Чукча Мукча• 15 сентября 2022
Хто консультувався в Скрипник Євген Васильович, невропатолог з Івано-Франківська
Цікавить чи хтось купував у нього онлайн консультації, чи він Вам допоміг як лікар,, чи він Вас сам консультував,? Хочу до нього записатися, просять оплату наперед.
АфродитаПетровна• 15 сентября 2022
Він не невропатолог, а психіатр, і точно не з Івано-Франківська. Я консультувалась. Чудовий лікар.
Чукча Мукча
• 15 сентября 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Вам допоміг скажіть будь ласка? Знайшла його в інтернеті, наче Івано Франківськ😵
Поторописька• 15 сентября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Він з Сумської області.
Плету интриги• 15 сентября 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Какая стоимость, не подскажите?
Чукча Мукча
• 15 сентября 2022
Ответ дляПлету интриги
Какая стоимость, не подскажите?
Написали 600 грн, оплата наперед
МощныйШива• 15 сентября 2022
Он из доказовых врачей, ведёт активный блог, пишет много статей, раскрывает всякие злободневные темы.
АфродитаПетровна• 15 сентября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Так, допоміг, звертайтесь сміливо. Але якщо вагаєтесь, думаю Вам ще не ’припекло’.
АфродитаПетровна• 15 сентября 2022
Ответ дляПлету интриги
Какая стоимость, не подскажите?
Було 400
АфродитаПетровна• 15 сентября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Написали 600 грн, оплата наперед
Ви на вайбер до нього звертались? Знаю, що черга там у нього зараз величезна
Чукча Мукча
• 15 сентября 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Припікає вже😉
АфродитаПетровна• 15 сентября 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Припікає вже😉
Записуйтесь, хороший лікар
Чукча Мукча
• 16 сентября 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Так на вайбер, запис вже на кінець жовтня.