Пустощі-веселощі• 12 сентября 2022
Ви вірите в прикмети?
Навіяно темою в топі про яблуні.Часто влітку тусила у бабці в селі, там прекмет скільки хочеш.Коли виросла, перестала вірити, тільки доказові речі, є фізика і т.д.
Але в реалі згадала, як прабабця казала:гроза на голі дерева- до війни.Так і сталося.
Ще мені було дуже моторошно від впавшого хреста на Софіївській, прям мороз по шкірі йшов, але заспокоювала я себе сильним вітром
Результат:
вже голосів:
22 (40%)
Вірю
12 (21.82%)
Не вірю
11 (20%)
Тиц
10 (18.18%)
Вірю тільки в хороші
Снегопадка• 12 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Я це теж пам´ятаю, хоча я з Києва.Флаг порвало,вітер(
Быстро поменяли,но какой то осадок остался...Еще мы почему то осенью решили поездить по области(печенеги,балаклея)как чувствовали что надо посетить эти места,хотя раньше не тянуло.
Снегопадка• 12 сентября 2022
А еще мне зимой перед войной на балкон прилетел то ли сокол,то ли ястреб...Эта птица как вестник войны была. Центр Харькова,никогда таких птиц не видели.И я подумала,это к войне
Ответ дляПриму в дар
В якихось країнах можливо і буде, але не у нас.
В цьому році а нас врожай навпаки більший. Моя мама каже, що за все життя не бачила, щоб так картопля вродила, як у цьому році.
Це в цьому році. Голод на 2024 рік кажуть астрологи/тарологи. Так планетами закладено. Буде страшенна посуха. Ви читали про голодні каміння. ?Почитайте. В Європі з річок і водоймищ показалися стародавні каміння, на яких написано- если ты видишь это.плачь. тебя ждет голод. Знаю одного ’видящего батюшку’. Він теж говорив на проповідях про можливий голод пімля війни. Природа так поведеться, що ніби і трава рости не буде. В це вірити страшно і не хочеться. Але у війну теж не вірили.
Приму в дар• 12 сентября 2022
Ответ дляЛорисель
В мене в самої є деякі здібності. І погано передчуття немає. З таро я досить добре знайома, і скажу Вам що гадання більше як на півроку це пальцем в небо. Майбутнє постійно змінюється.
Пустощі-веселощі
• 12 сентября 2022
Ответ дляСнегопадка
О, я вас розумію.Я хотіла відвідати Харків, і Маріуполь.В останній були дорогі квитки, і я хотіла поїхати за вовину тисячу...Так і не побачила, на жаль
Ответ дляПриму в дар
Так. Майбутнє змінюється.це вірно. Воно багатоваріативне. Побачимо.
Ответ дляПриму в дар
І а нас така картопля як ніколи, величезна. З 10 сотих лиш 2 ящики дрібної. Все на насіння середню відкладали, цього року середньої і нема.
Снегопадка• 12 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Еще поедете к нам в Харьков)
Как будет мир
Приму в дар• 12 сентября 2022
Ответ дляLolamy
Як на мене це знак, що нам навіть природа допомагає. А в них стихійні лиха.
Стрекозей• 12 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Баба казала до війни.Ви звідки?Може в регіонах різні байки
Всегда с детства помню гром на голые деревья к голоду. НО последние пару лет именно ранней весной был гром когда еще не было листвы ,таки выходит к войне.
Пустощі-веселощі
• 12 сентября 2022
Ответ дляСнегопадка
Еще поедете к нам в Харьков)
Как будет мир
Сто пудово поїду.Я познайомилась на форумі(не цьому) з дівчиною, помогла їй виїхати.А в чорний час, коли я була в депресі, то вона мене тягла і заспокоювала, хтча сама була в становищі гірше.Харків´янка.Сказала, приїхати в її місто-то обов´язково.І я поїду
Стрекозей• 12 сентября 2022
Ответ дляСнегопадка
Вспомнила,как у нас в Харькове только поставили большой флагшток(кто из Ха,поймет где)И был дождь и этот флаг от ветра порвался..Я помню что неприятное предчумтвие было. Это была осень перед войной. И что сейчас в Харькове(
Ооо да точно вспомнила.Вот и ,рвут´ с уки наш любимый Харьков.
Стрекозей• 12 сентября 2022
Ответ дляСнегопадка
А Печенеги раньше селом были? У меня прабабка с под Харькова была с .Печенеги,или это не те?
Пустощі-веселощі
• 12 сентября 2022
Ответ дляСтрекозей
Порвати Харків любій суці руки короткі.Місто сталевих яєць і непохитної волі.Як і Миколоїв, Херсон Запоріжжя і інші.Тримаймося!Вся Україна тримає за вас кулаки
СкокоМнеДадите• 13 сентября 2022
Ответ дляЛорисель
Я ці міста і села виписувала. Якось тут викдалала. Більше 15 населених пунктів. 17 чи 18 міст і сіл. Найбільше сіл з члинками у Сумській і Харк.області. Зі списку пам´ятаю Кролевець Сумська Обл.Лебедин..багато їх там.
В Чернигове тоже падала, точно помню
Снегопадка• 13 сентября 2022
Ответ дляСтрекозей
Печенеги вроде как пгт в Харьковской области.