Из ДОМа-2 Я• 15 сентября 2022
Ви би розвелись з чоловіком через переїзд в США
Його як підмінили з цією ідеєю їхати в США по програмі u4u, вже купив квитки і летіти ми повинні були до його брата який і є спонсором. Тепер поїхати до нього не вийде ( ми планували хоча б на 1-2 місяці і брат був за, сам запропонував)
Перед війною ми зробили дві великі покупки, тому на сьогодні в нього 4 тис $ мало бути ще 5, але зірвався цей заробіток, не вийшло.
Я від ідеї зовсім не в захваті, швидше навпаки. Тут в нас будинок, машина, в мене бізнес і є відкладено більше 10к$, ці гроші я не дуже хочу витрачати на цю дивну авантюру.
Завжди ми домовлялись , йшли на компроміси, а тут як біс вселився, я не розумію для чого мені то США, що там робити + программа на 2 роки.
Скандалимо вже 4 день, в мене просто паніка і апатія, реально люблю його,Але вся ця ситуація, не знаю що робити
Из ДОМа-2 Я
• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Яка війна? Ви живете в європі, чи забули?
Я і не знала що я живу в Європі, ви більше за мене знаєте
Добрая свекровь• 15 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Автор, у вас роздвоєння особистості чи як? Ви спершу пишете одне, потім це самі ж заперечуєте
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
От у нас є де дити 2-3 тижні, а далі що, як житло знайти?
Мовчки. Багато хто допомагає українцям. Не їдьте в дорогущі штати,їдте там де житло не дороге. Ми будинок знімаємо 4 спальні і 2 вани за 800 баксів. Я працюю,чоловік також. Маємо вже 2 машини. А також істерику робила щоооо яяя тааам робиттиииимууу. А фіг тепер я назад в хрущ 2 кімнатний
Из ДОМа-2 Я
• 15 сентября 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Что программа u4u
Для украинцев
А муж ваш не украинец
Нафига так брехать ?
Для украинцев
А муж ваш не украинец
Нафига так брехать ?
Може перед тим як когось звинувачувати варто почитати щось про програму?
Из ДОМа-2 Я
• 15 сентября 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Що я кажу, що я живу в Європі?
Из ДОМа-2 Я
• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Ну не знаю, я не розумію для чого мені звідси їхати, я ж не живу в хрущі
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Так не в тому справа. Поки не переїхали,я не розуміла наскільки ми бідні. 4 тисячі баксів це зарплата за 2 тижні тут. Одного когось. Ви просто боїтесь щось міняти
АгатаХристя• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Це ким працювати? Наприклад я бухгалтер без англійської, які перспективи?
Из ДОМа-2 Я
• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Можливо боюсь і не розумію для чого, пів ночі проплакалай, переживаю, не хочу щоб так вийшло що я в людей на голові буду сидіти
Поросенка• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
В якому ви штаті? Ви працюєте офіційно? Розкажіть будь ласка свою історію- як знайшли спонсора, роботу, житло, чи знаєте мову. Може автор передумає і іншим буде корисно. Дякую.
Из ДОМа-2 Я
• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Відпустіть його нехай летить, можливо йому вдасться влаштуватися, не ламайте йому крила. Та і 4тис не такі великі гроші які варто жаліти.
Я не жалію, я до того що їх ні на що не хватить перший час
Танцепесенная• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
За 3 місяці отримують цей дозвіл. А для роботи за кеш він взагалі не потрібний. Багато так роблять,спочатку за кеш,поки дозволу немає,потім вже йдуть працювати офіційно
подтверждаю. раньше был слух что долго нужно ждать разрешение. сейчас стали выдавать быстро
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Тю на вас. Їдьте і не сумнівайтесь. Тут добре. Я працюю із мінімальним рівнем мови. Всі допомагають і коли показую пальцем на предмет чітко кажуть що це і не один раз. В мене вже великий стрибок в мові. І коли отримуєш чек в тисячу доларів за тиждень,ну прям ух.
Танцепесенная• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Я жеж впиралася до останнього їхати. Тепер думаю,чого я ото як дурне впиралася. Життя комфортне,оплата праці гідна.
де працюєие? ким?
Танцепесенная• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
у якому ви штаті?
Из ДОМа-2 Я
• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Ви пишете 4 за 2 тижні
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Штат Мінесота,їхали також до родичів,рівень ломано ківательний. Працюю вже офіційно. Житло знайшли просто в групі російсько мовній. Я навіть сіло за кермо,хоча до цього горла що ніколи в житті. Діти ходять до школи. Школи,то взагалі окрема історія. Всім видали гаджети. Старшім хромбуки меньшій айпад. Ніяких підручників. В школу купили тільки термос для води. Годують безкоштовно.
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Ви пишете 4 за 2 тижні
То чоловік отримує так ось прийшов чек за тиждень на 2150. А в мене 1000 за тиждень. Бистро писала,перечитала зрозуміла,що не зрозуміло написала
Танцепесенная• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
а ким працюєте?
дітям легко в школі адаптуватись? там не всі школи з адекватними дітьми.
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляТанцепесенная
де працюєие? ким?
В готелі спочатку кухня,розложити їжу в такі фігні, з підігрівом,дивитися,що б всього хватало,доливати сік в меншості,хлібчик розкласти,йогурти в холодильник,потім витерти столики. Посуд одноразовий. Потім робота там попилососити,там дверцята протерти. Нічого важкого зовсім
Наизнанку• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Це суми до податків, чи після? Де чоловік може заробляти більше 10 тисяч в місяць, якщо це вже після податків суми?
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляТанцепесенная
а ким працюєте?
Нормальні школи. Діти там ходять різні,але якщо з дитиною щось не так,то в неї особистий т´ютор. Мої відразу пішли самі без допомоги сторонньої. Мають спец клас для дітей,в кого англійська друга мова. Так звані ESL класи. Нам навіть дали компенсацію за обіди на літо 435 баксів на кожну дитину.
Irina-5d24• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
А який штат?
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляНаизнанку
Він контрактер. Системи протипожежні,інтернет,відеоспостереження. 7-8 виходить в місяць. 10 не виходило ще ніколи.
Наизнанку• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
7-8 це вже після податків? То з податками якраз і буде 10 тис в місяць.
Телепузик• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Ну і даремно. Я зараз в США і не шкодую,що приїхали. А по u4u тут зараз багато хто приїхав і 8 із 10 хотять залишитися
А как остаться? Нелегалом? Разрешение на работу уже успели получить?
Кракадэ• 15 сентября 2022
Ответ дляТелепузик
Так дозвіл є. Залишитися можливо, бо хотять зробити для українців подачу на грінкарт. Якщо ні,то є візи робочі,ми ж працюємо
Рожайтретьего• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
какие вы молодцы. читаю и как фантастика для меня.