КрестьянинДиор• 14 сентября 2022
Якщо принесли повістку
Принесли до дому повістку, чоловіку, кинули під забор просто. Йшла на вулицю і знайшла. Це нормальна така практика? І ще, якщо не служив і немає військової кафедри, примусово забрати ж не можуть?
Жерица ночи• 14 сентября 2022
Ответ дляЛгин
потім знову так само принесуть і кинуть, а ви знову, типу, нічого не бачили )
Відслідкувати, та нагодувати тією повісткою тих, хто підкидає.
Тільки щоб це робила жінка, а не чоловік, бо його заставлять поставити підпис, а жінку ні.
Жерица ночи• 14 сентября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Як це ще не прибігли курки, що кричать ’хай іде захищати’?
Дивуюся.
Я теж дивуюся, дуже цікаво де вони поділилися всі.
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
У вашого чоловіка, що в квитку написано?
З´явитися для мед огляду. Дата коли. Місця для підпису нема
Лгин• 14 сентября 2022
Ответ дляЖерица ночи
думаю, це носить двірник
КвартираЧья• 14 сентября 2022
IQ 80• 14 сентября 2022
Там же должна быть отрывная полоса, где человек расписывается. Выкиньте и забейте. И больше не поднимайте никаких бумажек
Действительна только та повестка, которая заполнена по всем правилам, на ФИО мужчины, с подписью военкома и самого человека
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Звісно прийде, якщо буде дурним.
На це й розрахунок.
Або дуже правильним. Він не хоче воювати. Але я надіюсь не заставлять. Так тошно тепер
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Вам правильно пишуть- якщо без підпису- то просто бумажка. Тим паче Ваш чоловік не служив , без досвіду. Вам максимум- адмін штраф. От в нас інша історія… досвід воєнний є+інститут воєнний + офіцер запаса… Проходить зараз медкомісію… бо для чоловіків з воєнним бойовим досвідом ігнор повісток- це кримінальне впровадження…
А ваш хоче воювати?
Жерица ночи• 14 сентября 2022
Ответ дляЛгин
думаю, це носить двірник
Тоді мітлу йому в дупу
щоб знав, що так вчиняти не можна.
КвартираЧья• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Якщо піде туди, то 99% що заставлять.
Приймайте рішення
Играю_на_кларнете• 14 сентября 2022
Она хоть именная?
Я бы порвала, что муж Дартаньяна из себя не изображал. Надо будет - придут с вручением. Может это вообще злая шутка
Без QR коду• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну так і запитую чи нормально це
Вы должны быть рады вам возможность заработать дают !
Без QR коду• 14 сентября 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Ну ее и дождь мог намочить и ветром унести.Нужнр думаю в руки и роспись.
Докажи что унесло? Вы получили а там доказывай в суде .
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляIQ 80
Та нема там тої полоси.все це є. Крім підпису чоловіка
Ягодка опять• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А так хтось робив вже?
Конечно. А селе полные ящики повесток. Но там живут другие люди. Хозяева снимают в городе.
КвартираЧья• 14 сентября 2022
Ответ дляБез QR коду
Доказывают вину. Так что не умничайте со знаком минус.
Без QR коду• 14 сентября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Дают в розыск сейчас быстро , вы забыли какое время настало.
Жерица ночи• 14 сентября 2022
Ответ дляМяуням
Мой брат добровольно с марта воюет а повестки до сих пор приходят 🤭🤭🤭
Теж саме, вже п´ята повістка в колекції є, починаючи з 10 березня.
БлинчикБезСметанки• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А ваш хоче воювати?
Ні, бо в нас маленька донечка березень 2022… хоче спостерігати як вона росте) Тим паче, на гражданській роботі тільки підвищення пішло і на тобі… від чого уходили… знову кличе…
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляБез QR коду
Не треба. Дитині батько треба. І мені чоловік.
Аль_де_Барановна• 14 сентября 2022
Ипсо?
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Розумію... Мама ходить вже темна його, плаче
Анонимушка• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Автор, просто выбросите ту бумажку. Все.. никуда не идти! А то потом точно заберут
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Ипсо?
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Ні. Але регіон де дуже роздають. Їздила в місто автобусом. Бо на блокпості постійно всім роздають
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляАнонимушка
Та я з радістю. Але він так не зробить
БезВзяток• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Це у повістці чи військовому квитку, якщо він його у 27 отримав, а не залишився з приписним.
Я чому питаю.
Є такі поняття, як:
- придатний до військової служби;
- тимчасово непридатний до військової служби (із вказанням дати повторного огляду);
- непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку;
- непридатний до військової служби у мирний час, обмежено придатним у воєнний час.
Якщо по першим трьом все зрозуміло і питань не виникає, то по останньому хто не вчитується у закони може попастися.
В Україні на даний момент воєнного часу немає. Воєнний час це стан війни. В Україні зараз воєнний стан, то якщо він не придатний у мирний час і у разі чого, нехай шукає адвоката і відбивається. Це розраховано на дурнів.
Воєнний час в Україні не запровадять, не дозволить ніхто цього зробити.
Я чому питаю.
Є такі поняття, як:
- придатний до військової служби;
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Ипсо?
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Хто вам таке сказав?
Анонимушка• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Та я з радістю. Але він так не зробить
Сделайте Вы!!! Пусть героя строит из себя дома, там где он нужен больше всего!