кнопкодав• 16 сентября 2022
В ком из украинских знаменитостей Вы разочаровались?
Люблю Поумничать• 17 сентября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
путя говорит-вот это аргумент
.Он для вас авторитет?
Моих предков немецкие фашисты убили,но это ж не мешает нашим беженцам сидеть в германии на социале и учить немецкий.Двойные стандарты или деньги не пахнут?
.Он для вас авторитет? Моих предков немецкие фашисты убили,но это ж не мешает нашим беженцам сидеть в германии на социале и учить немецкий.Двойные стандарты или деньги не пахнут?
Німці зараз не кричать про свою супернацію, не йдуть всіх завойовувати, допомагають, дали призисток. Мову вивчають, тому що знаходяться на території іншої держави, як спілкуватися там без знання німецької мови.
Тролю как могу• 17 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Ну да. И без рашки там не обошлось.
Я в январе ехала на такси, таксист армянин. Не знаю, с чего тема началась, но он был за лднр и против Украины. И работал,сцуко в Киеве.
Больше всего бесят вот именно такие! Раз так хорошо, давай в ордло и едь. Таксуй
Цыпка• 17 сентября 2022
Із тих , хто приємно вразив - Ектор .
Він з листопада був в Колумбіїї , а з початком війни повернувся в Польщу , а потім і в Україну . Не знаю за що він більше переживав : за Україну чи свої уккраїнські ресторани - але тим не менш .
НЕприємно вразив Монатік . Сидів кілька місяців за кордоном і розказував , що його дружина в Україну не пускає ( іншими словами , але суть та ) - нуууу не по-чоловічому це
Потапа ніколи не поважала , але , навіть , відь нього не очікувала , що він - сцикло .
Ре(и)гіна не здивувала . Ще з ’Фабрики’ не розуміла , хто її скрізь проштовхує ( ні вроди , ні таланту , ні інтелекту ) . А загалом , всі РеалОшки виявились , як на підбір : Тодоренко , Соломко , Астровська , Виноградова . Тільки Тарабарова - виключення .
фан L.O.S.T.• 17 сентября 2022
Ответ дляФайна цьоця
дантес вообще прелесть, катается в Польшу как к себе домой ’волонтерить’, ой, с подружкой новой гулять. Мерзкие все четверо, шо Дорофеева его и ее новый бойфренд, шо подруга его новая и он сам.
Согласна. 2 дебильные парочки.
Майор Медуза• 17 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Удалено администрацией...
Розавенная• 17 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
У них часто такі мерзенні відштовхуюся образи були, для чого їх узагалі кликали в дизель шоу незрозуміло.
Та да. Но после гибели Марины и ухода Иваницы дизели сильно просели и чтобы остаться на плаву им надо было пригласить звезд.
фан L.O.S.T.• 17 сентября 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Доречі про орел і решка. Крапівіна теж від початку висказалась проти війни. Наче і програму свою з рос тв забрала.
Від неї теж не очікувала. Іона мерзенна баба, але йокнуло видно, шо родичі всі в Україні
Папа ее бизнесмен в Украине,благодаря ему она и имела деньги на раскрутку Лободы и на орел и решку
Ответ дляВундерКИНГ
Чомусь люди пристали до цієї її фрази. Кому цікаво подивіться її останнє інтервю для Гордєєвої.
Вона очистилась повністю після всього сказаного.
У людини було все в росії. Могла б мовчати і співати далі.
Втратила все і покинула.
Мені подобається, що визнає помилки. Каже не розуміла нічого в 2014, бо була занята тільки собою і не думала про наслідки, а треба було думать.
Ну і вона багато допомагає великими сумами зсу, дає благодійні концерти і допомагає відбудовувать Ірпінь.
По суті, всього цього могла і не робити, як і лорак
Втратила все і покинула.
Поддержу вас. Я ее не слушала, не моя эта музыка. Сначала она, конечно, не то говорила, списали бы это на шок. Потом заняла очень правильную позицию. Не вижу смысла человека дальше травить. Ее карьере в РФ конец, она уже и не въездная туда. Но не побоялась, хотя могла быть как Куек. Той ничего не жмет.
Майор Медуза• 17 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Удалено администрацией...
Тролю как могу• 17 сентября 2022
Ответ дляПеремелица
Мой город был оккупирован с 24 февраля…у нас был район, где жила армянская община,очень много . их приняли , как родных, в Украине после землетрясения в советские ещё времена… и эта вся община - продажные твари, пятки оркам лизали, проклинали азов и вменившее зсу, желали им смерти. А сейчас - после деоккупации- побежали в пидорашку … суки… надеюсь, их сюда больше не пустят
У меня друзья армяне. Они в шоке от своих таких соотечественников. Говорят стыдно до безумия.
Не танцую- но пою• 17 сентября 2022
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Не дождетесь
ZaRaZa• 17 сентября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Девочки, А Вера Брежнева-Галушко где притаилась? Что-то ее мнение нигде не слышно было. И братья Меладзе тоже-жили ведь долго, учились и свою карьеру начинали именно в Николаеве. Но их не слышно.
Меладзе в первый день что-то сказал, а дальше молчит.
Майор Медуза• 17 сентября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
путя говорит-вот это аргумент
.Он для вас авторитет?
А моїх вбивали - руські визволителі.
Але рід продовжується.
Я - українка, в Україні.
А ви хто?
Але рід продовжується.
Я - українка, в Україні.
А ви хто?
ZaRaZa• 17 сентября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Да,нет. У нее проблемы в России сейчас. Концерты дает в других стрнах.
Она в России банкротом обьявлена
Но не по политическии мотивам? Вроде ж она ни слова не пикнула в поддержку Украины. Ее как-то в медиапространстве рашки никто и не трогал...
ФрекенБок• 17 сентября 2022
Ответ дляZaRaZa
Удалено администрацией...
Про книги на ’старослов´янській’, ви знаєте що московити знищили ВСІ наші літописи? І те що зараз вони видають за Київські літописи написано під керівництвом Катьки -німкені (цариці расейської).
Почитайте Нечуя-Левицького, як ваші пра-діди, і пра-бабці стали російськомовними. За українську знущалися, забороняли її понад 300 років, ті хто говорив українською піддавалися постійним переслідуванням і утискам. Те що ті родичі яких ви знаєте були російськомовними свідчить лише про одне. Їх зламали! Ще в 19му столітті. І це страшно. І сумно . А ви вципилися в ящик катів як в сімейну реліквію. І від цього ще сумніше
фан L.O.S.T.• 17 сентября 2022
Ответ дляZaRaZa
Она пикнула- пост в инсте был ’нет войне ’и картинка планеты земля была. Потом быстро ее удалила она в инсте. Но видно она кому-то там неугодила и ее теперь херят там.
Лазарев тоже такой же пост сделал, а потом быстро переобулся и ему все простили.
ZaRaZa• 17 сентября 2022
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Готова поспорить, что вы за порохно голосовали. Точно стиль его избирателей. Злобные, человеконенавистники, дерьмометатели.
Что-то не спится• 17 сентября 2022
Леся Нікітюк
Боремося у тому числі за європейські цінності, А вона постить теги #красадляЗСУ
ТРЕШ
Розавенная• 17 сентября 2022
Ответ дляZaRaZa
А почему она должна пикать ? Из Украины ее выгнали, и гнобили, и преследовали, и концерты срывали, и плиту звезды на аллее в Черновцах вырвали...
В росии у нее дом, заработки, работа, дочка в школе, кумовья, друзья.
фан L.O.S.T.• 17 сентября 2022
Ответ дляРозавенная
В Украине ее и Лободу херели по заказу Тины Кароль.
Что-то не спится• 17 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Поэтому нельзя из Украины уехать?
Яжематеря считают, что только они достойны спасения
Розавенная• 17 сентября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Да, эта ж...вка любовница бени подос@ала, пугачева на минималках.
ЛюблюДевчонок• 17 сентября 2022
Ответ дляФрекенБок
Так не будьте жертвою. І своїх дітей не робіть жертвами. Щоб їх не прийшли рятувати нові покоління кацапів. Просто почніть користуватися мовою предків.
Ніхто не чув про франкомовних англійців,які принципово не говорять англійською в Англії, або про німецькомовних поляків, які б захищали німецьку мову в Польщі і ніколи не говорили польською. А нас таку свиню кацапи за останні 300 років підклади. Які російськомовні українці. Ну блін
Україномовні росіяни є на расєї? Або хоч українці є україномовні на расєї... Ото ж то.
Путін каде що расєя закінчується там де закінчується їх язик. То нащо продовжувати користуватися тим що вас об´єднує з педофілами,вбивцями і крадіями?
Ваших предків ЗМУСИЛИ стати російськомовними, за мову їх морили голодом, вбивали, не давали працювати і вчитися. А ви тепер стали на захист язика тих хто нищив ваших предків. Не можу зрозуміти.
Ще й на жителів регіонів, які пам´ятають про злочини росіян і не хочуть нічого російського ви м´яко 3адуяи ображаєтеся за зауваження .
Це все вище мого розуміння і понять логіки
То тільки для нас мова не має значення і какая разніца. А рашня прийшла і в окуп тер-ях вилучила в школах книжки укр мовою. Бо колонізатори знають, що як хочеш завоювати-навчи своєї мови, позбав рідної.
Як казала велика поетеса-нації вмирають не від інфаркту . Спочатку їм відбирає мову
из желе я• 17 сентября 2022
Ответ дляTasya-Natusya
Я даже не помню времена, когда Навка за Украину выступала.
Вот я поржала с Оксаны Баюл и Ольги Куриленко, да и Йовович, которые руками и ногами отбивались от украинских корней, а после 24 февраля вспомнили внезапно, что они родом из Украины.
Навка ще при союзі переїхала до рашки, до цього виступала ще за радянську Україну.
ФрекенБок• 17 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Удалено администрацией...
А хто такі западєнці? Як ви собі визначаєте хто бендерівець, хто зараденкць а хто ’свій’? Просто цікаво.
Ви знаєте що західні області України совок окупував лише в 39му. І російські солдати і хахли-малороси там робили таке як кацапи в Бічі/Ірпині - катували, вбивали, знущалися...але люди не забули ще про це. Тому все російське для них вороже.
Жителі сходу , півня і центру ЗАБУЛИ 9-12 мільйонів замор4них голодом, знищених в жерлі другої світової (яку совок почав одночасно з нацистами, а по факту раніше, ще в 38му)
Тролю как могу• 17 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Ой, то уже старички. А наш как глянет, глаз прищурив. Как откинет волосы назад.
Фубля
Меня аж стошнило)) три волосины эти жирные
ЛюблюДевчонок• 17 сентября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
А все ваши подруги сидят в соседней теме,уверена,что вы тоже)Про СССР вам виднее,я родилась,когда он развалился.Мои посты включали в себя скрины ККУ,но для вас это архисложно.Вы не переживайте,незнание законов не освобождает от ответственности,так что все,что вам остаётся -это писать под анонимом.Вы,кстати,плохо знаете украинский язык.Нет слова ’освідчені’,есть слово ’освічені’,хотя чему удивляться,если вы умудрились даже слово ’Конституция’ написать с ошибкой.Вот вам и ’освіДчена ’людина
Освідчена теж ж в укр мові.
ZaRaZa• 17 сентября 2022
Ответ дляФрекенБок
Удалено администрацией...