КрестьянинДиор• 14 сентября 2022
Якщо принесли повістку
Принесли до дому повістку, чоловіку, кинули під забор просто. Йшла на вулицю і знайшла. Це нормальна така практика? І ще, якщо не служив і немає військової кафедри, примусово забрати ж не можуть?
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
цікаво від чого залежить що в деяких регіонах дуже роздають а в інших не дуже
Не знаю... В нас дуже і дуже роздають. Не ЗУ
ПоЗиТиВнАя• 14 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Ипсо?
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
по-первах так було. зараз ні
БлинчикБезСметанки• 14 сентября 2022
Ответ дляПоЗиТиВнАя
мед огляд ще не означає призив
після медогляду можуть призвати або відпустити.
Наразі вже означає… контр-наступ- це завжди більше людей потрібно! Тому хто не хоче служити, той хай краще не йде на медкомісію …
ПоЗиТиВнАя• 14 сентября 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
може буть. причин багато: ситуація на війні міняється, люди гинуть, ротація потрібна
Вареный лук• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Та він не закине її, дуже правильний
Ну так зачем вы ему ее дали? Нажо было самой выбрость.
Вареный лук• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Тоді чого так роблять, для галочки?
Это рассчитано на таких послушных и ’правильных’ как ваш муж.
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
На стресі не додумалась
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
Це точно... Умовляла його. Сказав якщо й спалю. То піде на медогляд. Ненавиджу його правильність.
Майор Медуза• 14 сентября 2022
Ответ дляЖерица ночи
Я теж дивуюся, дуже цікаво де вони поділилися всі.
Приказы о военном учете и мобилизации женщин творят чудеса)
Многих, особо активных, попустило уже.
Вареный лук• 14 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
Ипсо?
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Повестки просто так не носят
Только военным людям или добровольно
Вы прикалываетесь? Пол года войны, добровольцы давно закончились. Носят повестки всем подряд.
Может то вы ипсо, или в анабиозе лежали все время.
Люблю Поумничать• 14 сентября 2022
Батькам так у поштову скриньку повістку для брата поклали (брат не з ними живе). А вони тою скринькою не користуються, то знайшли через 4 місяці тільки. У брата не те що, досвіду немає, у нього взагалі ’білий’ квиток. Але напевно він обмежено придатний.
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Як вмовити не їхати?
Майор Медуза• 14 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Це у повістці чи військовому квитку, якщо він його у 27 отримав, а не залишився з приписним.
Я чому питаю.
Є такі поняття, як:
- придатний до військової служби;
- тимчасово непридатний до військової служби (із вказанням дати повторного огляду);
- непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку;
- непридатний до військової служби у мирний час, обмежено придатним у воєнний час.
Якщо по першим трьом все зрозуміло і питань не виникає, то по останньому хто не вчитується у закони може попастися.
В Україні на даний момент воєнного часу немає. Воєнний час це стан війни. В Україні зараз воєнний стан, то якщо він не придатний у мирний час і у разі чого, нехай шукає адвоката і відбивається. Це розраховано на дурнів.
Воєнний час в Україні не запровадять, не дозволить ніхто цього зробити.
Я чому питаю.
Є такі поняття, як:
- придатний до військової служби;
Ещё и военное положение по закону нельзя продлевать, его можно только вводить, отменяется оно само по истечении срока, потом надо вводить новое. Поэтому, законность его под большим вопросом. Непонятно только, с какой целью это сделано и какой статус, какие могут быть последствия, в том числе и для военных, после окончания.
БезВзяток• 14 сентября 2022
Ответ дляМайор Медуза
Я настільки глибоко не копала.
Але щось чула про таке.
Майор Медуза• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Не доброволець. Без досвіду. Без бажання воювати. І захочуть забрати? Працює на об´єкті критичної інфраструктури
Бронь есть?
Майор Медуза• 14 сентября 2022
Ответ дляБезВзяток
Я настільки глибоко не копала.
Але щось чула про таке.
Я ещё вначале все раскопала, много вопросов все это время
Пописанная парта• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Чоловік доброволець? Чи військовий?
Доброволець. 25 лютого пішов сам до воєнкомату. Не очікуя повістки.
БезВзяток• 14 сентября 2022
Ответ дляМайор Медуза
Поділіться, будь ласка, де знайшли. Піду почитаю.
Люблю Поумничать• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Як вмовити не їхати?
Не знаю. Мій брат не такий принциповий. Якщо по правилам дадуть повістку, особисто в руки, з підписом, то піде. А через чотири місяці йти у воєнкомат не бачить сенсу. Повістка на квітень була, а знайшли вже у вересні.
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
А де там підпис ставити треба?
Люблю Поумничать• 14 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
А де там підпис ставити треба?
Я думаю, підписують, коли особисто вручають.
КрестьянинДиор
• 14 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Так а де саме?
Отблеск мысли• 14 сентября 2022
Ответ дляПописанная парта
В меня чоловік з лютого воює.
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?
Якби не такі, як мій чоловік - сиділи би ви всі в рашистський багнюці. Засунувши язика в ж......
Як зайду на Совєтчицу - постає питання: за кого воюють наши чоловіки.....
Добре, що Україна та Совєтчица - не не одне і теж.
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?
Тоже самое ...советчицу давно пора прикрыть уже
Отблеск мысли• 14 сентября 2022
Ответ дляПописанная парта
В меня чоловік з лютого воює.
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?
Если б остались живу со своими безхребетными, понасиловали постреляли б зато откосил от повестки
Ух ты какая Я• 14 сентября 2022
Ответ дляПописанная парта
В меня чоловік з лютого воює.
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?
Ви думаете йому цікаво помирати?
Ви думаєте мені це цікаво?
Сегодня узнала у знакомых племянник погиб в пятницу, летчик ,молодой парень ,вылетел как оказалось на старом самолёте,опыта как такового не было.И кааак дальше маме этой жить?
Пописанная парта• 15 сентября 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Спасибо, что напомнили мне о том, что жизнь моего мужа висит на волоске.
А вам - удачи! С вашими сцикунами и подюбочниками.