Барышня кисельная!• 15 сентября 2022
Таку глюкозу в ампулі тільки внутрішньовенно? В дитини ацетон
Не проходить вже 3-4 дні ( температура знову як виходе нурофен ( понос ( рвоти немає, один раз чуть була тільки
Даю колу, рео, чай солодкий
Так довго ще не було ((
Читала що часті ацетон може бути при діабеті. Які аналізи дитині здати?
Даю колу, рео, чай солодкий
Так довго ще не було ((
Контрольница• 15 сентября 2022
Глюкозу так дають. Не чула, щоб внутрішньовенно. А ще можна придбати Бетаргін.
Треба не лише ліки давати, а й дотримуватись дієти. Що їсть дитина? Порадьтесь з лікарем, нам Енторосгель в лікарні назначали, Крео.
Скільки плюсів показує тест?
І як часто піднімається ацетон, що ви вже дібет діагностуєте?
Скільки плюсів показує тест?
ПироженкА• 15 сентября 2022
Буває що ацетон довго проходить. У мого сина був ацетономічний синдром років до 10 приблизно. Худенький, втомлювався швидко. Давала глюкози в таблетках, цукерки, колу. Часте харчування, без жирного.
Ацетон міг піднятися від активних ігор навіть, коли глюкози рівень в організмі падав.
Узвари із сухофруктів ще допомагають і відпочинок 🤷
Про діабет не знаю.
Вакцениро Вона• 15 сентября 2022
Можно пить. Хорошо при ацетоне давать компот из сухофруктов и сладкие карамельки.
Вакцениро Вона• 15 сентября 2022
Поите еще часто. Я ребёнка выпаивала по ложке каждые 5-10 минут. По очереди-чай,бетаргин, компот, кола....
Нифига_ни_ни• 15 сентября 2022
Берёте бутылку Боржоми желательно в стиле берёте 1 стик Бетаргина и пьёте за день надо выпить всю бутылку.Вреда не будет .Очень хорошо Востанавливаю особенно после ротовирусной инфекции.Чтоб вывести ацетон нужно много пить или обратиться к врачу прокапаться
Мандолина Бу• 15 сентября 2022
Мы при ацетоне пили Боржоми и Бетаргин.
Еще можно Регидрон добавить. Вещь - Боржоми, когда при токсикозе и я ее пила, очень помогла.
Мелочунь• 15 сентября 2022
Давайте 40% глюкозу по чайній ложці кожні 5 хв
Здати треба буде кров на цукор натще
Залетная Я тут• 15 сентября 2022
Нас зазвичай рятував Бетаргін або Гепаргін і Глюкозу давала випити так.