Гопница-Советчица• 14 сентября 2022
Що довше тримається - ботокс чи диспорт?
Ботокс у міжбрівʼї я проносила 7 місяців і схопився на другий же день. А диспорт вколола позавчора - лоб ще не повністю схопився. Цікаво, чи довго буде носитися.
Результат:
вже голосів:
21 (58.33%)
Результат
7 (19.44%)
Диспорт
4 (11.11%)
Ботокс
2 (5.56%)
Ксеомін
2 (5.56%)
Інший
Гопница-Советчица
• 14 сентября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
а чому ви замінили ботокс?
Бо колола в іншого лікаря. Вона працює тільки з диспортом
ротцвеники• 14 сентября 2022
Индивидуально. Тоже всегда колола ботокс, сейчас почти никто его не колет, уколола диспорт в мае - вижу, что отпускает уже. Ботокс стабильно 6-7 месяцев
Рюмка ДЗЫНЬ• 14 сентября 2022
У меня первый раз деспот держал 4 месяца, второй раз 2 месяца, сейчас уколола ботокс. 6 августа брался почти 10 дней, но уже вижу что начинает попускать)
Гопница-Советчица
• 14 сентября 2022
Ответ дляротцвеники
А чому, цікаво, ботокс ніхто не коле, якщо він найкраще тримає?
Кудряшка Сью• 14 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Мені здається він дуже подорожчав в закупці.
Начальник Анонимов• 14 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Тому, що це не зовсім відповідає дійсності. В мене всі знайомі колять лише Ботокс. По темі, в мене Ботокс 7-8 місяців, Диспорт десь 2 місяці і не береться до кінця. З Ксеоміном така ж історія. Що колола, що ні. Все індивідуально.
Прикуси Язык• 14 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Ось зараз мені пояснила косметолог : я знаходжусь у Харкові, усі представники ботокса переїхали на захід країни.При транспортуванні препарата перевізник не може гарантувати умови зберігання (холодильник).
Тому замість ботокса косметолог запропонувала мені нейронокс
ротцвеники• 14 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Потому что ценник очень вырос:)
Гопница-Советчица
• 14 сентября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Кошмар ((( У мене теж диспорт, бачу, не береться. Лоб так і морщиться. А порадьте, хто коле ботокс у Києві
Начальник Анонимов• 14 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Моя, найкраща, зараз в Іспанії. Коли повернеться - невідомо
. Є ще дві, зараз напишу, спитаю, чи в Києві.
Снегурочко• 14 сентября 2022
Диспорт брался через 5-7 дней, у меня держался до 3 мес. Нейронокс и брался уже на третий день и держался до 4. У меня яркий эффект от уколов держится всего 1,5 мес, поэтому перестала колоть. Не имеет смысла. Больше 2 раз в год нельзя, а мне получается надо 4 вштырить, чтобы лоб держался. К тому же все ботулины нарушают местный метаболизм в тканях и кожа старится быстрее - обратный эффект. Как признак нарушения метаболизма, у меня после уколов жирнел лоб до момента пока иньекции не рассосутся. Прийдется стариться естественным способом
Гопница-Советчица
• 15 сентября 2022
Ответ дляСнегурочко
Я чула, що ботокс може призводити до набряків під очима. Про порушення метаболізму шкіри не чула. До речі, в мене суха шкіра, і після того, як вколола лоб, стала ще сухіша (((
Снегурочко• 15 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Набряки, то якщо косметолог трохи промахнувся з точкою введення або більше ввів чим потрібно (в таких випадках лоб і брови з повіками не піднімуться, а навпаки - опустяться). Треба досвідченого вибирати.
Я тільки лоб робила. Зону навколи очей ніколи - не хочу ризикувати + очі повинні бути живими, ’посміхатись’, а не мати вигляд радянської пластмасової ляльки. Але тут кожному своє..
У мене змішана, тому і лоб став жирнішим, а ваша суха - став сухішим. В обох випадках порушення метаболізму в тканинах((