Фамильная фондюшница• 14 сентября 2022

Ви подавали заяву на повернення переплати

по газу, в своїй області, або місті? Через скільки часу вам її повернули, та чи взагалі повернули?
Красиво шить не запретишь• 14 сентября 2022
У мене не прийняли заявку ( Київ). Сказали -’ ви не укладали договір’ Тобто на отримання від нас коштів за газ всі ці роки договір був не потрібен, а на повернення переплати- треба. Сказали чекати, можливо буде зроблений переказ переплати ’ нафтогазу’ ,він тепер наш поставщик.
Забила, тому що сума невелика, просто відмінусовую ії із рахунка.

Рожайтретьего• 14 сентября 2022
Подавала я, і тато, і мама зразу, як взнали, що всіх перевели в Нафтогаз, нікому нічого не повернули
автор Фамильная фондюшница • 14 сентября 2022
Ответ дляРожайтретьего
Зрозуміла, дякую, вони тільки обіцянки вміють давати, а як повернути, то чекайте скільки завгодно
KINO_7• 14 сентября 2022
Подала в начале августа, еще нет ничего.
Кубик Рубика• 14 сентября 2022
Подавали три заяви більше як 2 місяці тому. Нікому не повернули.
ЛеньГуглить_правда• 14 сентября 2022
подавали ще 18 липня заяву. ще нічого не повернули. і взагалі невідомо як дізнатися , в якому стані та заява
Ответ дляЛеньГуглить_правда
От і в мене також це питання назріває, я подала заяву два місяці тому.
В особистому кабінеті 104.ua сума переплати 3941.09 грн. як була, так і є. А от стан, розглядається моя заява, активна вона, чи не активна, не зрозуміло.

Морожена_курка• 14 сентября 2022
Читала, що комусь повернули. Але з нашого села люди їздили - то сказали що не надійтеся
Аноним Секретарь• 14 сентября 2022
Не получили. Вычитаю сумму переплаты из счёта Нафтогаза, жду пока перекинут.
Садоводница• 14 сентября 2022
Вернули через неделю после подачи заявления, одновременно ещё счёт переоформили на себя. Запорожье.
Ariana_co• 14 сентября 2022
КиївОблГаз, подав заяву в липні (випадково в ОблГаз грошей закинув, не помітив, що в НафтоГаз треба було вже). Прийшов минулого тижня (09.09.2022) дізнатися, як там в них життя, чи не занадто збагатіли :) Кажуть, що моя заява вже в базі, десь от-от будет повернення грошей, бо щойно обробили заяви за червень! Просто реактивна компанія ;)
Ответ дляAriana_co
Згодна, так і є, вони як завжди вміють посилатися на от-от, а віз і нині там.