Квітка Миру• 1 час назад

Ще раз про приготування їжі і закриємо це питання

По слідах тем приготування їжі студентами.
Дайте відповідь чесно, чи не хотілося б вам, щоб хтось готував для вас їжу, таку як їсть ваша сім´я, за вашим смаком. Деякий час. Не завжди.
Фінансові витрати на це, не більше ніж приготована вами.
Не потрібно купувати продукти, готувати. А ви в цей час займалися тим, щоб вам подобається.
Запитання до тих жінок, в сім´ях яких готують тільки вони. Чоловік не готує.
Тема про звичайні рутинні страви, які готкються щодня. Не ваші фірмові.
Зробіть вибір:
вже голосів: 36
Хочу готувати все сама
З радістю скористаюся такою м
Маруська Му• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
Чому це не можливо? Звичайно що можливо і багато є таких сімей.
Яких таких?
Де невидима людина готує їсти цілій родині?

Василина Семеніч• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
Мама, бабуся, тітка
С какой стати?)) Они живут своей жизнью, готовят себе в своей квартире, нет, мне они не нужны для готовки совершенно. А пока бабуля была жива, я еще и ей готовила, приезжала два раза в неделю.
автор Квітка Миру • 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
Яких таких?
Чому невидима?
автор Квітка Миру • 1 час назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Из нечужих у нас я, муж и дочка. Готовлю я, но мне всегда они помогают.
Тоді запитання не до вас
Маруська Му• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
Чому невидима?
А хто по вашому готує їсти в вашій же ж темі? :))
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
А якщо б готова коштувала вам 10тис?
Если бы у бабушки был хрен?
Дівчина Бобула• 1 час назад
А Ви зі своєю рекламою доставки ніяк не вспокоїтеся
Тяжка справа• 1 час назад
Фінансові витрати на це, не більше ніж приготована вами. - нереалістично. комфорт = підвищені витрати. а якщо витрати ті самі, то якість робіт низька буде.
автор Квітка Миру • 1 час назад
Ответ дляТяжка справа
Це не реалістична тема
Тема про те, чи маючи можливості не готувати жінка на неї погодиться

автор Квітка Миру • 1 час назад
Ответ дляДівчина Бобула
Скоріше з тим, як жінки тут лицемірять.
автор Квітка Миру • 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
Будь хто, мама, бабуся, тітка
Маруська Му• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
Будь хто, мама, бабуся, тітка
Только ви вважаєте, що якщо мама готує на вашу родину їжу, для ваших дітей і чоловіка, та ще й безкоштовно, то це норм?
автор Квітка Миру • 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
Запитання ж не про це, а про те чи погодиться жінка не готувати, якщо буде мати таку можливість.
Але тут як завжди
Маруська Му• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
Але тут як завжди
Так це неможливо, що тут обговорювати
автор Квітка Миру • 1 час назад
Ответ дляМаруська Му
Так це неможливо, що тут обговорювати
Чому не можливо?
Маруська Му• 1 час назад
Ответ дляКвітка Миру
Чому не можливо?
Ну так я й питаю, яким чином це можливо?
Mary_40• 57 минут назад
Ответ дляКвітка Миру
Ну умовно ви втрачаєте на продукти 20000 в місяць, готова їжа в таку ж вартість обійдеться
Так не мржнт быть. Закон экономики.
автор Квітка Миру • 55 минут назад
Ответ дляMary_40
Так не мржнт быть. Закон экономики.
Може, якщо готує хтось з рідних
Mary_40• 54 минуты назад
Ответ дляКвітка Миру
Може, якщо готує хтось з рідних
Он она все равно не так готовит и недостатки будет иметь. Мозги выносить, время потраченное на готовку в другом компенсируе.

автор Квітка Миру • 53 минуты назад
Ответ дляMary_40
Як варіант, все всім підійде
Цукрові вишні• 42 минуты назад
Ответ дляКвітка Миру
Будь хто, мама, бабуся, тітка
А зачем это маме, бабушке и тете? Из любви к искусству? Вместо того, чтобы заниматься собой и своими хобби готовить на всю деревню.
автор Квітка Миру • 42 минуты назад
Ответ дляЦукрові вишні
Ну може вони люблять готувати і їм це не важко і мають вільний час
А ось і я• 39 минут назад
Ответ дляКвітка Миру
Це не реалістична тема
не кожна. Бо є нюанси. Не беремо до уваги те, що мені і чоловік може допомогти і готувати я люблю (якщо це не забирає багато часу).
Але в мене буває, що я чогось не хочу їсти, або, що хочу з’їсти щось дуже конкретне. І буває, що людям подобається їжа, а мені воно якесь тошнотне, вибачте. І я не люблю оці взаємодії з доставкою. Тобто, мені реально простіше кинути на сковорідку тунець і всипати чері до листочків.

Але в тій темі, я не розумію, чому когось має хвилювати, що людині зручніше обрати доставку? Якщо хтось не хоче/не любить готувати і хоче звільнити собі цей час для пріоритетніших завдань і має можливість сам чи не сам невідчутно фінансово покрити ці витрати, то в чому взагалі може бути проблема? Особливо, в чому проблема для інших людей, яких ця ситуація взагалі не стосується ?
Цукрові вишні• 39 минут назад
Ответ дляКвітка Миру
Такое лицемерие. Я люблю готовить. Но любить готовить и готовить по потребности своим детям и мужу и быть обязанной готовить другим родственникам потому что у них лапки- две большие разницы. Кто-то и убирать любит. Это значит, что в свободное время он радостно пойдет драить общественные туалеты?
автор Квітка Миру • 38 минут назад
Ответ дляА ось і я

Отож, чи погодиться жінка не готувати, маючи таку можливість.
автор Квітка Миру • 38 минут назад
Ответ дляЦукрові вишні
Тема не про вас
А про те, чи погодиться жінка не готувати, якщо буде мати таку можливість
Ясамаякрасивая)• 26 минут назад
Я люблю їжу приготовану собою або рідними або рестораном, де дотримуються санітарно-гігієнічних норм. Ніколи не любила їсти приготоване чужими людьми, коли передавали щось зі свята. Проте, от зараз мені хочеться риби в овочах, через спеку білкову їжу зовсім не хочу їсти, а рибку з´їла би, проте як уявлю, що її треба готувати, то думаю, добре якби мені приготували)