Поросенка• 15 сентября 2022

Кого із двох вибрати?

Є два чоловіка, з якими паралельно спілкуюся. Інтиму ще не було з жодним, тому цей пункт пропускаю. 1. Знайома пів року. Дуже турботливий, дбайливий, закоханий. Приймає мене в любому вигляді і настрої. Бачить зі мною майбутнє, хоче сім’ю. Всі чоловічі обов’язки бере на себе, я буду займатись чим моя душа забажає, в його розумінні всі фінансові питання має вирішувати чоловік. Але його мені аж забагато, є відчуття, що може задушити своєю любов’ю. Вже прям дуже його багато. Високий, гарний. Він з початку на війні. Зараз відпустили в частину. Завтра маю іхати до нього, бо дуже хоче мене побачити. 2. Теж високий, гарний, цікавий. Водить по ресторанам, гуляємо. Але як такого тісного спілкування не проявляє. Вчора взагалі ввечері не подзвонив, не написав. Я йому висказала. То вибачився, сказав що візьме на замітку мої побажання. Що боявся здатись наполегливим. Наприкінці розмови сказав що скучив. Теж хоче сім’ю. Але в цього вже є вимоги. Жінка має гарно виглядати, йому подобаються жінки з цілями і яких вони добиваються. Я така, але боюсь що потрібно буде тримати руку на пульсі, щоб не дай бог не впасти в його очах)) Цей з російським паспортом, в Україні з 2005 року, але не встиг отримати паспорта. Але за Україну. Розумію що можна чекати і третій варіант, але я вже доросла тьотя. Треба уже щось вирішувати, бо так можу перебирати дуже довго.
Результат:
вже голосів: 111
102 (91.89%) 1.
9 (8.11%) 2.
Вумна вутка• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Перший попросив мою карточку і регулярно переводить мені гроші, поки сам воює. З другим недавно познайомились. Другий поки тільки вигулює
Пипец. Т.е.вы от первого нормально так принимаете деньги пока он там за вас в том числе жизнью рискует и в это время ходите гулять с другим? С кацапом к тому же... Жесть какая((((

Холодная каша• 15 сентября 2022
Кохайтеся чорнобриві, та не з москалями
Семена рукколы• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Щоб прям закохана то ні. Перший підкупах своїм ставленням і я можу бути сама собою. Другий цікавий, теж подобаються його життєві цінності, по розмові теж видно що може бути дбайливим. Якби першого було трохи менше, то я б і не сумнівалась в виборі. А як сказати йому про це щоб не образити не знаю.
Бути сама собою - це і є нормальне життя.
З тексту я прочитала, що перший любить, а другий - ні.
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляКаяспер
У меня был такой кавалер. ’Душил’ меня своим вниманием достаточно плотно, но любовник был отменный, поэтому и была с ним длительное время, пока нервы не сдали.
Вы знаете, когда Вы уже ’на пределе’, уже все равно, обидите человека или нет.
Это я просто опытом делюсь, ни к чему не призываю.
Но есть еще один нюанс: что бы мне сейчас не сказали моралисты, потестируйте обоих в сексе. Это может дать полноту картины, т.к. это не только физическая сторона совместной жизни, но и эмоциональная
Так ви покинули його. Чи сказали, щоб його було менше і він вас почув?
Пишущаяся• 15 сентября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Пів року і сексу не було? Врни імпотенти?
Та, в мене є один, два з половиною роки мене «кружить», один раз спромігся затягти мене у готель, після корпоративу, оце перед новим роком, оце дійсно тормоз.
Я вже встигла собі чоловіка знайти, а він усе побивається.
Вся такая растыкая• 15 сентября 2022
Кто из этих двоих точно можно сказать только после секса.
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Він так захотів. Я його не заставляла. І я йому поки ще нічого не обіцяла. Поки до сексу не дійшло ні з першим, ні з другим. От і хочу вже вирішити. Щоб не морочити голови нікому.
Мир Мир Мир!• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
На перший погляд обидва чоловіки достойні, але ви ж не кажите с ким молодші поцілунки, обійми - це дуже важливо.
ДваДваВосемь• 15 сентября 2022
Ответ дляВеселая моль
))) смех, ваши претензии ограничивается только истериками в пмс))? Мне от жизни побольше надо, но доказывать ничего вам не буду, тема не обо мне и не о моем браке
Ну что вы, я вам верю, доказывать не нужно ничего. Жаль что такие высокие отношения омрачены тем, что люди не могут быть теми , кем хотят быть на данном этапе жизни. Даже пожрать низзя...беда

Каяспер• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
я всячески намекала на это в начале отношений. Но он обижался и исчезал на пару дней, а потом снова появлялся на срок 24/7. Но там был особый случай, Вы не сравнивайте: несмотря на его эрудицию и внешнюю привлекательность, у него был комплекс неполноценности на нескольких почвах. И у него был только один друг, которого он тоже потерял из-за своего характера.
Не думаю, что Ваш случай такой же клинический)
Вумна вутка• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
А ви ото така безотказна, ’він гроші дає а я і не отказуюсь’. А сама с тем, против кого парень воюет шашни крутит. Но деньги берет, а шо - ’он сам захотел’
Боже, какая мерзость.
У вас совесть есть вообще?
Стрекозей• 15 сентября 2022
Ответ дляВеселая моль
Автор, выбирать вам и глупо спрашивать у незнакомцев о таком важном выборе.
От себя скажу: мой муж тоже с большими претензиями к внешности женщины. Вот я так и живу: вечные спортзалы, диеты, уход постоянный, даже если лень. Не скажу, что невыносимо сложно, привыкаешь, но блин, хочется уже и разожраться, как нормальная женщина в моем возрасте, и забить на спорт хоть на годик. В общем выводы сами делайте

’хочется уже и разожраться, как нормальная женщина в моем возрасте’
просто ору
Каяспер• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
вопрос с другой стороны: а кого Вы хотите? Может Вы влюбленность не ощущаете в полном объеме, но Ваша ’физика’ определилась четко
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Боже, какая мерзость.
У вас совесть есть вообще?
Ви не хвилюйтесь за мою совість. Є вона в мене. Він зі мною щасливий. І так я із тих, хто не відмовляється від чоловічою допомоги, тому про мене завжди і хочуть турбуватися. Якщо я виберу не його, то гроші віддам, я їх не витрачаю, сама заробляю непогано. А другий якби був кацапом, то я і не подивилась в його сторону. Його мама українка, але там вийшла заміж. В Україні він дуже давно, просто йому все ніяк не давали нашого паспорта. Він вважає себе українцем.
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляКаяспер
Мабуть дійсно зрозумію після сексу. Але не дуже хочеться спати і з ти і з тим((
Вумна вутка• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Мало ли кем он себе вважає. Пусть идет в ЗСУ, раз такой патриот.
Надеюсь, что вы выберете не первого, очень жаль если такому нормальному парню достанется та, которая так заспинно поступает с ним. Осчастиливила она его, ога(((
И очень вам желаю, чтоб эти его деньги, заработанные его потом и кровью вам поперек горла стали, пока вы хвост перед кацапьем поднимаете. Фу
svetliachoc• 15 сентября 2022
Ищите третьего
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Ви чого така нещасна? Я вашого чоловіка вибираю, що ви мені прокльони шлете? Повірте, судячи з усього я і мої «всі» чоловіки набагато щасливіші за вас. Я знаю що після цього мого повідомлення ще відро гівна від вас виллється. Але вам бажаю щастя, тоді і злитись на чужих людей перестанете
Вумна вутка• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Я не нещасна. У меня муж в ЗСУ и я точно знаю, КАК им достаются деньги. И с кацапами я не якшаюсь в отличии от вас.
А то ’гивно’, про которое вы вещаете - это ваши поступки. Я вам просто о нем говорю. О вашем ’гивне’. Что, плохо пахнет, да?
Волшебная на всю голову женщина - я така щаслива шо мені боєць ЗСУ на карту гроші перечисляє а я з москалєм за його спиною нюхаюсь. А ви нещасна, що так не робите.
Совесть говорите есть? В каком месте? Вы же даже сейчас не осознаете, какую гадость делаете. Про счастье тут запели. Мое счастье честное, в отличии от вашего.

автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Дякую. І вам всього цього ж найкращого.
Однозначная• 15 сентября 2022
Я бы выбрала первый вариант, но бабы-дуры, им нравятся когда их игнорят, динамят, ’боятся показаться навязчивым’(как хорошо морознулся))) Вы выберите второго.
У меня был такой который мне сказал что девушка ДОЛЖНА выглядеть хорошо, зарабатывать больше, постоянно развиваться И так далее. И это при том что он на много был меня старше, и его заработки не так уж и намного превышали мои. Был отправлен вслед за кораблем. Чтоб меня в семейной жизни ждала зависимость от того как я зарабатываю или выгляжу, упаси Господь от такого брака.
А насчет первого, если не ревнивый, то парень хороший.
ЛерусикП• 15 сентября 2022
Или первый или третий вариант. Второй, который Вас игнорит даже рассматривать не хочеться.
Чего первого, первый раз бросили то? Что эта бубочка сделала?
АдеКВАтная• 15 сентября 2022
Эх, мне бы такое когда-нибудь ощутить не было у меня никогда чтоб любви было слишком много. ’Але його мені аж забагато, є відчуття, що може задушити своєю любов’ю. Вже прям дуже його багато.’
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляЛерусикП
Нічого, просто зразу ж від нього поперла така увага. Він в перший день знайомства встиг мене і в кафе зводити, і в кіно, і солодощів накупити і букет тюльпанів, і м’яку іграшку, і 10 дзвінків за день. І про дзвінки і смс так кожного дня. Я аж налякалася тоді і подумала що моде він маньяк якийсь)
Нуждаюсь в общении• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
я не моралистка , но в контексте брать деньги и гулять с рф во время войны с рашкой
вы воруете, деньги заработанные жизнью
ЛерусикП• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Может у него такая как Вы впервые. Или парень реально влюбился... Сколько Вам лет? от 20 до 25-ти? Ему не больше 25-ти?
ФФФФристайла• 15 сентября 2022
Ответ дляВеселая моль
А вы его гнобите или только ему позволительно?
Я бы послала нах такого кренделя
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
вы воруете, деньги заработанные жизнью
Куди людині дітися тепер? Наш паспорт йому вже 20 років не дають. В рашку він не поїде, бо так само як ми хоче стерти її з землі. В ЗСУ його не беруть, бо не наш паспорт. Тільки в іноземний легіон, для якого треба бойовий досвід. Йому залишається тільки допомагати грішми, що він і робить. Що йому повіситись тепер. Я ж говорю якби він був їх, то я і не подивилась в його сторону. Про паспорт його згодом дізналася, спочатку як людину
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляЛерусикП
Мені 33. Йому 29. І так ще те що молодший теж налякало)
Веселая моль• 15 сентября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Я бы послала нах такого кренделя
Все так пишут, как будто я кому то предлагаю своего мужа))) автор привела в пример человека с похожей характеристикой, я написала из личного опыта, как жить с таким, вот и все