Миззери• 11 сентября 2022

Киев , садики

Кто в курсе берут со справками или нет? Воспитательница требует справки от двух работающих родителям но нашла эти статью
Кто в курсе?
Очень актуальна проблема садиков расскажите ходят ли ваши дети
Свезло так свезло• 11 сентября 2022
Если у сада укрытие на маленькое количество детей, справки требуют в обязательном порядке.
Мой ребёнок не ходит, укрытия нет. Сад не работает.

Морковку дай• 11 сентября 2022
якщо ви в Києві і вимагають таку довідку, скаржіться на 1551
Свезло так свезло• 11 сентября 2022
Ответ дляМорковку дай
Так написано ж Київ. Якщо садочок має мале укриття, то скаржитися не має сенсу.
Багато садочків мають укриття на 50-60 діток. А сам садок на 200-300 дітей. Як скажете приймати всіх по списку?
Капитанша• 11 сентября 2022
Ви ще не в Польщі? Всіх же так агітували виїжджати звідси.)
По садочкам я підтримую щоб діток брати тільки тих, хто офіційно працює.
Угги в горошек• 11 сентября 2022
Так, довідки вимагають надати від обох батьків. В нашій групі з 27 діток тільки 3є бітьків подали довідки, а у кого немає довідок, той і не відвідує садочок
ИннусичкаЯ• 11 сентября 2022
Вже не потрібна довідка,їх відмінили,садочки гос.всі
з укриттям переповнені,сказали чекати на відкриття інших,коротче не дуже ситуація
ИннусичкаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляУгги в горошек
У нас довідки є,а потрапити вже не можемо,тому,що переповнені

Надежда наш компас• 11 сентября 2022
Не требуют уже.
Но племянница не может отдать ребенка в ДС, ибо в ее нет бомбоубежища:( в других ДС уже нет мест
Угги в горошек• 11 сентября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
В нас опитування було пару раз за серпень хто буде ходити з довідками від батьків) Ще й 30.08. вихователька сама телефонувала і уточнювала.
У вас такого не було?
Свезло так свезло• 11 сентября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Не відмінили. Вони потрібні.
Сонька• 11 сентября 2022
І нашому ще з понеділка самі повідомили що справки вже не потрібно і йти можуть усі охочі
Солнечный день• 11 сентября 2022
Киев
Знаю,что справки отменили на этой неделе
Позвонила заведующей,она подтвердила информацию
ИннусичкаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Не відмінили. Вони потрібні.
Директор підтвердив інфу,не потрібні,але і місць нема
ИннусичкаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляУгги в горошек
У вас такого не було?
Ні
Свезло так свезло• 11 сентября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Тому і місць нема, що вже ті діти що зі справками їх зайняли. Бо місця під укриття теж по чисельності.
Я знаю бо подруга працює в садочку. Ще й позавчора спілкувалася з подругою яка перевела свою дитину в інший садок, бо нема укриття в їхньому садку. І справка потрібна обов‘язково. Нема справки - і місця нема в саду для дитини.
Смурфетта• 11 сентября 2022
офіційно в Києві відмінили, не офіційно дітей не беруть начеб-то місць немає, мою знайому із довідками не взяли, бо перевірили сплату податків
ИннусичкаЯ• 11 сентября 2022
Ответ дляСвезло так свезло
То все і так зайнято,довідки наразі не потрібні,зрозуміло,що далеко ховати їх не треба,бо завтра знову щось може змінитись
Ромашка_Бегемотовна• 11 сентября 2022
В среду принесла справки, сад ещё не работает, делают убежище. Но, на мой вопрос, надо ли, ведь вроде отменили, сказали надо.
Свезло так свезло• 11 сентября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Так зайнято через малу кількість місць в укритті. Тому що принесли справки ті діти, де працюючі батьки. Чи ви цього досі не зрозуміли?

автор Миззери • 11 сентября 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Да, все так
Но со справкой принимают
автор Миззери • 11 сентября 2022
Ответ дляКапитанша
А чего мне выезжать если учёт перенесли? И никого я не агитировала высказывала своё мнение