кнопкодав• 16 сентября 2022

В ком из украинских знаменитостей Вы разочаровались?

Helenka2011• 17 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
А вы откуда знаете? Дорастут они или нет. Вы себя Вангой возомнили? Богом?
Фашисты много горя принесли, но для вас то фигня, главное, что они вину свою уже искупили, а то что людей сколько погубили, то ерунда. Аж противно читать вас, фу.
Хочеться процитувати бесмертну класику:
’Люди читают жопой.
Жопой читают люди’
Якась Ви дивна, їй Богу. То Вам шмалить, що німців пробачили, значить, і рашистів пробачать, то раптом свербить, що рашистів не вважають здатними до каяття (і, відповідно, не пробачть). Але лайна накидати на цілий регіон нормас. Корону з голови зніміть, ярлики вішати.
...а чого так за рашистів абідно стало?

Вечный двигатель• 17 сентября 2022
Ответ дляАдминко
По факту Крым чей?
Крым - Украина, по факту - оккупированный by рашн педерашн.
Helenka2011• 17 сентября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
а то ,ч то не успели Крым оттяпать, как она вслед за янеком рванула у московию и давай по всем каналам от Малахова до Урганта ходить и плакаться,какие здесь нацики и как её бедную притесняют ?? она стоооллько подлила масла в этот огонь войны,что даже не знаю как её совесть очистить !!! и даже если что-то там доошло до неё ,то это она перед Богом для себя делает прежде всего и кармы своих детей ! много вылила дерьма на Украину ! творчество её -пошлое и никчемное ! в рашке поэтому и заценили-там такое любят ! а здесь её не принимали -несчастную по её словам ! и даже в этом интервью Грдеевой -ну нет у человека полного понимания ! ’братсике народы’ ?? -что ты мелишь ?? да какие мы братские народы ?? лицемерная тупица ваша лобода !
Прочитала Вас, і згадався мені Доманський, який на Інтері працював і на 9.травня рашистські наративи зі сцени оголошував, що ’не дають говорити російською, називають вулиці іменами нацистських злочинців, забороняють святкувати священний день перемоги’
Потвора не менше винна, ніж боброїдка, але досі живий здоровий, незаарештований. Як так?
Булькаю• 17 сентября 2022
в оксане байрак
Тут надолго• 17 сентября 2022
Ответ дляHelenka2011
Та може він перевзувся, він же вродє многодєтний отєц, виїхав мабуть Не тільки доманський на Інтері завивав
Ромашка_Бегемотовна• 17 сентября 2022
Макс Барских, Потам, Кошевой
Ромашка_Бегемотовна• 17 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Ви так відстоюєте російську мову. Скажіть будь ласка як вас заділа війна, ваше місто, сподіваюсь рідні всі живі здорові. Вас здивували звірства в Ізюмі та Бучі?
Після всього цього не хочеться мати нічого спільно з тією країною, відчуваю відразу до пісень, фільмів, не хочу і розмовляти з ними на одній мові. Самі вороги паплюжать і поливають українською! кровью усі їх культурні надбання, у т ч мову, дружбу народів, георгієвську стрічку як символ боротьби з нацизмом.
Люди в Західній Україні відчули це ще після другої світової, у них генетична ненависть до расіі. Навіть по плану хуйла він не хотів захоплювати західні області бо вони невиправні русофоби. Після цього терору ми всі будемо русофобами.
По плану хуйла он думал, что восток пройдет без проблем, а западную часть страны бы смешал с землёй т.к. они считают что нацисты у нас там.
Но как вы видите,что русскоязычные не встречали оккупантов с цветами
А предателями оказались депутаты многие, которые говорили на УКРАИНСКОМ

ФрекенБок• 17 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Як легко ви пишите про пару років окупації України фашистами, та що там подумаєш: бомбили, вивозили підлітків до Німеччини, палили цілі села. Люди пережили такий жах. Що комуністи, що німецькі фашисти принесли багато горя Україні. Але навіщо обезцінювати горе який приніс фашизм.
В Німеччині був нацизм, хоч трішки вивчіть тему. Якщо порівнювати 300 років окупації москалів і 2 роки окупації НАЦИСТСЬКОЮ Німеччиною України, то зло яке нам принесли німці це просто ніщо.
При німцях з голоду не пухли (дивно?!), фокуси москалів з перевдаганнями і палінням місцевих для налаштування мирних мешканців проти противника вже добре відомі(деякі архіви НКВД вже відкрити, і їх подвиги з перевдаганнями в форму Вермахту відомі), остарбайтерам ПЛАТИЛИ гроші, почитайте трішки спогади. Ті робітники їхали з Німеччини як ЛЮДИ, з валізами з одягом, гостинцями, вдягнуті. А на кордоні починався треш, зароблене відбирали, і люди проходили ’фільтрацію’. Перед поверненням в рабство. І знову голод 46/47 - 500 тисяч! Знову ГУЛАГи і табори. Рабська праця голими і босими на полях.і не забудьте що кацапи і хахли-малороси робили в західних областях. Фух. Багато писати. Цікавтеся історією, хоч трішки. Щоб пам´ятати. Бо знову забудемо все
Стеклянная мышь• 17 сентября 2022
Ответ дляФрекенБок
Не будем далеко ходити, мою бабусю забрали на роботу до Австрії, бо сусід в селі здав, що її чоловік на фронті. Вони з дівчатами з села їхали і не знали чи повернуться додому. А з донбаса приїхала молодежь нарядна, бо німці пообіцяли золоті гори, і добровольці поїхали гуляти і заробляти.
Кима_кепка• 17 сентября 2022
Ответ дляHelenka2011
Так такі ж наративи і від Гончаренка Льоші були - теж живий і здоровий)
Helenka2011• 17 сентября 2022
Ответ дляКима_кепка

Воістину гімно не тоне
Ластоноша• 17 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
И что? Да, я разговариваю на русском. И на украинский не собираюсь переходить. Я буду разговаривать так как считаю нужным.
Вы просто поймите- язык - это идентификация нации.
Белая и пушистая• 17 сентября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
я вообще-то про Эфросинину писала.
Белая и пушистая• 18 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
этой срани - это вы о своих родителях, бабушках, дедушках, которые были рождены в ссср?
Женщина,вы читать умеете? Я, если что, тоже родилась в этой срани.
Что-то не спится• 18 сентября 2022
Ответ дляМайор Медуза
Можете обирати: росія, білорусія або інші союзники.
Вас там уже кажется забанили один раз?
Белая и пушистая• 18 сентября 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Хіба вона українка?
Ну да. А кто?
Helenka2011• 18 сентября 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Ні українська мова, ні вишиванка не гарантія патріотизму, звичайно. Для декого це просто ’костюм’, бачила ї таких ботів. Але зараз ми воюємо з росіянами, тому все, з ними пов’язане, автоматично набуває негативних конотацій і відторгнення.
П.С. я знаю, що російська мова не власність росії. Більшу частину свого життя я спілкувалась саме російською у приватній сфері, і ніхто мене на заході не гнобив, ніхто й уваги не звертав, (тим більше нудить від усіх завивань про утиски російськомовних від страшних бандерівців). Але зараз я обмежую свій вжиток російської мови до двох людей, бо це мені якось в голові не вкладається, що ті рашистські варвари руйнують мою країну та вбивають моїх людей, а я тут ніби як носій російської культури. У кого таких дисонансів нема, - ну ок, якщо не ватник-рашист, правда, так важче розрізнити. Але кнопочку автоматичного переходу на російську, щоб співрозмовнику було зручно, я вже у себе вимкнула.
Помогалочка• 18 сентября 2022
Ответ дляВечный двигатель
Я историю не знаю об этой войне, но, если Армения на стороне рашки, то по логике и нашему украинскому опыту - правда за Азербайджаном.
Все дело в советах. Они когда формировали границы республик, отдали его Армении. Потом армяне начали оттуда мигрировать, а на их места приезжать азербайджанцы. Из-за этого и конфликт. Потому что мол советы дали нам и это наши, а те кричат, что их больше и потому их. Хз кто из них прав, но я за Азербайджан если уж на то пошло. Армения ведет себя некрасиво старательно облизывая пуйла
Люблю Поумничать• 18 сентября 2022
Ответ дляВсе буде Україна
’Ще не на часі порівнювати’?То есть ,в дальнейшем вы это допускаете?Я не уточняла ваше местоположение и не у вас одной муж военный-к чему вы это написали?
Мои дети и внуки будут ненавидеть русню ,как я ( правнучка и внучка) ненавижу немцев.Ненависти и презрения у детей будет больше только по той причине,что они эту войну непосредственно застали,а я родилась спустя 45лет после победы над фашистской германией.
Ще не на часі порівнювати бо ідуть бої, як буде поводити расея себе після поразки покаже час. Моє відношення до расеї та росіян незмінне - ніяких контактів ні економічних, ні культурних, будь-яких, я не вірю особисто що вони можуть змінитися, тому ілюзій і втіратєльств про ми ’братній народ’ більше не буде. Наше майбутнє максимально дистанціюватися від них і будувати своє життя і тільки свої інтереси в пріоритеті. Важлива сучасна армія і міцне суспільство. А у вас якось ваше ’буду ненавидеть русню’ не в´яжиться з вашим ставленням до мови окупанта, ну так протиріччя є, тіпа російська мова не мова держави, а всіх підряд.
Я на ютьюбі бачила роліки росіян, які хотіли бігти із своєї магучої та любимай родіни і стикнулися з питанням куди краще, то вибирали країни з викладанням російської мови в школах, російськомовним населенням. Ось вам і відповідь, чому українська мова повинна бути широковживанна, це теж наша зброя, наша національна ідентичність і наш щит для шукачів комфортних місць, звідки русня буде любить свою расею.

Пуки-куки• 18 сентября 2022
Ответ дляТролю как могу
С неё же сняли все звания. Или нет?
Сняли. Это она так спекулирует для заработка.
Кстати, если уже видели новость, сорвали анонсы ее концертов и сами концерты в Германии и Чехии. Вернулась в рашку. Скоро выйдет п@#&дострадальческое интервью))
Тракторні війська• 18 сентября 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Посмотрите её интервью с мосейчук. Как она за 30 лет не смогла выучить украинский язык. И как ей сложно эмоции выражать
Вы странная. Она чудесно разговаривает на укр. Але, вы сами пишите на русском.
Мне тоже тяжело выражать эмоции на укр и разговаривать быстро мне проще на русском. Мне 45, те я из СССр времен, русская школа, укр яз 2 р в неделю.
И что ? Я украинка, но да, русскоязычная... Не определяется любовь к Родине, Украине мовою, НЕТ!!
Завидуете ей, так и скажите...
Я знаю и понимаю абсолютно укр и могу говорить, но да, тяжело.
И пока я , например, не перешла на укр. И вы тоже, как я смотрю.
Для вас пословица.
В глазу чужом - соринку видим, в своём - бревна не разглядим...
Перловая Кашка• 18 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Ну да. А кто?
Ніхто
Ромашка_Бегемотовна• 18 сентября 2022
Ответ дляHelenka2011
Я тоже всю жизнь говорю на русском языке, никогда никто меня за это не притеснял,но у нас в Днепре наверное 70% населения говорили на русском.
Сейчас я перехожу на украинский,но не могу полностью переключиться
Мая твая не панимать• 18 сентября 2022
а я і не захоплююсь знаменитостями . тому і не розчаровуюсь
СережкинаЯ• 18 сентября 2022
Ответ дляТракторні війська
Завидуете ей, так и скажите...
Для вас пословица.
Она передачи вела и концерты спокойно українською мовою. Але
Как попала к мосейчук, так минут 10 рассказывала как ей сложно
СережкинаЯ• 18 сентября 2022
Ответ дляТракторні війська
Завидуете ей, так и скажите...
Для вас пословица.
Чему завидовать? Я говорю українською мовою вільно, спокійно і навіть сваритися можу. Також я спокійно і вільно розмовляю англійською та французьською. Теж можу пояснити проблему в конфліктній ситуації.
Чому я повинна заздрити? Тому, що хтось за 30 років незалежності України не може вивчити українську мову? Я вам більше скажу. Моїй дитині 6 років. За все своє життя вона від мене не почула жодного російського слова, я їй не прочитала жодної книжки російською, вона не бачила при мені жодного мультика російською. Тому так, в моїх очах я ті бревна не бачу
Вся такая растыкая• 18 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Та можно. Давайте все уедем. Кто ж страну поднимать будет...
ответ по методичке.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 сентября 2022
Ответ дляВся такая растыкая
ответ по методичке.
Що за методичка? Бо мені чоловік так само говорив постійно.
Глаголица• 19 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
С как её назвать? От Лорак там уже ничего не осталось
Да помню её так называли лет 10 назад ..