Toyota• 12 сентября 2022

Кто покупал машину в автосалоне

Подскажите, совсе ничего не понимаю.
Есть определенная марка машины и много официальных диллеров. Все эти диллеры - это одна компания или это совершенно не связанные компании?
Некомильфо• 12 сентября 2022
Не пов´язані. Це різні юридичні особи.
Некомильфо• 12 сентября 2022
На одне і те саме авто може бути різний % скидки. Ми раз так ’ловили ’ цікаво одну машинку :)
Карусель-весель• 12 сентября 2022
И бонусы к покупке и клиенту разные
автор Toyota • 12 сентября 2022
Тобто дилерські центри конкурують між собою? А імпортер один?
Некомильфо• 12 сентября 2022
Ответ для Toyota
Ні, імпортерів також може бути декілька. Монополії нема. Але вимогі солідні. Якось хотіли цим зайнятись - не потягнули :)
Ухтышка_малышка• 12 сентября 2022
Дилерські центри окремі організації і працюють по одній ціновій політиці. Відрізняються тим, що в них в наявності можуть бути різні авто та різні бонуси % або подарунки.
Леди_в_ночи• 12 сентября 2022
Ответ дляНекомильфо
Если не секрет какая марка и какую скидку выловили. Смотрю во всех салонах цены одинаковые.
НаливайКа• 12 сентября 2022
А импортеры на прямую не продают?
120-120-120 (не худею)• 12 сентября 2022
автор, как вам удалось заработать на авто в такое нелегкое время? я тоже так хочу
автор Toyota • 12 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я не покупаю машину, вопрос был другом) когда заработаю, вам отпишу)))
Некомильфо• 12 сентября 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ми ’мажори’ :))) ми по мерседесам виступаємо з 2003 року. То мій чоловік фанат - він на конструкторі на сайті собі збирає. Там пакетами брати прикольно, гарна економія виходить. Ну потім вже від готового - персональна скидка як постійного клієнта (юрособа, ми на фірму беремо). Чесно кажучі не готова назвати суму, щоб не ввести в оману, хіба потім запитаю чоловіка скільки максимально він вициганив. Я вже коли забираємо то аксесуари випрошую :)
Леди_в_ночи• 12 сентября 2022
Ответ дляНекомильфо
Я поняла.
Некомильфо• 12 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Основне заробити на перше авто і потім ловити момент коли вигідно можна продати старе і трохи доклавши купити нове.
Алиса в стране Советчица• 12 сентября 2022
Я в 2018 году брала субарик в салоне. Был 1 всего в том цвете, что я хотела. За 830 тыс грн. С мужем ездила покупать. Но я не я, если скидку не получу. Говорю мужу: ладно, давай таки купим в предыдущем салоне черный, он дешевле все таки, хоть и комплектация такая же. Муж глаза на лоб, ничего не понял, мы никуда не ездили. А менеджер сразу: Подождите, я пересмотрю, какую скидку можем дать))) в итоге продал за 770 тыс)))
Муж догнал, что я хитро скидку выманила))))
А в 2020 году вольво брали. Но там цена и так заманчивая была. Плюс хорошие условия по каско.
ЖаннаНеАгузарова• 12 сентября 2022
Ответ дляНекомильфо
А на якому сервісі обслуговуєтесь, бо ми стикаємося з такою непрофессійностю на офіційному сервісі мерса, що вже не хочеться до них їхати, такий безлад, такі ідіоти, що то жах
Некомильфо• 12 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ми у Львові, західноукраїнський автомобільний дім, вул Вашингтона 3. Ніби не було нарікань. Колись в нас ще була ауді, на ВІПОСі брали і там обслуговували (Київ) - супер були задоволені. От з бмв нам якось не складось, не вийшло тієї любові.
На ВІПОСі в нас був конкретний майстер який вів нашу машину постійно.
На Мерсі різні хлопці, але нарікань поки не було, все чітко та акуратно.
ЖаннаНеАгузарова• 12 сентября 2022
Ответ дляНекомильфо
Ясно, до Львова ми ще не доїхали, були на сервісі в Дніпрі,Полтаві, спробуємо ще Львів, дякую. А вам дозволяють бути біля машини, спостерігати за діагностикою, ремонтом, чи не пускають?
Некомильфо• 12 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ні, не пускають.
Ще у Польщі ми сто проходили, але в нас краще. Я не знаю як чоловік визначає що краще. Він фанатіє від машин з малечку, то його пристрасть. В мене крем для обличчя дешевше, ніж в нього поліроль для машини :)
ЖаннаНеАгузарова• 12 сентября 2022
Ответ дляНекомильфо
Ні, не пускають.
Ото ж і погано, що не пускають, розчарована тими сервісами, напевно, треба іншу марку обирати. Але дякую за відповідь
Некомильфо• 12 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
На БМВ, також у Львові, там частково видно через скло із лаунж зони. Але що там побачиш здалеку.