Папобус• 16 сентября 2022
Де купувати онлайн книги дешевше, ніж у книгарнях?
Готова платити за книги, але хочеться все ж таки дешевше, ніж у книгарні. Може є якісь додатки з класним вибором і платною підпискою.
Плейкниги - малий вибір україномовних
Якабу - теж не дуже вибір онлайн книг + ціни такі ж як і офлайн
Плейкниги - малий вибір україномовних
межгалактическая_кувшинка• 16 сентября 2022
Есть телеграмм канал Flibustafreebookbot ,там много книг в пдф формате.А так посижу ,послушаю)
Папобус
• 16 сентября 2022
Ответ дляМайструю крила
Олх, раз прочитанные цена -30%
+ доставка
МошеЙница• 16 сентября 2022
Ответ дляПапобус
+ доставка
доставка - берут только процент за перевод денег 10-20 грн, но зависит от суммы перевода
Платье Длинное бальное• 16 сентября 2022
в Якабу в поточному місяці кешбек при оплаті картою Монобанк 10%
Дон Пэдро• 16 сентября 2022
Подивіться літраріум, сама люблю паперові, але його радила блогерка, за якою слідкую і яка активно топить за популяризацію читання.
Дон Пэдро• 16 сентября 2022
Сама я на олх іноді беру, як вище радили, там зараз лише комісія за переказ, сьогодні за книгу вартістю 180 грн доплатила 11.8 комісії, доставка укрпоштою безкоштовна при цьому. Іноді у своєму місті купую, там взагалі проблем з доставкою немає.
Заюшка_хозяюшка• 16 сентября 2022
Я на якабу сьогодні прозріла , від 100грн
, та ну, буду качать з торента раз така справа. Це я про елеутронну версію.
Каяспер• 16 сентября 2022
это вы новые книги покупаете? т.е. те которых в бесплатном доступе пока нет? я читаю книги все бесплатно. на сайте loveread есть практически все книги (ну за исключением вышедших несколько месяцев назад, я просто жду когда появится бесплатно) И в приложении книжный шкаф тоже все бесплатно