КрестьянинДиор• 14 сентября 2022

Якщо принесли повістку

Принесли до дому повістку, чоловіку, кинули під забор просто. Йшла на вулицю і знайшла. Це нормальна така практика? І ще, якщо не служив і немає військової кафедри, примусово забрати ж не можуть?
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Це у повістці чи військовому квитку, якщо він його у 27 отримав, а не залишився з приписним.
Я чому питаю.
Є такі поняття, як:
- придатний до військової служби;
- тимчасово непридатний до військової служби (із вказанням дати повторного огляду);
- непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку;
- непридатний до військової служби у мирний час, обмежено придатним у воєнний час.
Якщо по першим трьом все зрозуміло і питань не виникає, то по останньому хто не вчитується у закони може попастися.
В Україні на даний момент воєнного часу немає. Воєнний час це стан війни. В Україні зараз воєнний стан, то якщо він не придатний у мирний час і у разі чого, нехай шукає адвоката і відбивається. Це розраховано на дурнів.
Воєнний час в Україні не запровадять, не дозволить ніхто цього зробити.
Дякую за пояснення. У повістці. Отримав давно квиток. Він же в усіх є наче.

Жерица ночи• 14 сентября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ні, бо в нас маленька донечка березень 2022… хоче спостерігати як вона росте) Тим паче, на гражданській роботі тільки підвищення пішло і на тобі… від чого уходили… знову кличе…
Не хвилюйтеся, все буде добре.
Отримання повістки повинно бути з підписом, без підпису повістка, навіть на медогляд не дійсна.
Тільки тоді коли повістку дадуть особисто в руки Вашому чоловікові, а Ваш чоловік за неї поставить свій підпис, тільки тоді Він візьме на себе відповідальність.
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляАнонимушка
Сделайте Вы!!! Пусть героя строит из себя дома, там где он нужен больше всего!
Він вже знає
БезВзяток• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Не в усіх.
Може бути 50річний з приписним. Так, такі також бувають.
Подивіться, що написано у ВК.
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Не хвилюйтеся, все буде добре.
Дякую! Але він впертий, поїде на мед огляд все одно.
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Не в усіх.
Подивіться, що написано у ВК.
Я не знаю де його квиток...
БлинчикБезСметанки• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Розумію... Мама ходить вже темна його, плаче
Та заспокойте її і самі не панікуйте! Вашому чоловіку наразі нічого не загрожує! Він може ще спокійно довго ігнорувати ці бумажки! А там вже і перемога України буде завдяки профессійним ЗСУ!🙏

автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Дякую за підтримку! От який з нього вояка! У нього оса вкусила то істерика 2 дні була... І чому так вибірково дають...
БезВзяток• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Я не знаю де його квиток...
Бажаю, щоб чоловік залишився героєм дома разом з Вами. Краще герой дома ніж на всю країну.
Анонимушка• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Він вже знає
Ой, эти мужики.. сил нет. Он же не хочет воевать? Так чего идти? Чем он руководствуется?
Штрафа не будет 100 %, не соблюдена процедура. Правильно написали выше, рассчитано на дурака.

Автор, выбросите. Скажите, что не знаете куда она делась🤷‍♀️
БлинчикБезСметанки• 14 сентября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Не хвилюйтеся, все буде добре.
Та вже ж підписали )) я ж кажу , в нас якщо ухилення - одразу кримінал!
Мене заспокоює той факт, що в нього є воєнні знання тобто- аби куди точно немає сенсу його запхати, бо такими людьми з потрібними знаннями- не розбрасуються.
Тому я більш- менш спокійна.
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Дякую!
Пописанная парта• 14 сентября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Життя або принципи/правильність.
Ніхто життя втрачати не збирається. Даже правильні і принципові.
Піти служити до ЗСУ не дорівнює втратити життя.
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляАнонимушка

Не хоче! І вже всім розказав!
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляПописанная парта
Без досвіду? У нас хлопчину молодого хоронили недавно. Боляче так...
Лгин• 14 сентября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Тоді мітлу йому в дупущоб знав, що так вчиняти не можна.
там, в основному, жіночки працюють )
Анонимушка• 14 сентября 2022
Ответ дляПописанная парта
Скажите это родным погибших.
Жерица ночи• 14 сентября 2022
Ответ дляЛгин
там, в основному, жіночки працюють )
Ні, жіночкам не треба, а от чоловіка двірника, можливо було б покарати, та зробити з ним кукаріку
Жена брата Админа• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну так і запитую чи нормально це
Нормально, что её дождь залил и велосипедом переехало и в кашу размазало под забором. Так что забудьте.

автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Не доброволець. Без досвіду. Без бажання воювати. І захочуть забрати? Працює на об´єкті критичної інфраструктури
ПоЗиТиВнАя• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Або дуже правильним. Він не хоче воювати. Але я надіюсь не заставлять. Так тошно тепер
мед огляд ще не означає призив
після медогляду можуть призвати або відпустити.
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Та він уже розтриндів усім
Пописанная парта• 14 сентября 2022
В меня чоловік з лютого воює.
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?

Якби не такі, як мій чоловік - сиділи би ви всі в рашистський багнюці. Засунувши язика в ж......

Як зайду на Совєтчицу - постає питання: за кого воюють наши чоловіки.....
Добре, що Україна та Совєтчица - не не одне і теж.
Жена брата Админа• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Та він уже розтриндів усім
Вай, маладэц какой.
Кому - усім?
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
мед огляд ще не означає призив
Та да... Якщо здоровий то призвуть?
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляПописанная парта
В меня чоловік з лютого воює.
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?

Чоловік доброволець? Чи військовий?
БлинчикБезСметанки• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Просто вправте мозок чоловіку і нічого не підписуйте ! Скажіть йому , що якщо хоче допомогти країні- то нехай або волонтерить, або гроші на ЗСУ відправляє! Реально працює!

Мій спочатку хотів відновитися на службу прямо у лютому… ну я сказала, шо він мені потрібен поруч. Бо 38 тиждень вагітності! Він довго ходив без настрою, що він з потрібним досвідом і не допомагає… потім йому так і сказала, хочеш - допомагай хлопцям ділом або грошима. Почав допомагати- попустило. Вже відчув, що він вніс свій вклад на захист України!
Переорієнтуйте свого чоловіка на волонтерство!
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Вай, маладэц какой.
Кому - усім?
Колегам. Братам
ПоЗиТиВнАя• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ні. Але регіон де дуже роздають. Їздила в місто автобусом. Бо на блокпості постійно всім роздають
цікаво від чого залежить що в деяких регіонах дуже роздають а в інших не дуже
автор КрестьянинДиор • 14 сентября 2022
Я не бачу навіть місця для його підпису!