Непонятно• 13 сентября 2022
Сухий шампунь
В мене випадає волосся останнім часом і трохи сухе. За 2 місяці перепробувала 10 різних сухих шампунів, після них волосся жорстке і не можливо розчесати. Якщо наношу олійку, то норм, але олійка з силіконами, а я хотіла натуральні засоби. Це проблема з моїм волоссям? Чи всі сухі шампуні сушать і ними не варто користуватись?
Алина-1240• 13 сентября 2022
Как аварийный вариант иногда можно.но там спирта куча.лучше вымойте голову каждый день обычным шампунем
Непонятно
• 13 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
в натуральному шампуні спирт? у всіх?
Да Щас же• 13 сентября 2022
Я только для челки и чуть корни. В таких объемах и на постоянной основе не пользуюсь сухим шампунем.
Алина-1240• 13 сентября 2022
Ответ дляНепонятно
в натуральному шампуні спирт? у всіх?
В сухом естественно.газ,абсорбирующий компонент,спирт,оттдушка
Карусель-весель• 13 сентября 2022
Ответ дляНепонятно
в натуральному шампуні спирт? у всіх?
Сухой шампунь это дорожний вариант для эктренного освежения прически.
Постоянно ’мыть’ им голову очень вредно, волосы высохнут полностью.
Масло тоже сушит волосы
БезникаЯ• 13 сентября 2022
значить вода не підходить у вашому регіоні, в мене теж жорстке після повністю натурального, більше подобається з додаванням натуральних пав, але через олії в складі з´являється лупа, так і не підібрала ідеальний
Алина-1240• 13 сентября 2022
Ответ дляНепонятно
Дівчата, тема про твердий шампунь. Не сухий, переплутала
Мылом который?гарньер был,вроде норм,но неудобно,и смылился быстро