Поддакиваю иногДА• 14 сентября 2022
Пудрове напилення брів. Робити чи ні?!
Задумалася над тим, щоб зробити пудрове напилення, і ніби свої брови є, і мені достатньо 2-3 хв для того, щоб олівцем їх підвести, але хочеться і цього не робити. Боюся, щоб пігмент не змінив колір, в подруги стали якісь сірі. Власниці пудрових брів, ви задоволені?
Ms. Доброта• 14 сентября 2022
Не робити. Зараз норм. Як на мене на пудрове напилення зважуються ті в кого брови не ростуть, рідкі, перещипані.
Ниф_ниф• 14 сентября 2022
Я дуже задоволена.
Аде я блондинка, я з початку чорний не робила. Зараз за 3 роки сірий, але мені нормально.
Але випадки у рудий то вже не весело
Треба нормального майстра шукати, з перевіреними пігментами.
Але випадки у рудий то вже не весело
Пушап Ми• 14 сентября 2022
Игла всегда риски занесения инфекции.
Пигмент вымывается и может быть ужасный цвет. Коричневый не выводится лазером, тк при выгорание становится розовым.
У вас хорошие брови.
Не ищите приключений
У вас хорошие брови.
Не ищите приключений
Маруська Му• 14 сентября 2022
Вдруге роблю,ношу по 1 року,колір не змінився.Мені подобається,зручно і гарно.Рекомендую майстра,бо питають.Брівки натуральні,не широкі.
Подумывающая• 14 сентября 2022
Хорошие брови, сходите один раз к бровисту , на правильную коррекцию и окрашивание , если понравиться сделайте перманент, только у хорошего и не дешёвого мастера . В целом , все гуд.
Вероятненько• 14 сентября 2022
Зачем??? Окрасьте свои чуточку ярче. Мне бы такие брови ..у меня их нет. Повыпадали когда начался тиреотоксикоз в юности .
ЯблокоРаздора• 15 сентября 2022
Я б зробила, але ледь-ледь, не глибоко. В мене значно краще стало через 3 роки, а спочатку були дуже темні)
Не гавкаю- но охраняю• 15 сентября 2022
Не делала бы, у вас нормальные. Себе сделала недавно, но у меня светлые волосы и ни бровей, ни ресниц не видно, еще и тоненькие брови, надо было и форму рисовать, и цвет. Еще б стрелки сделать, но так сложно было 10 дней не мочить брови, а тут глаза..
Невидимка Майя• 15 сентября 2022
О, я недавно тему робила - автор, не треба!Я була втрьохмайстрів і всі три таку хєрню робили - жах.
Поддакиваю иногДА
• 15 сентября 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Читала. Вы з якого міста?