Гадаю_По_шнуркам• 13 сентября 2022
Яка краща форма сумки?
Форма сумки яка прикольніша ? Дивлюся між цими двома.
Тільки форма. Колір , ремінці, не мають значення. І якщо не важко, напишіть чому саме така .
Результат:
вже голосів:
72 (75%)
Прямокутник
24 (25%)
Бочечка
Гадаю_По_шнуркам
• 13 сентября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Извиняюсь, но лучше первая
Ну колір буде інший
Гадаю_По_шнуркам
• 13 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Вторая как мусорное ведро
Не знаю чому такі асоціації, мені такого навіть на думку не спало.
Голова колгоспу• 13 сентября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну колір буде інший
Тут якраз у формі справа. Бочечка - це уже антитренд, типу сумки військового поштальйона.
Гадаю_По_шнуркам
• 13 сентября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Просто прямокутні майже скрізь. Хотілося чогось іншого.
Безберлоги.ру• 13 сентября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну извините)
ВыФсеВрете• 13 сентября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ви знаєте, в цьому конкретному випадку, краще, як всі)))
Не за Будка• 13 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Вторая как мусорное ведро
Абсолютно та же мысль на первой секунде как фото открыла ) Такие ведра с крышкой внутрь для туалета.
Безберлоги.ру• 13 сентября 2022
Ответ дляНе за Будка
Да да
Гадаю_По_шнуркам
• 13 сентября 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Тому всі ходять з однаковими так як бояться виділитися
ВыФсеВрете• 13 сентября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я не боюсь, я про те, що красиво. Немає у мене комплексів, що не хочу бути, як усі, тому будь якою ціною треба виділитися)
Гадаю_По_шнуркам
• 13 сентября 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Ну ми не про вас . Просто всі ходять з усім однаковим .
Бриджит_Фрикандо• 13 сентября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну ось тут, зовсім нормально виглядає.
Эта мне нравится, цвет суперский
Гадаю_По_шнуркам
• 13 сентября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Эта мне нравится, цвет суперский
То я ж у пості написала, що буде зовсім інший колір. Вибираю між двома формами.
Бриджит_Фрикандо• 13 сентября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А вот надо видеть, чтоб понимать как выглядит. Я за эту сумочку
Веснушка• 13 сентября 2022
У меня была вторая, но поменьше по размеру и там был бинокль. Думала это чехол для него, а оказывается такое носят
ВыФсеВрете• 13 сентября 2022
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ви завжди буквально все сприймаєте? Ясно, що ви не про мене. Але я, на відміну, від вас говорю не про абстрактних всіх, а тільки про свій досвід
Опля Картопля• 13 сентября 2022
Автор, я за белую, но вторая тоже ничего. У меня гибрид этих двух, только без крышки. Но ещё есть чёрная, с короткой и длинной ручками, очень её хотела. Было пофиг нв модно - немодно.
Гадаю_По_шнуркам
• 13 сентября 2022
Ответ дляОпля Картопля
А можете показати як виглядає гібрид ? Щоб хоч розуміти яка. Просто думаю наскільки зручна форма