РукиМыли?• 15 сентября 2022
Токсична мама - її вже не змінити?
Зараз забирає внука зі школи і сидить з ним поки я на роботі. Помітила, що в дитини око почало сіпатися, на плач зривається.. розумію, що це мама так впливає(. Може є якась література про токсиків щоб їй почитати? Чи це нереально змінити в 60 років?
Маруська Му• 15 сентября 2022
Школяр може пояснити, чим його ображає бабуся?
Ви не маєте права її змінювати. Ви або користуєтеся її послугами або ні.
Эт вернячОк• 15 сентября 2022
У меня такая мама. Отказались от ее ’услуг няни’. Здоровье ребенка и мир в семье важнее оказались, чем моя зп.
Залізна пані• 15 сентября 2022
З мамою говорили?
З дитиною?
Чи просто звинуватили маму і примчали з тим сюди?
З дитиною?
Отмотала своё• 15 сентября 2022
Никакой конкретики, потому нечем помочь. Кроме ответа на вопрос, что другого человека вы не можете менять. Только себя
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Забирайте сами и сидите.
Спасибо ей хоть сказали?
Сказала і кажу, але вона вічна жертва і ’її ніхто не цінує’. Я вже змирилась, але дитина видно реагує психологічно.. Сама можу забирати, але трохи страшно, щоб вдома сам сидів до вечора..
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляМаруська Му
Психологічний тиск, мене в дитинстві вона теж гнобила.
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Дитина сама сидить чи ви не працюєте?
Смайлик• 15 сентября 2022
Фу как не красиво, она вам помогает, а вы говном поливаете.
Следите сами за своим чадом
ЛолитаНеРазлита• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Хорошо, и какой выход?
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
З мамою говорили?
З дитиною?
Говорила з нею 10000 разів, в неї зразу сльози, плач і тп, класична маніпуляторка(((
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляСмайлик
Следите сами за своим чадом
Добре, що ви не зігтовхнулись з таким. Ну ок.
Залізна пані• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Для чого тоді користуєтеся її послугами?
Маруська Му• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Вона класична допомагаторка. Щодня по пів дня сидіти з онуком мало яка бабуся в 60 років погодиться. Вона б могла і цікавіше час проводити.
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Хорошо, и какой выход?
Не знаю. Прошу тут поради, може є якась література?
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ребенок в 1 коасс пошел?
Тогда может дело и не в маме.
Ні, 3кл
ЛолитаНеРазлита• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
для ребенка?
Маруська Му• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Так ви теж не зіштовхнулися. Ви таку ситуацію створили самі. Просто інші її не створюють.
Смайлик• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Вы сами ей навязали своего ребенка. При том, зная какой у нее характер.
Теперь у него глаз дергается, а вы мать обвиняете. Может надо самой решать свои проблемы?
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляЗалізна пані
Вона вийшла на пенсію, їй скучно, роботи немає, ніким командувати, сама згодилась помагати, а я винна, всі погані в неї..
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
для ребенка?
Для неї? Хоча я думаю вона не зміниться.
Yellow berry• 15 сентября 2022
Не буде мама читати літературу, тим більше вона впевнена, що прекрасна бабуся. Змінюватись не буде, на зауваження ображатиметься, як дитина, маніпулюватиме цим. Щоб не казали і як би не дякували, мало, не так, а от у сусідки. Розпитайте сина як він себе поводить, як реагує бабуся. А потім теж саме у неї, порівняйте версії. Хай бабуся забирає онука 2-3 рази на тиждень, в інші дні хтось інший. По дитині буде видно чи дійсно справа в бабусі.
Эт вернячОк• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Дитина сама сидить чи ви не працюєте?
Пішла з роботи на рік поки дитина підросла. Потім вийшла на роботу, була няня, що водила у школу, а вдома мала сама була (до війни так було). Зараз онлайн заняття, мала сама вдома.
Маруська Му• 15 сентября 2022
Ответ дляРукиМыли?
Згодитися можна лише тоді, коли запропонували. Запропонувати - ваш вибір.
Ответ дляРукиМыли?
не зміните, такі жертви найстрашніші, в мене така
Якщо не припините , перетворите і свою дитину на іграшку маман
РукиМыли?
• 15 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
Так і є. Вона все і всіх обезцінює. Фрази прості, але вони впливають на психіку, коли її немає дитина не сіпається, якась розслаблена ходить... не знаю як описати. Мабуть відмовлюсь від її послуг(( просто шкода, що дитина сама буде вдома, страшнувато трохи.