Алена69• 16 сентября 2022

Климона при климаксе как работает?

Доктор назначил Климону, так как гармональные препараты мне нельзя .. подскажите кто применял как состояние помогает??
karamelka010668• 16 сентября 2022
Тільки закінчила упаковку 60 капсул, два місяці приймала. Як мертвому припарка.)
автор Алена69 • 16 сентября 2022
А мені назначили перший місяць по 2 капсули
karamelka010668• 16 сентября 2022
Ответ дляАлена69
Мені по одній призначали. Пробуйте, можливо так буде результативніше. Я хотіла «спригнути» з фемостона, та не вдалося, приливи повернулися ще з більшою силою.
автор Алена69 • 16 сентября 2022
Ответ дляkaramelka010668
А до цього припарата що ви приймали
автор Алена69 • 16 сентября 2022
Я до цього приймала абьюфен і семідону спочатку було гарно а потім.. ні..
А зараз лікар рекомендував климону
ёжовые рукавицы• 16 сентября 2022
Ответ дляАлена69
А зараз лікар рекомендував климону
Важкі приливи ?
ivd_07• 16 сентября 2022
Ответ дляkaramelka010668
Скажіть, будь ласка, як ви ’спригували’ з фемостону? Закінчили чергову пачку і наступну не приймали? Чи одразу переходили на інший засіб? Чи можна просто завершити приймання препарату фемостон? Не можу зв´язатися зі своїм лікарем, а час іде, тому задаю такі питаня.
автор Алена69 • 16 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Важкі приливи ?
Да очень..
karamelka010668• 16 сентября 2022
Як в мене почались приливи у 2020 році, я теж почала з препаратів з «травок-муравок»: лайфемін, аб‘юфен, климатидин(вроді така назва), клімактоплан, з айхербу всілякі бади для зменшення симптомів, та ще купу всього, вже й не пам‘таю. Все мимо , нічого не допомагало. Нарешті в 2021 влітку виписав лікар фемостон, після купи аналізів. Аж через місяць я «ожила». Боже, який це кайф, дівчата!!! Сон прекрасний, приливи відсутні, купа енергії. Через рік кайфу лікар просить зменшувати дозу і відмовлятись від фемостону. Я так і зробила , просто допила пачку і все. Через два тижні все повернулось ще з більшою силою. Лікар виписала Климону по 1 к.в день. Випила упаковку 60 к. за два місяці, нічого, нуль. І от я знову на фемостоні два місяці і теж поки покращення немає.😔
Iro4ka2010• 16 сентября 2022
Ответ дляivd_07
Надо снижать дозу. После фемостона 1/10 , есть дозировка 1/5. Идеально консультация гинеколога.
ivd_07• 16 сентября 2022
Ответ дляIro4ka2010
Дякую!
karamelka010668• 16 сентября 2022
Ответ дляIro4ka2010
Є ще нижча 0,25/0,5
PodolyankaUA• 16 сентября 2022
Ответ дляАлена69
Да очень..
У мене теж клімакс був важкий з дуже частими припливами. В аптеці купляла сама препарати. Перепробувала декілька, потім зупинилася на Меномедін http://nutrimed.ua/nasha-produkcija/menomedin/. Плюс препарати призначені кардіологом і неврологом.