Кракадэ• 15 сентября 2022
Сколько денег в месяц у вас уходит на еду?
Сколько денег в месяц у вас уходит на еду(сколько человек в семье)? Что готовите чаще всего? Как выкручиваетесь?
Капитошечка• 15 сентября 2022
35 тис. 4 людини, дві собаки і кіт. Свої овочі, ягоди і фрукти ( крім помідорів і перцю) а ми їх дуже любимо і купуємо багато домашніх.
Зоркая Зорро• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Сейчас окажется, что там огород и тд
Та у меня тоже огород. Ну не покупаю я картошку буряк лук фасоль. Всеравно 10 на троих это минимум преминимум.
Lovesunray• 15 сентября 2022
Я і дитина (2,5) 3500грн. Вкусняшки дитині і собі (типу тортіки, роли, вино) рахую окремо. М´ясо, молочку, овочі/фрукти їмо кожен день. Ковбасу і подібні продукти купляю рідко.
Стриптизерка• 15 сентября 2022
Ответ дляTammy21
А що ви купували на 400 грн на тиждень? Я без претензій та стьобу запитую. У мене перед самим початком війни, усі картки та рахунки в блок пішли, то я усю наличку з дому вигрібла та десь пару тижнів на 2000 грн на їжу на двох жили, і якось воно в притик та дуже складно. Ви готуєте багато? Ну там супи, каші, рагу ще щось наваристе та ситне.
Якщо честно, я тільки снідала. Потім могла ввечері яблуко з´їсти або кусок хліба,якщо прям сильно їсти хотіла, ну мені тоді і не хотілось. Тяжкий період у нас був,дуже. Але дитина їла нормально. Зараз також тяжко, але я вже майже звикла
Ответ дляСтриптизерка
Ох. Обіймаю вас міцно. Тримайтеся!
ЗлойанОним• 15 сентября 2022
4 сентября вернулись домой. По сути меньше, чем за 2 недели уже потратили 6500 на продукты на 2
. И это без учета 2 моих обедов на работе и 2 обедов мужа (раз в неделю ездим в офис). А, и еще 1 раз на ужин суши заказывали (не входит в эту сумму).
Пес Патрон• 15 сентября 2022
3 чол - 3 тис євро, за кордоном. Все готую сама + чол з сином часто заїжджають у мак🤔
Стриптизерка• 15 сентября 2022
Ответ дляКракадэ
Как вкладываетесь в 3000? Что покупаете?
Я не знаю як вам тут все меню наше розписати....
Огорода в нас нема, доречі.
Снідаемо яйцями, обід борщ або каша з куркою. Я не вечеряю, дитина йогурт або яблуко
Огорода в нас нема, доречі.
Стриптизерка• 15 сентября 2022
Ответ для1oksana1
Напишіть що можна дитині, в приват, куплю солодощів дитині відправлю🤔🤔
О,ні! Дякую. Це для мене принизливо. Вона не обділена смаколиками, я еконимила тільки на собі. Повірте те,що нам з нею насправді потрібно ніхто не зможе нам купити і відправити.
Ответ дляСтриптизерка
Можете написати собі🙏Якщо туш чи щось таке потрвбно. Принизливо то якби ви мали багато і попросили ще більше)) якщо передумаєте, 👋👋👌
Стриптизерка• 15 сентября 2022
Ответ для1oksana1
Ви хороша людина
Дякую. Я повторюсь, що те що мені потрібно на жаль ніхто не зможе мені дати. А матеріальні речі, то пилюка. Дякую, мені нічого не потрібно, все є.
Байрактара• 15 сентября 2022
На двоих 7-8 тыс, веду бухгалтерию в телефоне, с мая каждый месяц на 500-1000 больше. Апрель -май 5-5,5 тыс хватало...
Онанимный пользыватель• 15 сентября 2022
Першу половину року було в середньому 15 тис, 2 дорослих і 2 малих дітей.
Зараз вже під 20 тис, ціни ростуть.
Безникая• 15 сентября 2022
Три человека, до 10тыс уходит, стараемся покупать качественную пищу, но едим немного
Беззубовна• 16 сентября 2022
Ответ дляЗлойанОним
Вы были в ЕС, но вам с сентября на работу, а кем работаете?
ЗлойанОним• 16 сентября 2022
Ответ дляБеззубовна
Нет, были на Западной у родителей. Там свой огород и мясо. Родители брать деньги на питание отказывались. Вместо этого мы обновили им кое-что из техники, купили и поставили кондер, мелкий ремонт и тд, но в результате сколько уходило на питание - загадка. Вкусняхи мы отдельно на всех докупали - ну т 3-4 в месяц, но в сельских магазинах выбор печалька)). Многих привычных нам продуктов просто не было. Мы работаем удаленно, в офис по желанию иногда ездим. Муж в IT, а я юрист. До войны на питание в среднем т 8-9 уходило. Сейчас, видимо, это будет 12 т на двоих.