Значит надо• Изменено 17 сентября 2022
Ну, сьогодні я вчергове потрапила в клуб ображених охороною. Але...
Не знаю чи варто писати назву, а то скажуть що антиреклама.
Зараз є акція в супермаркеті на потрібний мені товар, сьогодні заїхали удвох з подругою, взяли у візок сосисок кілька пачок, пару маленьких пральних порошків, ще якісь дрібниці, акційне м´ясо упаковку, і - акційні пакетики товару по який власне приїхала, я взяла 25 штук. Пішли на каси самообслуговування, я розрахувалась, беру чек і поруч виникає охорониця. Каже дайте чек (чи "можна чек", не пам´ятаю) і починає його читати, вивчаючи мою тележку. Там все на дні взагалі-то помістилось. Я стою поруч, на мене нуль уваги, нахилилась і вивчає товар. Мене вже бере, я взагалі-то за цей товар щойно заплатила і він вже мій. Питаю - що ви шукаєте, мовчить. Перепитую - що ви там шукаєте. Каже не піднімаючи на мене очей - мені треба подивитись "називає той акційний товар, якого я взяла 25 пачок". Ціна, щоб ви розуміли, 9.90 за пачку. Я кажу - що саме вас цікавить. Вона не повертаючись, нахилившись над пачками - мені треба пересчитать. Перерахувала, і мовчки не піднімаючи на мене обличчя тикає мені чек. Я мовчу і не беру. Вона тикає і каже "заберіть". Я забрала, вона повертається і йде. Мене така лють узяла. Кажу їй у спину - можете не вибачатись. Тиша, я виходжу і повторюю - нічого, можете не вибачатись. Вона тоді повертається і каже - це моя робота. Я кажу - ваша робота, тільки її робить по різному можна, якщо ви підозрюєте людину в крадіжці то можна принаймні якось щось озвучити після перевірки МОГО товару.
Вона там щось мені в спину "якщо ви почитаєте правила моєї роботи"... ***ть, чи мені треба її правила роботи? Пришла перевіряти - я розумію, бо крадіжки. Но перед тим як пальцями перебирати мій товар, можна якось мені щось сказати?! Я що, для меблів там стою?! Якщо спростити, то про суті мене шманають а потім мовчки відпускають. Дуже мило. Так навіть патруль, коли зупиняють підозрілих, не просто їм кишені вивертає, а спочатку звертаються до людини і потім кажуть що від неї чекають чи що їм потрібно. В мене аж в голові зашуміло на нервах. Пішла до адміністратора, попросила керівника охорони. Він поки прийшов уже все знав, так мені і сказав. Я йому нічого не розповідала, тільки одразу сказала - я ні на кого персонально не скаржусь, я розумію що у охорони є свої задачі, але будь ласка нехай вони наступного разу хоча би скажуть "дозвольте оглянути ваш товар" або щось таке. Формально це вже мій товар, я його оплатила. І якщо мене підозрюють у тому що вкрала, і виявляється що я все купила чесно - можна хоча би сказати дякую за розуміння, або перепрошую, або вибачте за затримку, або взагалі хоч щось. Начальник вибачався, я одразу сказала - не вибачайтесь, це ж не ви були, і розумію що робота, але робити все таки можна по різному.
У мене вже таке було в житті кілька разів, було неприємно, але раніше охоронці принаймні після привселюдного шмону казали якісь там протокольні слова, і воно наче згладжувало ситуацію. А тут мене понесло. Сама від себе не чекала бо взагалі-то я така тютя що тільки плакати мовчки можу. Подруга моя там взагалі рвалась скандал закотить але я втримала її.
Тепер от мучусь, чи правильно зробила. Що якщо типу охороницю звільнять, і вона мене там проклинатиме останніми словами...і без копійки залишиться...
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У меня были такие ситуации, охрана попросила чек посмотреть. Я спокойно дала и все быстро решилось. Значит у вас много времени было, чтобы этим всем заниматься и бегать.
Різниця між ситуацією як розказали ви, і тим що відбулось сьогодні у мене - суттєва
Дама_из_рекламы• 17 сентября 2022
Ответ дляТоска в носках
В мене в супермаркеті був більший трєш. Відкрився новий Велмарт, нам нічого не потрібно було, але зайшли з чоловіком подивится, що та і як. Нічого не купили, виходимо і я пищу. До мене підходить 2 охоронці один с права, другий з ліва і просять пройти з ними до їх робочої кімнати. Я ж не думала, що ідти через весь супермаркет та і боятися мені нічого, бо я нічого не вкрала. Іду я значить з ними через весь Велмарт з самої крайньої каси до самої крайної(а це штук 15-20 кас) з двома охоронцями справа та зліва в їх кімнату як ’страшний злочинец’. Всі люди засуджуючи дивляться. Там мене попросили вигрузити сумку, а в ній був маленький крем для рук, наполовину використаний, з незнятим захистом від крадіжок. Вибачилися. Але мені їх вибачення були на той момент до одного місця, мене трусило, настільки було огидно від ситуації та приниження. С тих пір я Велмарти ненавиджу і обхожу їх стороною.
А у мене сумка, здається, Майкла Корса запищала у Ватсонсі.
Я сама зупинилася, єдина думка ’касир щось не пробив’ і поертаюся. Касир не просить моєї сумки, переіряє чек і товар чи все пробито і питає ’у вас сумка з закордону?’
Кажу ’так’, вона посміхнулася і порекомендувала на майбутнє вирізати вшитий всередині чіп.
Все.. В сумку і не заглядали.
Просто вирішили що то сумка і чіп пікає)
Я потім знайшла і витягла
Все.. В сумку і не заглядали.
Я потім знайшла і витягла
Море Счастья• 17 сентября 2022
у меня было таких ситуаций несколько, наверное я агрессивная, тырю сырки по карманам, вызываю подозрение, додумайте сами.
Но это действительно неприятно когда тебя обшманывают молча или задерживают без всякого объяснения, последний раз я минут ждала пока они решали похожа я на кого то тамили нет, стояли метра за два шептались, при этом я живу рядом, хожу в этот магазин постоянно, расплачивалась картой, у меня есть именная бонусная карта.
Охранник правда извенился, а эти бабы администарторы хабалки наглые.
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляПокращена
Блин, такие нежные. Могу только сочувствовать охранникам: и начальство гребет за то, что воруют, и перед каждым кого проверяют надо супервежливые слова придумывать и угадывать шоб не дай боже нникто на какое слово, взгляд, выражение лица не обиделся и не пошел потом тему строчить и мстю придумывать.
П´ять слів: дозвольте переглянути, дякую за розуміння - і людина відчуває себе людиною, а не підозрюваним на обшуку.
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляДиректриссимо
А в банківській установі, наприклад, перед видачею коштів можуть попросити паспорт, для ідентифікації особистості, не озвучуючи ’нашо це нада’, не відповідаючи на питання ’шо ви там шукаєте’ і не вибачаючись після цього за недовіру до клієнта.
А це тут до чого?
Мизимец• 17 сентября 2022
Да уж...
Ну это охрана, этим всё сказано. Биомасса.
Кто нормальный, образованный, с хорошей профессией туда пойдёт ? А никто.
Особенно женщина - охранница.
Трешняк.
Это значит, что места нормального нигде себе такая женщина найти не сумела.
Работает там, где работается.
И не надо говорить, что все профессии важны, нужны, и охранником работать это круто. Это всё утешительные слова. Никто из нас работать охранником бы не захотел.
Реально пожалеть. Не более.
Потому, автор, вышли и забыли.
Особенно женщина - охранница.
Трешняк.
Работает там, где работается.
Реально пожалеть. Не более.
Потому, автор, вышли и забыли.
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
А мене інше питання хвилює, що автор купувала аж 25 шт, може, і мені треба?
Та пакетони котячого корму) є у мене на’обслуговуванні’ стадо вуличних, дорогим м´яким не можу годувати, а по акціях ще витримую.
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Мои родители как то попали в такую ситуацию в Кышене, естественно ничего охранники не нашли в сумке моей матери,но пришлось отцу писать заявление в полицию,жаль не знаю чем закончилось, сейчас только вспомнила об этом.
А по поводу охранницы - она работает в сфере обслуживания и должна знать минимум фраз для общения с посетителями,чего её жалеть,я не пойму,вы ж не домой к ней пришли и если вы её не научите,то кто тогда? Вы разве чего-то нереального хотите? Просто чтоб вам нормально объяснили что сейчас будет происходить с вашим имуществом и почему ваше время крадут безосновательно. Вообще,у них камеры есть и по ним пусть смотрят всё что хотят и если после этого у них есть к вам претензии - пусть пишут заявление,а вы не обязаны абсолютно ничего делать просто потому что кто-то левый так захотел
Спасибі
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляparele
Со мной за мои 49 ни разу такого не происходило. И почему-то уверена, что не произойдёт.
Наверно, все же что-то Вы делаете не так.
Жертва завжди вина, да.
Директриссимо• 17 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
Жертва завжди вина, да.
Жертва чого ви?))) Мабуть в вас скоро критичні дні) всі ознаки ПМС, то злились, тепер на сльози пробиває
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляМоре Счастья
Та я от теж намагаюсь згадати, може справа в тому, що я ходжу по магазинам невмита, брудна, у дуже великому одязі, і весь час у залі щось соваю в кармани при цьому оглядаючись по сторонам... Так наче ні.
Само_достаточная• 17 сентября 2022
Ответ дляМороженная курица
Очень сочувствую тем, кому приходится работать с людьми. И раньше было тяжело, а сейчас вообще каждый третий неадекват
Як авторша
Корщину перевірили, автор в обморок.
Само_достаточная• 17 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
А це тут до чого?
До того!
Бо поки ви в залі обираєте товар з полиць, не щнаєте, що відбувається в залах.
Само_достаточная• 17 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
Жертва завжди вина, да.
Вам охорона струю терену дала чи по ікрам резиною пройшлась?
Тоді, яка ви жертва? В спину охоронця потролити лише змогли.
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляМизимец
Да уж...
Особенно женщина - охранница.
Трешняк.
Работает там, где работается.
Реально пожалеть. Не более.
Потому, автор, вышли и забыли.
Особенно женщина - охранница.
Трешняк.
Работает там, где работается.
Реально пожалеть. Не более.
Потому, автор, вышли и забыли.
Дякую. Коментарі впевнили мене що нічого такого я не зробила, просто постояла за себе. Просто для мене це незвично, тому запереживала. Дякую за підтримку.
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
До того!
Не знаю і не повинна. Це їх робота. Моя задача оплатить. Їх задача охороняти. Хай роблять свою роботу так, щоб у мене як покупця не зникло бажання приходити і, відповідно, залишати в магазині свої гроші.
Вот Она Я• 17 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Плюсубсь к каждому слову. Там на камерах стдит человек. В идеале. Пусть смотрит, замедляет, увеличивает и сравнивает по камере сколько вы пробили на кассе. А не роются в покупках.
Г@Л@В@ломка• 17 сентября 2022
Я колись у терміналі Борисполя, вже перед вилітом, у ручній поклажі знайша чотири пачки 250гр. цукрової пудри
Зготувала бутіки дома, поклала у пакет і не побачила , що вони там лежали. Їхали з компанією, ржали довго
Вот Она Я• 17 сентября 2022
Ответ дляМизимец
Да уж...
Особенно женщина - охранница.
Трешняк.
Работает там, где работается.
Реально пожалеть. Не более.
Потому, автор, вышли и забыли.
Особенно женщина - охранница.
Трешняк.
Работает там, где работается.
Реально пожалеть. Не более.
Потому, автор, вышли и забыли.
Автор, дійсно, все вірно сказано. Жінка працює не на зовсій жіночій посаді, ну як для нашого менталітету. Десь адміністратором, продавцем, вона не знайшла роботу, тому забудьте про це.
Бойцовская• 17 сентября 2022
может дело не в вас,а проверяют кассира.
то, что без всяких реверансов залезли в вашу корзину возмутительно,но я бы списала на то, что у них воруют, а платит персонал.
не стала бы цепляться и учить вежливости из-за самой себя,своего спокойствия, так сказать дзена...
Само_достаточная• 17 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
Удалено администрацией...
Бойцовская• 17 сентября 2022
Ответ дляЗначит надо
за котов
,тоже кормим стадо пухнастых безхатькив.
всё остальное ваше поведение -не очень ((
может вчерашняя тема про охранников ашана на вас так повлияла?
,тоже кормим стадо пухнастых безхатькив. всё остальное ваше поведение -не очень ((
Умничка-помощничка• 17 сентября 2022
ой, ви як я, мене завжди підозрюють, при чому у звязку з чим не зрозуміло
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляБойцовская
Я сама все пробивала і оплачувала, це були каси самообслуговування.
Я ніколи не вступаю в якісь там з´ясування з людьми довкола. Взагалі. ’Качать права’, щось там з´ясовувати - взагалі не моя тема. А тут щось понесло.
Значит надо
• 17 сентября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
Удалено администрацией...
А хоч би і дві ’сотки’, то і що? Магазин продає такий товар, я купую такий товар.
Я ж не в ’Перлину’ зайшла.
Чи якщо покупка дрібна, то і клієнт переходить в розряд ’фуфло’?
Я ж не в ’Перлину’ зайшла.
Helenka2011• 17 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Може, корм для тварин у пакетиках?