Видящие_помогите• сегодня в 14:40

Мобілізувати жінок без дітей

❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну

Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.

Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів: 149
За
Проти
Гарнюнька• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ну от сподіваюсь по ньому вас потім назад і депортують. Коли будуть налагоджені процедури.
Ну разом з вами і повернемося, не переймайтесь так)))

автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляЧорноброваЯ
далеко не все многодетные выехали, да и после войны потом вернутся єти выводки обратно. И не все забронированные критическая инфраструктура, многие это экономическое бронирование, их спокойно могут заменить женщины, а не женщин отправлять на фронт, а этих яйценосителей оставлять и дальше перебирать бумажки и руководить
Відправляти треба і чоловіків і жінок - порівну. Не всі роботи чоловіків можуть забрати жінки. Також на фронті чудово запускати дрони на передовій і налагоджувати звʼязок на передовій - бігати по посадках - можуть і жінки.
В них достатньо здоровʼя, у багатьох багато сил та чудовий зір. Вони чудово можуть керувати не тільки автомобілем. Багато з них краще справляться з цим за чоловіків 45+ років.
автор Видящие_помогите • 1 час назад
Ответ дляГарнюнька
Я громадянка іншої країни, я не використовую і не планую використовувати українське громадянство.
Гарнюнька• 1 час назад
Ответ дляХочу барабульки
Ну, так это именно на такую аудиторию и рассчитано. Понятно, что петиция эта ничего не стоит, голосов не наберет и никакой законной силы не имеет.
Но понесется это гавно по трубам с еще большим давлением, чем фото «пустых полок в супермаркетах».
А уж про Советчицу и говорить нечего. Этот ресурс просто создан для таких говновбросов.
Нужно всегда помнить замечательную цитату: Пропаганда не делает людей тупыми, она изначально была рассчитана на тупых.
Ну, дивлячись на створені ’петиції’ і їх розтягання по ресурсам, влада добряче прослідковує настпоз в суспільстві і ким би ще поповнити ’мобілізаційний ресурс’, щоб їх самих не зжерли (бо два мільйони ухилягтів у нас звісно - всі якраз при коритах і сидять, в всіх інших пів мільйона як залишилось, то добре). Заодно тихо просувають наратив про нормальність цих дій. Не треба бути дуже розумним, щоб розуміти, що пересічному денису нафіг не впала створювати якісь там петиції.
Помидорина• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
Троль
Гарнюнька• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Але ж воно у вас є, так що за законами справедливості... І дітей своїх не забудьте, вони українці, за національною ознакою. У них мати українка. О яка потужна потужність у нас буде. Чи думаєте система до них не дотягнеться? А дарма. Зеленський поїздить і всіх вас додому - до хати до рідної мати.
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ну так чого ти тут гавкаєш тоді)
Гарнюнька• 1 час назад
Ответ дляПуГоФФка
Ну так чого ти тут гавкаєш тоді)
Бо воно троль, копієчку заробляє.
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляГарнюнька
Бо воно троль, копієчку заробляє.
Ага) «мати» типу) цілий день тріпихається тут)

автор Видящие_помогите • 1 час назад
«Незламні україночки».

Не всі, звісно. Але ті, хто тут написав - це просто ганьба.

Добре, що іноземці не розуміють українську мову. Бо соромно дивитись на цих конкретних «захисниць» своєї дупці.
автор Видящие_помогите • 56 минут назад
Цікаво, це пострадянська ментальність (дівчинка нічого не робить, чоловік за все відповідає, вона просто існує) виховала такими різними чоловіків, які знають що таке гідність. І таких (деяких, мова не про всіх звісно) «жінок»? Боягузливих, чорноротих, слабких, ні на що неспроможних?
автор Видящие_помогите • 53 минуты назад
Ответ дляГарнюнька
Діти не мають українського громадянства.
Забула що?• 53 минуты назад
Ті, хто пішов підписувати, мій допис для Вас. Скільки дітей може народити жінка за 9 місяців? А скільки жінок може запліднити чоловік за 9 місяців? А тепер думайте, для чого і ким була створена ця петиція. Петиція для знищення народу України як такого.
автор Видящие_помогите • 52 минуты назад
Ответ дляЗабула що?
Культ святої матки. То використовуйте. І отримуйте бронь.
ПуГоФФка• 52 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
Та шо ти скулиш, йди дітьми своїми займись)
автор Видящие_помогите • 49 минут назад
Ответ дляПуГоФФка
В мене ваших проблем рівно нуль. Тому «скулите» тут ви. Я розмірковую вголос під особисто ваш «скульож».
ПуГоФФка• 50 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ти не розмірковуєш, бо нічим
Королева ганделику• 49 минут назад
Ответ дляПані з калабані
А чому воювати мають ті у кого немає дітей? Може хай воюють мамки за своїх дітей?
Боже, якесь кончене суспільство...
👏
Ирина-61a8• 47 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Вони виховують майбутніх українців. Що бездітні роблять?
Ну вот и будет от тебя с ними польза на фронте. Нафига ты еще нужна со своими детьми?

автор Видящие_помогите • 45 минут назад
Ответ дляКоролева ганделику
👏
Їх хтось має виховати. А виховати мають рідні батьки. Чи ви пропонуєте забрати їх собі на виховання, бо не спроможні народити? Якщо ні - то маєте розуміти, що діти потребують виховання від рідних батьків.
ЛюблюДевчонок• 46 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Мені 56 років, діти вже дорослі. Мені вже починати ховатися від ТЦКашників?
Королева ганделику• 44 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
Держава, за яку ви поміж іншого ви хочете позбавити життя жінок без дітей або жінок з дорослими дітьми. Тим паче, за чужих дітей вони помирати не повинні. Крапка.
автор Видящие_помогите • 43 минуты назад
Ответ дляКоролева ганделику
Не держава, а поточний стан речей, позбавляє життя чоловіків. В багатьох з них, доречі, є діти. Ви чимось особисто кращі? Чи ваше життя цінніше? Особливо з урахуванням того, що від вашого життя не залежать діти?
Королева ганделику• 42 минуты назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я ніколи не підтримувала стан речей, котрий насильницькими методами позбавляє життя чоловіків. Мені кожне життя за цінність.
Я не цінніша за чоловіка, але й не хочу тягти усіх інших туди, куди тягнуть чоловіків.
автор Видящие_помогите • 40 минут назад
Ответ дляКоролева ганделику
Ніхто цього не підтримує. Але такий є стан речей. І має бути справедливість. Вони вже там є. І заміняти їх бездітними жінками - виглядає справедливіше, ніж тягнути туди нових батьків.
Королева ганделику• 40 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ця «справедливіть» лише примарна. Таким чином ви досягнете лише знищення ще декількох мільйонів людей. Якщо вам стане легше на душі від цього, то в мене немає слів. Хоча, якщо це і є справжня мета, то……..
Королева ганделику• 39 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
вы изучите вопрос - соц гарантий и защиты
а то отправите, всех кто пашет, не за чей счет будет по декретам сидеть
даже на ваши деЦкие 860 грн не хватит у милого государства, которое вы упрашиваете ’бесполезных’ женщин на фронт отправить
100%
автор Видящие_помогите • 35 минут назад
Ответ дляКоролева ганделику
У вас не вийде робити вигляд «квіточки» коли там зараз вже хтось є. І цей хтось був туди відправлений доки ви допивали мовчки латешку зі своїм «ой, я проти знищення». Ви вже співучасник.
Королева ганделику• 38 минут назад
Ответ дляВидящие_помогите
Не приписуйте мені хворих фантазій.
автор Видящие_помогите • 38 минут назад
Ответ дляКоролева ганделику
Не приписуйте мені хворих фантазій.
Це факт.