Поросенка• 15 сентября 2022

Кого із двох вибрати?

Є два чоловіка, з якими паралельно спілкуюся. Інтиму ще не було з жодним, тому цей пункт пропускаю. 1. Знайома пів року. Дуже турботливий, дбайливий, закоханий. Приймає мене в любому вигляді і настрої. Бачить зі мною майбутнє, хоче сім’ю. Всі чоловічі обов’язки бере на себе, я буду займатись чим моя душа забажає, в його розумінні всі фінансові питання має вирішувати чоловік. Але його мені аж забагато, є відчуття, що може задушити своєю любов’ю. Вже прям дуже його багато. Високий, гарний. Він з початку на війні. Зараз відпустили в частину. Завтра маю іхати до нього, бо дуже хоче мене побачити. 2. Теж високий, гарний, цікавий. Водить по ресторанам, гуляємо. Але як такого тісного спілкування не проявляє. Вчора взагалі ввечері не подзвонив, не написав. Я йому висказала. То вибачився, сказав що візьме на замітку мої побажання. Що боявся здатись наполегливим. Наприкінці розмови сказав що скучив. Теж хоче сім’ю. Але в цього вже є вимоги. Жінка має гарно виглядати, йому подобаються жінки з цілями і яких вони добиваються. Я така, але боюсь що потрібно буде тримати руку на пульсі, щоб не дай бог не впасти в його очах)) Цей з російським паспортом, в Україні з 2005 року, але не встиг отримати паспорта. Але за Україну. Розумію що можна чекати і третій варіант, але я вже доросла тьотя. Треба уже щось вирішувати, бо так можу перебирати дуже довго.
Результат:
вже голосів: 111
102 (91.89%) 1.
9 (8.11%) 2.
ЛерусикП• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Мені 33. Йому 29. І так ще те що молодший теж налякало)
Было б чего пугаться 4 года всего-то. Наоборот хорошо.
Извините, по Вашему изложению подумала что Вы совсем юны.
Но, на самом деле, если Вы уже полгода общаетесь с первым, и вот недавно нашли второго, это не совсем хороший знак...Вы в праве выбирать конечно же, но значит первый Вас не устраивает.
Тут либо первый вариант, и ’смириться’ с его любовью...хотя, я думаю 90% советчиц Вам позавидуют с таким парнем, чтоб так относился. Либо завести третьего.

ФФФФристайла• 15 сентября 2022
Ответ дляВеселая моль
Все так пишут, как будто я кому то предлагаю своего мужа))) автор привела в пример человека с похожей характеристикой, я написала из личного опыта, как жить с таким, вот и все
Та просто ваш берет на понт, никуда он от вас в любом виде и настроении не денется)
Такого даже с большим приданным женщины с нормальной самооценкой не возьмут
Это все его комплексы, видимо боится не соответствовать вашим каким-то требованиям
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляЛерусикП
Дякую вам. Я мабуть виберу перший варіант, він мене приваблює крім «забагато». І спробую з ним з часом поговорити про «забагато». Я розумію, що такими чоловіками не розкидаються, просто боюсь щоб я не почала злитись на нього і ображати(
ЛерусикП• 15 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Не хочу накаркать, но бывает, что пыл сам охладевает.
Смотрите по нему, говорить иль нет, а там видно будет.
Ахматову, ее муж добивался 7 лет, а когда она сказала да, после замужества ей сразу начал изменять. Никогда не знаешь как будет дальше.
Удачи Вам и лучики добра!!! У Вас все получится
автор Поросенка • 15 сентября 2022
Ответ дляЛерусикП
Дякую
Каяспер• 16 сентября 2022
Ответ дляПоросенка
Мабуть дійсно зрозумію після сексу. Але не дуже хочеться спати і з ти і з тим((
Возможно после одного второго уже не захочется)