняет и некоторые, вообще , с ума сходят. Не поступайте некрасиво и никто никого не будет настраивать, ну если там все ок с мозгами.
Ответ дляВернитеВалеру
Вони не живуть у війні, просто в Україні, хоч мали можливість виїхати.
ВернитеВалеру• 12 сентября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну разве кто-то отменял хвастовство и зависть? Вы провоцируете, они реагируют.