наКоблучках• 17 сентября 2022
У кого ліжко 180*200?
Якого розміру у вас покривало, що накриваєте ліжко?
Упругая попка• 17 сентября 2022
Та божечки, заміряйте рулеткою бажану довжину звисання по бокам, помножте її на 2, та додайте ширину ліжка. Прям наче вища математика
Україна_понад_усе• 17 сентября 2022
я когда хотела шить - в ателье сказали, застетиль постель. так ка будет все лежать. И сверху замерять по одеялам и подушкам
наКоблучках
• 17 сентября 2022
Ответ дляУпругая попка
Що б я без вас робила?). Я ж не питала, як міряти, я запитала якого розміру у людей покривала.
ИринаК1976• 17 сентября 2022
Покрывало 220 на 240см. Мне смотрится недостаточно, лучше немного больше брать если есть возможность.
Пукимончиг• 17 сентября 2022
Ответ длянаКоблучках
Ну напевне у кожного за його смаком. Комусь достатньо просто покрити зверху, комусь треба щоб звисало. Всі різні.